18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papa-mobile 2011

LadyBergamoth • 2011-04-01, 20:22
Oferta kulturalna dla moherowa - skrzyżowanie objazdowego cyrku z lodziarnią, cygańskim wozem z patelniami, mobilnym toi-toiem i wpłatomatem. :facepalm:



"Muzeum Jana Pawła II w żółtej przyczepie.

Osobiste pamiątki papieża Jana Pawła II ruszają niedługo z Krakowa w podróż po całym kraju. Objazd umożliwi samochód ciężarowy, w którym na 62 metrach kwadratowych zorganizowano wystawę eksponatów związanych z życiem Karola Wojtyły."

Źródło: http://kontakt24.tvn.pl/temat,muzeum-jana-pawla-ii-w-zoltej-przyczepie,90693.html?token=7b37b54be19f3181c4c4e78972c284e2

Przemo2sb

2011-05-01, 13:40
oj chyba niektórzy za duzo sie naoglądali ojca chrzestnego

Adiksen

2011-05-01, 14:03
Wiecie,po co się chodziło na kremówki?Żeby się naj***ć.Ot co.Wszyscy wiemy,że ciasto smakuje lepiej jak je się podleje odpowiednią ilością "polepszacza".

gerwant

2011-05-01, 14:40
No nie wierzę w to co widzę , 41 piw na taki kurewsko kłamliwy komentarz i to na najbardziej zasłużonego w historii Polaka. W sumie to nie ma co się dziwić jedna połowa to ateiści a druga gimnazjum. Żal mi że rośnie takie pokolenie bezmózgów którzy jak jeszcze żył papież to mieli po kilka latek.

Momonti

2011-05-01, 15:07
aż do części komentarzy chce się rzucić - wiarygodne źródło albo GTFO

A samo objazdowe muzeum tylko pokazuje jak kreatywnie można podejść do sprawy zarabiania :D

Pinkol89

2011-05-01, 15:07
Prozac napisał/a:

kur... jak mozna faceta co cale zycie chodzil w sukience, beszczenie klamal mowiac ze pedofilia w kosciele to klamstwo zreszta homoseksualizmowi wsrod kleru tez zaprzeczal!!!! ba nawet ewolucji zaprzeczal przez kilkanascie lat!!! pozniej sie zgodzil ze ewolucja byla ale czlowieka to nie dotyczy..... poza tym pod jego wodza podpisano konkordat i teraz caly kraj placi klerowi za to ze nas wykorzystuja i doja jak krowe 8 milionow zl rocznie!!!! poza tym pranie brudnych pieniedzy mafi z handlu ludzmi, prstytucji handlu ronia wymuszen haraczy porwan zabojstw i zapewne z pedofilii bo tam kase prali wszyscy czyli mafie od wloskiej az po chinska!!! chyba tylko yakuza tam interesow nie robila ale to inna polka oni japonczykom pomagaja po ostatnim tsunami inne mafie tego by nie zrobily! a juz napewno nie mafia watykanska! i nie wyjezdzajcie mi ze tak nie jest bo to fakty! a ktos jak uwaza go ze dobrze robil to ja powiem wam tak! zamiesat tych pieniedzy przeznaczonych na pielgrzymki do polski wybudowac drogi i miejsca urzytecznosciu publicznej to bysmy byli czolowa gospodarka europy!!! poszlo na pielgrzymki z naszychg kieszenie ponad 1,5 miliarda dolarow a wtedy dolar to byla 2 co do wielkosci waluta zaraz po funcie!!! piekny nam los zgotowal "papa" gowno robil klamal i smial sie tzw wierzacym w twarz! na dodatek kazal "bnic krzyza od giewontu az po baltyk" i teraz mamu k***a sekte fanatyczna prawicowa!!! dzieki jak ktos przeczytal i zrozumial ten kto ma klapki na oczach a przede wszystkim na mozgu odpowiadam goncie sie katotaliby!!! hahaha


Brak słów, nie zaprzeczam tym informacjom, które oczerniają Watykan, bo nie wiem jak jest naprawdę, ale reszty tego tekstu najzwyczajniej w świecie nie mogę zrozumieć. Np. komentarz zaczyna się od słów, pomijając już przekleństwo na SAMYM POCZĄTKU (informuje to o bardzo małym zasobie słów), "Jak można faceta co całe życie...", no chwila ... ale co "jak można faceta..." co dalej? co to kurcze znaczy? Jednym zdaniem - Od samego początku poległeś pokazując że przeszedłeś podstawówkę na dopuszczających. I kto ma zrozumieć ten tekst? Normalnie porwałeś narody, napisałbym "katotalibie", ale nie wiem co to znaczy, wiec powiem idioto.

Markiz Stalker de Marcus

2011-05-01, 16:28
Przeczytałem wszystkie komentarze, za każdym razem jak ktoś pojechał naszego "największego rodaka", to zawsze znajduje się kilku debili mówiących, że on widzi tylko to co chce widzieć, nie zauważa tego wszystkiego dobrego co zrobił, bla, bla, bla. Może ktoś mu k***a wreszcie powie co takiego on dokonał? To że był dobry, pomógł kilku ludziom - o niczym nie świadczy. Można znaleźć wiele osób, które pomagają bezinteresownie innym, ale nikt k***a jakoś się nad nimi nie spuszcza.

LadyBergamoth

2011-05-01, 17:03
@up - właśnie

czerwony90 napisał/a:

popatrz ile dobrego Jan Paweł II zrobił dla ludzkości



co mianowicie zrobił? Też chętnie poczytam, ale o faktach, bez pustych słów i szczania w gacie, że przyleciał gdzieś swoim samolocikiem i pomachał ospowatym ręką. ;-)

aopia

2011-05-01, 19:30
No też bym sobie poczytał o tym co wspaniałego zrobił nasz najwybitniejszy rodak. Więc, co zrobił?

Pinkol89

2011-05-01, 20:44
"Poczytałbym co takiego zrobił", albo nawet "chętnie poczytałbym". Czemu kłamiecie? Nie ma nic prostszego www.google.pl, wiec jeżeli chętnie poczytalibyście to zapraszam do lektury np. (żebyście już nie musieli wpisywać bo to może przytłumić waszą wielką chęć poczytania :ok: ) Janek Pawełek =) Tutaj są suche fakty bez jak to się mówi pie**olenia. Osobiście mnie to wszystko chyba nie dotyczy, mówię "chyba", bo momentami nawet nie kojarzę nazwy tego co zrobił :oops: , ale ten człowiek to kozak skoro robił takie rzeczy o jakich ja nawet nie miałem pojęcia. Kojarzę z biografii taką sytuację.... jeszcze przed tym jak został papieżem, w Polsce wydano zakaz na jakąś tam mszę czy może chodziło o krzyż (dokładnie nie wiem) on miał to po prostu gdzieś i odprawił tę mszę. Zjechała się szkiełownia (wtedy milicja), a on nie zwracając na nich uwagi kontynuował dalej. Dobrze wiedział jak się kończy przeciwstawianie się ówczesnej władzy, on miał centralnie wy**bane i ważny był dla niego cel, a nie to ze kilkunastu chłopa zaraz może go roznieść. "Big cohones" jak dla mnie. Za to mam szacun do niego, nie za tą konkretną sytuację ale za to, że pokazywał na każdym kroku do jakich zajebistych czynów jest zdolny człowiek ;-) . A jeżeli komuś to wszystko co "z chęcią sobie poczytał" nie imponuje to nie wiem, może powinien postarać się porównać jego osobę z sobą. Chciałem dodać jeszcze, że martwi mnie fakt że zostałem nazwany idiotą broniąc tego człowieka mówiąc ze dokonał wielu dobrych rzeczy. Poczułem się tak: :samoboj: Dzięki za uwagę i czekam z niecierpliwością na jakiś pojazd na moją osobę za tego posta.

LadyBergamoth

2011-05-01, 21:17
Pinkol89 napisał/a:

ten człowiek to kozak skoro robił takie rzeczy o jakich ja nawet nie miałem pojęcia. [...] pokazywał na każdym kroku do jakich zajebistych czynów jest zdolny człowiek ;-)



Brzmi jak opis pomysłowego kaskadera ;-)

Pinkol89

2011-05-01, 21:55
To co wycięłaś i wkleiłaś do cytatu, na pewno tak brzmi :ok: . Pamiętam, że nie chciałaś "pustych słów i szczania w gacie, że przyleciał gdzieś swoim samolocikiem i pomachał ospowatym ręką" :ks_homer: myślę że spełniłem twoje oczekiwania. A teraz mi tu jakieś sklejki mojego posta robisz i kminisz co tutaj dowalić. I żeś wymyśliła "pomysłowego kaskadera". Znasz jakiegoś ?? "Pomysłowy kaskader" no zwałe mam z tego określenia nie złą. Pozdro dla Ciebie poznanianko od poznaniaka. :-)

Hpplttlbzr

2011-05-01, 22:11
Uważam, że jestem zbyt młody, by móc obiektywnie ocenić tego człowieka. Dzisiaj wiedzę można czerpać z różnych źródeł, ale częstwo właśnie śmieciowych, jednostronnych i nieobiektywnych, więc jeszcze troche pewnie upłynie, nim będę mógł sobie jakąś "swoją" opinię na temat jego dokonań wyrobić.

Chciałem tylko dorzucić, że papież to jedno, a cała biskupio-kardynalska wataha to drugie. Więc nawet zakładając, że część z tych chwytliwych zarzutów, które tutaj niektózy wysuwają, jest prawdziwa, trzeba by wziąć pod uwagę, że to nie byłaby TYLKO jego wina. Struktury kościelne ze swoimi wpływami i zausznikami są zapiekłe i zapewne dość trwałe. On przyszedłszy, takimi by je właśnie zastał. I teraz co, jeden człowiek miałby sprzeciwić się całej hołocie, która nosi "kieckę" tylko dla obłudy? Przecież to byłoby nierealne. Wyobraźmy sobie, że w PiSie zjawia się ktoś, kto chce reform w partii. Zobaczmy, co się działo między Tuskiem a Schetyną, kiedy ten ostatni zaczął wchodzić w drogę jegomość premierowi. to samo zresztą tyczy się Boniego. Można więc wysunąć hipotezę, że JPII w pewnych kwestiach mógł mieć po prostu związane ręce i być za słabym, by zrobić wszystko, czego by pragnął. To dla tych, którzy tak bezkrytycznie wszystko przyjmują i za całe świństwa KK chcą obarczyć jednego człowieka.

Fumigant

2011-05-01, 22:31
Religia – system wierzeń i praktyk, określający relację pomiędzy różnie pojmowaną sferą sacrum (świętością) i sferą boską, a określonym społeczeństwem, grupą lub jednostką. Manifestuje się ona w wymiarze doktrynalnym (doktryna, wiara), w czynnościach religijnych (np. kult czy rytuały), w sferze społeczno-organizacyjnej (wspólnota religijna, np. Kościół) i w sferze duchowości indywidualnej (m.in. mistyka).
Relacja jednostki do sacrum koncentruje się wokół poczucia świętości – chęci zbliżenia się do sacrum, poczucia lęku, czci czy dystansu wobec niego.

Każdy wie, że kościół to zajebiście prosperująca instytucja, zarabiająca miliony na wiernych, ale do ch*ja Pana nikt nie każe Wam chodzić do kościoła i dawać na tace.

Stanie w kościele nie czyni cię katolikiem, tak samo jak stanie w garażu nie czyni Cię samochodem.

A sranie po jedynym Papieżu Polaku, jeszcze w dzień Jego beatyfikacji uważam szczególnie nie na miejscu.

Raven654

2011-05-01, 23:32
Prozac napisał/a:

kur... jak mozna faceta co cale zycie chodzil w sukience, beszczenie klamal mowiac ze pedofilia w kosciele to klamstwo zreszta homoseksualizmowi wsrod kleru tez zaprzeczal!!!! ba nawet ewolucji zaprzeczal przez kilkanascie lat!!! pozniej sie zgodzil ze ewolucja byla ale czlowieka to nie dotyczy..... poza tym pod jego wodza podpisano konkordat i teraz caly kraj placi klerowi za to ze nas wykorzystuja i doja jak krowe 8 milionow zl rocznie!!!! poza tym pranie brudnych pieniedzy mafi z handlu ludzmi, prstytucji handlu ronia wymuszen haraczy porwan zabojstw i zapewne z pedofilii bo tam kase prali wszyscy czyli mafie od wloskiej az po chinska!!! chyba tylko yakuza tam interesow nie robila ale to inna polka oni japonczykom pomagaja po ostatnim tsunami inne mafie tego by nie zrobily! a juz napewno nie mafia watykanska! i nie wyjezdzajcie mi ze tak nie jest bo to fakty! a ktos jak uwaza go ze dobrze robil to ja powiem wam tak! zamiesat tych pieniedzy przeznaczonych na pielgrzymki do polski wybudowac drogi i miejsca urzytecznosciu publicznej to bysmy byli czolowa gospodarka europy!!! poszlo na pielgrzymki z naszychg kieszenie ponad 1,5 miliarda dolarow a wtedy dolar to byla 2 co do wielkosci waluta zaraz po funcie!!! piekny nam los zgotowal "papa" gowno robil klamal i smial sie tzw wierzacym w twarz! na dodatek kazal "bnic krzyza od giewontu az po baltyk" i teraz mamu k***a sekte fanatyczna prawicowa!!! dzieki jak ktos przeczytal i zrozumial ten kto ma klapki na oczach a przede wszystkim na mozgu odpowiadam goncie sie katotaliby!!! hahaha



Chciało mu się tyle pisać :homer:

slide91

2011-05-01, 23:34
gerwant napisał/a:

No nie wierzę w to co widzę , 41 piw na taki kurewsko kłamliwy komentarz i to na najbardziej zasłużonego w historii Polaka. W sumie to nie ma co się dziwić jedna połowa to ateiści a druga gimnazjum. Żal mi że rośnie takie pokolenie bezmózgów którzy jak jeszcze żył papież to mieli po kilka latek.



skoro k***a polowa to ateisci a polowa gimnazjum to wypie**alaj stad bo dla Ciebie nie ma miejsca. w koncu pol i pol daje 100% czyli całość.