18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papież

Czesiek181 • 2012-05-13, 02:50
Parodia Biskupów i Kościoła

Czesiek181

2012-05-13, 03:21
Nie powiem kim jesteś bo dostane warna. I tobie się warn należy IV 4.5

martinkane

2012-05-13, 08:15
kisskiss klerykalna pało zamknij dupę bo śmierdzi

Krupnykowsky

2012-05-13, 09:19
@Czesiek181

Pod każdym swoim filmikiem wypisujesz ten sam komentarz? :roll:

LordMrok

2012-05-13, 09:52
to prawda, że żabojady mają problemy z religią, ale napewno nie jest nią chrześcijaństwo, tylko gdyby zrobili film gdzie zamiast biskupów było by kilku imamów, zaraz spłoneło by kilka aut na przedmieściach Paryża

Borsuk1987

2012-05-13, 12:48
Jeden z najlepszych filmików (z wyłączaniem działu Hard) zamieszczonych na tym portalu!!


Piwo zasłużone leci :)

Tępić czarną hołotę

(już czuje ataki katoli... Ahh bezcenne :)

BongMan

2012-05-13, 12:59
Powiem wam tak: Kler i katolicy mają swoje za uszami, zawsze byłem całkowicie anty, ale właściwie to oni są jedynym co chroni nasz kraj przed najazdem ciapatych. We Francji chcieli kraj świecki, a mają muzułmański. To ja już wolę klechę rozbijającego się mercedesem niż to.

Czesiek181

2012-05-13, 13:46
Spawacz123 napisał/a:

@Czesiek181

Pod każdym swoim filmikiem wypisujesz ten sam komentarz? :roll:

Bo gdyby ja mu bym odpisał to bym dostał warna x3

pakicito

2012-05-13, 20:31
Cytat:

Nie powiem kim jesteś bo dostane warna. I tobie się warn należy IV 4.5


nie wnikaj w hołotę, za mało dostał od proboszcza, to hejci

wsmigiel

2012-05-15, 09:24
W sumie śmieszne, w końcu trzeba mieć do siebie dystans. Fajnie, że katolicy tak mają i potrafią się śmiać z samych siebie i z siebie nawzajem.
Nie to co żydzi, jehowi, muzułmanie, buddyści i wiele, wiele innych nacji. Oni najpewniej znaleźli by oprawców i w najlepszym, wypadku ukamienowali czy co oni tam w dzisiejszych czasach mają za tortury...Z nas możecie cisnąć beke do woli, a do tego my sami jeszcze się z siebie ponabijamy co więcej utożsamiamy się z takimi poglądami na tyle, że podobnie jak wiele nacji nas, tak i my znienawidzimy własne dziedzictwo kulturowe!
Przy okazji polecam obejrzeć filmik poniżej, w dość ciekawy sposób obrazuje to co mają na nasz temat do powiedzenia np. Żydzi...


Filmik zamieściłem z posta użytkownika @Tumislav


Shatter

2012-05-15, 09:38
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie?Zdajesz sobie sprawę z tego co...
A ch*j z tym.

wsmigiel

2012-05-15, 10:50
@Up
Przyznam, że jak patrzę na muzułmanów czy żydów to tak... jestem dumny! Nasze kobiety nie chodzą w workach ze szparką na oczy, nie uczą mnie od małego o nienawiści i dziewicach, które dostane po samobójczym ataku...
ale co tam, w sumie faktycznie pewnie pieprze bzdury zatem nie ma się co złościć i obrzucać obelgami, przecież t wolny kraj, po prostu mnie ukamienuj, proszę masz tu instrukcje:

Obrazek


Krozpel

2012-05-15, 11:01
Tak, świete francuzi. Wiecie co jest ważne. Obrażajcie kościół katolicki, w tym czasie muzłumanie powoli wypierają was z waszego karaju, mordują i gwałcą na ulicach. Ale to oczywiście wina katolików. Tak trzymać.

soqu1

2012-05-15, 11:18
Francuzi to j***ne p*zdy i sprzedawczyki. "Miłość francuska" wzięła się od nich, bo nie mają nawet ku*asa, który mógłby zaspokoić ich partnerki. Dlatego przypłynęli do nich brudasy wpław i jebią te żaby aż w całej Europie rechocze