18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papugi

yarzapp • 2009-11-04, 00:29
Kobieta miała papugę w domu, która ciągle powtarzała:
- Precz z Kaczyńskim! Precz z Kaczyńskimi!
Ktoś z sąsiadów podkablował i niedługo do kobity puka policja:
- Dzień dobry, policja. Dostaliśmy wezwanie, że pani papuga obraża naszego prezydenta i premiera. Proszę pokazać papugę.
Kobieta przynosi klatkę z papugą, a ta już od progu drze się:
- "Precz z Kaczyńskimi!"
Policjant upomina kobietę:
- Jeśli to się będzie powtarzało to będziemy musieli uśpić papugę, a panią wsadzić do więzienia.
Kobieta po wyjściu funkcjonariuszy prosi papugę:
- Słuchaj papużko, nie mów tak więcej proszę, bo mnie zamkną a ciebie uśpią i po co nam to.
Kilka dni spokoju, ale papuga sobie przypomniała i znowu zaczęła swoje:
- Precz z Kaczyńskimi! - na całe gardło.
Na drugi dzień kobieta dostała wezwanie do sądu na rozprawę - papuga jako dowód rzeczowy.

Kobieta poszła więc do spowiedzi powiedzieć księdzu co jej leży na sercu. A ksiądz mówi:
- Słuchaj kobieto - ja mam też papugę, która mówi i jest podobna. Na czas rozprawy podmienimy papugi i nikt się nie skapnie.
No i jak uradzili, tak zrobili. Dzień rozprawy, kobiecina z księdzem podmienili papugi i babka leci do sądu z kościelną papugą. Sędzią mówi:
- Proszę wnieść klatkę z papugą.
Klatka z papugą wniesiona - papuga nic. Nie odzywa się słowem. Oskarżyciel podpuszcza papugę:
- Czy papuga mówiła "Precz z Kaczyńskimi!" ?
Papuga nic. Sędzia podpowiada:
- Precz z Kaczyńskimi! - oskarżyciel i oskarżyciel posiłkowy też zachęcają:
- Precz z Kaczyńskimi!
W końcu cała sala skanduje:
- Precz z Kaczyńskimi! Precz z Kaczyńskimi!
A papuga zawodzi kościelnym głosem:
- Słuuuuchaaaaj Jeeeezuuuuu jak cię błaagaa luuud......

BueR_MadasS

2009-11-04, 01:09
ten kawal az sie prosil by dodac go >>tutaj<<

btw chcialbym widziec skecz zrobiony przez Monthy Pythony na podstawie tego kawalu :mrgreen:

Sarah Kerrigan

2009-11-04, 11:51
BueR_MadasS napisał/a:

btw chcialbym widziec skecz zrobiony przez Monthy Pythony na podstawie tego kawalu



Od razu przypomniał mi się ten skecz :mrgreen:


lesiot

2009-11-04, 12:47
Ten kawał jest starszy od węgla i bohaterem tego żartu był już chyba każdy prominent... poczynając od Stalina.

~Angel

2009-11-04, 19:51
Czy ten suchy dowcip jeszcze kogoś śmieszy. Przecież on dopasowywany jest do każdej prezydentury.


~Angel

2009-11-05, 20:59
aexalven,
Co ty tam pie**olisz?

ch*j cie obchodzi co ja pisze, jak coś daje na forum to nie jest to odgrzebane lub znalezione na podobnych forach.
Może ty ciulu pochwalisz się czymś ciekawym, oprócz niewyparzonej mordy, bo jakoś nie widzę nic oprócz syfu.
Zobacz swoją historię na forum i lepiej zamknij pysk i sp***alaj po suchara do mamy.

.:...........:.

2009-11-05, 21:01
angel, no i dlaczego tak niegrzecznie? Uspokój się.

luki24

2009-11-05, 22:31
aexalven, jesteś zajebisty, ledwo przedawniły Ci się ostrzeżenia a już masz następne. Zastanów się nad sobą bo to chyba nie ma sensu żebyś marnował swój cenny czas na tym forum.

luki24

2009-11-06, 13:12
aexalven, obawiam się że ~Baalp ma ważniejsze sprawy na głowie niż walka z Tobą, zwłaszcza że nie ta liga, jak dla Ciebie

Ag...........pt

2009-11-06, 13:38
I znowu się k***a zaczyna...

Człapi

2009-11-06, 14:23
Pomijając wywody i dyskusje z debilami oraz inne mało przyjemne oftopy:
Oświadczam- Mnie TO zajebiście rozśmieszyło a moja lepsza połówka spadła z krzesła jak to usłyszała-
Dziękuje :mrgreen:

Łukasz

2009-11-06, 14:27
Dziewczyny uspokójcie się :lol:

Ra...........og

2009-11-06, 14:30
aexalven, oczywiście że się boje... Ale Ty misiaczku na tym forum już wyczerpałeś limit trolowania, więc uważaj ;-)