18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cipczan

2023-02-12, 21:58
kubol napisał/a:

To jest taka alegoria do sytuacji w kosciele, gdzie dzieci sa tym golebiem, a mewa to wiadomo-czarni...



Szymborska, Ty żyjesz?

marcineker

2023-02-12, 21:58
papieżak w swej dobroci nakarmił mewę, wiec w czym problem?

CrystalFairy

2023-02-12, 22:53
Cipczan napisał/a:

No i wysypało się lewackie ścierwo. Wszyscy powyżej jesteście lewackim ścierwem. Do piachu!



Odpie**ol się od tej gleby! Ja tu jeszcze będę coś sadził!

Cryo

2023-02-12, 22:56
Tępy motłoch powie, że Bóg tak chciał :krejzi:

kruszymordziec

2023-02-12, 23:17
Gandalf napisał/a:

Sam żeś lewackie ścierwo! papież był tylko jeden



Jasne... Może czarny jeszcze...

smc

2023-02-13, 01:15
Barack Obama był czarny. Proroctwo się wypełniło...

TylerPL

2023-02-13, 02:18
Mewy nie są głupie - jak jedna podłapała darmową wyżerkę w postaci oszołomionego gołębia, to następnym razem będzie całe stadko mew czekało niczym w Gdzie jest Nemo? i krzyczało daj! daj! daj!

P.s. Swoją drogą te gołębie wyglądają na takie co całe życie były w arystokratycznych warunkach trzymane, żeby Papież mógł je dotknąć, a nagle są wypie**alane za okno na zimno i syf Rzymu, więc nic dziwnego. że stają się karmą dla drapieżnych mew.

Wari

2023-02-13, 07:05
Szkodnik zeżarł szkodnika.

Zpider

2023-02-13, 08:22
fuse_beyond napisał/a:

papież oczywiście otoczony nieletnimi ze wszystkich stron



Widzę że zazdrość przez ciebie przemawia.

Leatherface

2023-02-13, 08:51
Ustalili że czyjego gołębia wpie**oli mewa, ten pierwszy będzie robić za króliczą norę.

Cipczan napisał/a:

No i wysypało się lewackie ścierwo. Wszyscy powyżej jesteście lewackim ścierwem. Do piachu!



Człowiku zdajesz sobie sprawę z tego że ten papież to naczelny lewak, który jak by tylko mógł to opie**olił by publicznie gałę muzułmanom? Tak się składa że wszyscy konserwatyści odcinają się od niego ;-) Następnym papieżem będzie małpa, a poźniej w Watykan przypie**oli meteoryt i zakończy ten szatański projekt :lol:

Żeby nie było to nie mam nic do kościoła samego w sobie jako instytucji. Ludzkie barany potrzebują pasterza żeby nie żyć jak zwierzęta tylko trzymać się w życiu jakiś reguł i moralności(tak wiem zalatuje hipokryzją ale mimo wszystko...)

skywalker75

2023-02-13, 09:12
@suborg

Przykro patrzeć jak wielu ludziom TVNy zrobiły wodę z mózgu, chociaż w w twoim przypadku, to raczej chyba gówno niż wodę

:roll:

zbigniewz

2023-02-13, 09:13
OStatnio widziałem jak gołębia wpie**ala rybitwa bo nie miała co jeść w zimę

smc

2023-02-13, 09:31
Jeść latającego szczura, to jest dopiero upodlenie...

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-13, 11:29
dla mnie to może być znak od Boga że to nie żaden papież a antypapież były już takie przepowiednie wystaczy poszukać w internecie. Widać to po jego wypowiedziach że Biblia go nie obchodzi jest w jednej mafii z NWO