18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papuga Jasia

4h...........ch • 2014-08-23, 17:25
Jaś pragnął mieć papugę.
Rodzice zdecydowali mu się wreszcie ją kupić.
Mama pyta Jasia: Jasiu jaką mamy dziś pogodę
- Ale leje.
Papuga to zapamiętała. Zabrał Jaś papugę do szkoły i jest świadkiem szarpaniny:
- Oddawaj pieniądze złodzieju - krzyczał jeden z dzieciaków, a papuga to zapamiętała. Wrócił Jaś do domu, a tam matka szykuje ojca do pracy i na odchodne krzyczy:
- Uważaj na zakrętach kochanie!
Papuga znów zapamiętała.
Przyszła niedziela a Jaś nie wiedząc co zrobić z papugą wziął ją do kościoła.
Ksiądz kropi kropidłem i kropla spadła na papugę, a ona na to: Ale leje! Ksiądz oburzony olał papugę.
Za chwilę zaczął zbierać ofiarę, podchodzi do Jasia a papuga na jego ramieniu wykrzykuje: "Oddawaj pieniądze złodzieju! Oddawaj pieniądze złodzieju".
Księdzu puściły nerwy i chciał złapać ptaszysko, to jednak fruwało po całym kościele, a ksiądz za nią. W końcu się wyj***ł a papuga: "Uważaj na zakrętach kochanie!"

Tallahasee

2014-08-25, 07:50
@ Michalak1, natalan1991, flaszka, Iperyt669, KamilMarcin, rawilk, prolax, kizlaczek, dawkoz21, LordFlorex, dogip, nooq, askard, wojtaszek1910, Zakazszczerosci, jamal91, robcio26, Przema, kordi, wojtex12, artut, KorkyTaczer, Jaier, sobczi, sobczi, sobczi, sobczi, Husiek, DonKabul, Boldek, Xevrrer, Lukasz2525, predatordpc, Advin, kodszklana, abbelalfa, mansonszatan, cornishon69, skaf, Belthezer

Czy któraś osoba z powyższej listy mogłaby się udzielić i uzasadnić postawienie piwa tak okropnie, potwornie, wręcz nieznośnie słabemu dowc**owi, który przeciętnego człowieka przestaje bawić w okresie późnej podstawówki ??

mlekozklasa

2014-08-25, 08:31
Wyczuwam wczesną gimbazę

pemb

2014-08-25, 10:00
Ten żart był śmieszny 20 lat temu jak byłem w zerówce.

pervvv6

2014-08-25, 11:32
kawał z czasów dzieciństwa. należy Ci się złota łopata.

P...........un

2014-08-25, 12:43
k***a, no nie. No po prostu k***a nie...

Zielonek92

2014-08-25, 19:45
kawały z papugą opowiadało się przy szkolnej kanapce na przerwie w psychiatryku

Fender141

2014-08-26, 01:10
Fest w ch*j gnój, lecz widły wbite opadają jak ręce, podobnie jak wtedy podczas grania na gitarze utworu Fryderyka Chopina "Marsz Żałobny", po usłyszeniu, że całkiem nieźle jak na czternastolatkę ........ w tamtym przepełnionym majestatem momencie począłem odczuwać co się tak naprawdę dzieje .. ręce opadły przedwcześnie... czyżby zmęczenie materiału?... "znam ten kawałek.......... co to za piosenka???.... gdzieś to na pewno słyszałem." uwłaczające majestatowi, dobiegające z ust gawiedzi słowa i po tym poczułem, że ...................... długo........ długo... nic.. i po . na dodatek , a na pewno nie spodziewałeś się tu ︠︢︢嫍 嬙 嫈 嫾 嬈 嬳 孙 臼 臽舌 钱 オ

miken1200

2014-08-26, 08:10
"jednak fruwało po całym kościele, a ksiądz za nią. " O k***a, latający ksiądz!!!

Sqbaany

2014-08-26, 15:21
Na etapie 7-9 latka uśmiałbym się po pachy, ale niestety.. Nie mam tyle jak zapewne cały sadol nie licząc tych 68, którzy dali Ci piwo.. To nawet na kwejka jest za słabe :lol: