18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papowanie dachu z przygodami...

Halman • 2022-04-06, 11:06

to k***a dachowa łajza...

Znawca_Cipek

2022-04-06, 12:19
Sprytnie. Pozwolenie na wycięcie drzewa kosztuje. Tam pewnie poczwórnie. Bo każdy chce w łapę. A tak problem z głowy. Nawet przypadkiem się nagrało. No popatrzcie...I co Hali, łyso ci, że okazałem się mądrzejszy od ciebie? Swoją drogą, jara się ta palma coś za szybko. Mam nadzieję, że podlał czymś niewykrywalnym.

Kriski napisał/a:

@znawca
Idź do marketu z drzewkami ozdobnymi i zobacz sobie palmy ozdobne; pokryte są takim suchym łatwo palnym włosiem.
No i to nie jest drzewo tylko palma którą można wyciąć bez pozwolenia.



Próbowałeś kiedyś podpalić palmę? Bo ja tak, a ty pewnie żadnej na żywo nie widziałeś. To nie takie proste. I nie- nie można wyciąć palmy bez pozwolenia.

O, pa! To ja, a to palma. Wiem o czym mówię.




TrzyDwaJeden

2022-04-06, 12:33
Znawca_Cipek napisał/a:

Sprytnie. Pozwolenie na wycięcie drzewa kosztuje. Tam pewnie poczwórnie. Bo każdy chce w łapę. A tak problem z głowy. Nawet przypadkiem się nagrało. No popatrzcie...I co Hali, łyso ci, że okazałem się mądrzejszy od ciebie? Swoją drogą, jara się ta palma coś za szybko. Mam nadzieję, że podlał czymś niewykrywalnym.



Jprdl, teoria spiskowa rodem z Archiwum X

:shock:

Kriski

2022-04-06, 12:35
@znawca
Idź do marketu z drzewkami ozdobnymi i zobacz sobie palmy ozdobne; pokryte są takim suchym łatwo palnym włosiem.
No i to nie jest drzewo tylko palma którą można wyciąć bez pozwolenia.

Halman

2022-04-06, 12:47
Znawca_Cipek napisał/a:

I co Hali, łyso ci, że okazałem się mądrzejszy od ciebie?



Dako0o

2022-04-06, 13:56
On palnikiem gasi ogień?

Kriski

2022-04-06, 13:58
Znawca_Cipek napisał/a:

Sprytnie. Pozwolenie na wycięcie drzewa kosztuje. Tam pewnie poczwórnie. Bo każdy chce w łapę. A tak problem z głowy. Nawet przypadkiem się nagrało. No popatrzcie...I co Hali, łyso ci, że okazałem się mądrzejszy od ciebie? Swoją drogą, jara się ta palma coś za szybko. Mam nadzieję, że podlał czymś niewykrywalnym.
Próbowałeś kiedyś podpalić palmę? Bo ja tak, a ty pewnie żadnej na żywo nie widziałeś. To nie takie proste. I nie- nie można wyciąć palmy bez pozwolenia.
O, pa! To ja, a to palma. Wiem o czym mówię.



Trachycarpus fortunei jako odpowiedź
To nie Ty, prawdziwy polak nosi białe skarpetki.

OpenStreetMaps

2022-04-06, 16:19
Papowanie dachu w wersji niemieckiej, dla tych tylko co znają język wroga.


baronturbina

2022-04-06, 19:37
Znawca_Cipek napisał/a:

Sprytnie. Pozwolenie na wycięcie drzewa kosztuje. Tam pewnie poczwórnie. Bo każdy chce w łapę. A tak problem z głowy. Nawet przypadkiem się nagrało. No popatrzcie...I co Hali, łyso ci, że okazałem się mądrzejszy od ciebie? Swoją drogą, jara się ta palma coś za szybko. Mam nadzieję, że podlał czymś niewykrywalnym.
Próbowałeś kiedyś podpalić palmę? Bo ja tak, a ty pewnie żadnej na żywo nie widziałeś. To nie takie proste. I nie- nie można wyciąć palmy bez pozwolenia.
O, pa! To ja, a to palma. Wiem o czym mówię.


A gdzie
Masz skarpety do sandałów?

putto

2022-04-06, 22:46
Palma łatwo palna !!!!