18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panu Złotówa strasznie się spieszy.

epifit • 2017-06-22, 10:50
Chyba coraz bardziej nie wytrzymują konkurencji i stąd ten pośpiech :-P


elfis

2017-06-22, 19:34
h*j w dupę, tym którzy wykorzystują luki w prawie Polskim,
bo napewno my POLACY, na tym tracimy

OddajFartucha

2017-06-22, 19:53
j***ny konfident do swoich braci z zomo wypie**alaj łajzo

epifit

2017-06-22, 20:03
BurzaCCH napisał/a:

j***ny konfident do swoich braci z zomo wypie**alaj łajzo


No właśnie, komuno wróć, może udałoby się takich przeszczepów jak Ty przynajmniej napie**olić legalnie po łbie pałą.

pulqita

2017-06-22, 20:33
A szmelcownik tylko czeka żeby donieść :)

emek5

2017-06-22, 20:49
RoboCat napisał/a:

Akcja dzieje sie w Ladku zdruj bo widze angielskie autobusy.


epifit

2017-06-22, 21:04
ptrkmdg napisał/a:

taki słaby materiał na sadola się nie nadaje


Dobrze rokował, gdyby ten z podprządkowanej ruszył chwilę wcześniej :-)

bimaczow

2017-06-22, 21:31
Tak oglądam patrzę i Anglia bo angielskie autobusy za chwilę myślę ale k***a jadą po dobrej stronie ... Patrzę tabliczka na warszawę :-D .... Co do zlotowy to czarny ch*j mu na ryj

elemel

2017-06-22, 22:29
@Abraxus, piękny post.

harkov

2017-06-22, 23:44
@Abraxus Do momentu, aż popełnisz jakiś błąd, a frustrat z kamerką Cię podkabluje. I wszyscy będziemy jeździć w strachu, nieważne czy uczciwi, czy bandyci.

Brackibrat

2017-06-23, 00:38
@abraxus... ch*j Ci w dupe sprzedawczyku, wąsaty szeryfie ze sieny

bocianoff

2017-06-23, 01:07
^pie**olnij się w dekiel, ośle

BigCohones

2017-06-23, 09:14
Up@ i Up@ Czy wy macie równo pod deklem???
Tak jak pisał Abraxus to co gość odpie**olił podlega pod cofnięcie prawka na kilka lat.
@harkow Jaki błąd??? Czy złotówa popełnił błąd???

Wiewór

2017-06-23, 09:40
Cytat:

@abraxus... ch*j Ci w dupe sprzedawczyku, wąsaty szeryfie ze sieny


Renault mam :mrgreen: I wąsów nie noszę bo wyglądam w nich ka ksiądz pedofil.

harkov napisał/a:

@Abraxus Do momentu, aż popełnisz jakiś błąd, a frustrat z kamerką Cię podkabluje. I wszyscy będziemy jeździć w strachu, nieważne czy uczciwi, czy bandyci.


Jak byłem szczenięciem w 20 letniej fieście i były by wtedy kamery to pewnie znalazł bym się na wielu kompilacjach.
Tylko, że w wieku około 25 lat po prostu wydoroślałem. Dziś wstydzę się tego jakim byłem kierowcą.
Pomimo tego, że teraz jeżdżę zgodnie z prawem to i tak zdarza mi się popełnić błąd ale największe przewinienie na drodze jakie miałem odkąd jestem rozsądnym kierowcą to przekroczenie prędkości o 13 km/h. Tyle, że mandat dostaję teraz średnio raz na trzy lata i poza lekkim przekroczeniem prędkości to są głownie mandaty za złe parkowanie.
Innych błędów nie popełniam. Nie złapiesz mnie na wyprzedzaniu na podwójnej ciągłe, na wyprzedzaniu na przejściu, jeździe na czerwonym. Taki rzeczy po prostu nie robię. Da się tak jeździć. To wymaga samozaparcia i pracy nad swoim charakterem. Po jakimś czasie taka jazda daje satysfakcję i przy okazji duże oszczędności przy tankowaniu.
A jak ktoś mnie nagra i sprzeda na policję? Trudno. Dałem dupy to muszę płacić. Takie jest życie. Nie ma się na co oburzać.

ksionisław

2017-06-23, 10:23
@up
Co racja to racja. Przekraczasz przepisy na WŁASNĄ odpowiedzialność, kierowca to osoba dorosła, myśląca i odpowiedzialna. Nie mówię o zgłaszaniu osób które tam przekroczą prędkość o 20 km/h. Jak widzę na filmikach z JewTube ludzi,którzy wyprzedzają na pasach gdy idą piesi krew mnie zalewa. Takie osoby według mnie chcą kogoś zabić i to trzeba zgłosić. Najbardziej śmieszą mnie Janusze, którzy mają pretensję do policji, że łapie za przekraczanie prędkości lub inne wykroczenia, które ONI popełnili.

Yogii26

2017-06-24, 09:08
@RoboCat
Niestety się pomyliłeś. To są Otrębusy koło Warszawy, a te autobusy etc. to Muzeum Motoryzacji w Otrębusach :) A tu dowód gdzie dokładnie: https://goo.gl/hvfDPz