18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Państwo środka wpierdala się z inwestycją

TT4 • 2017-02-12, 09:18
Bezsilny rolnik: "Wy k***y! Wy k***y! Wy k***y!"

spoiler

BlanX

2017-02-12, 10:19
Niech nie pie**oli.Pewnie za mało mu było odszkodowania.Państwo środka jest bardzo wyrozumiałe,jak obywatel powie "nie" to nie!


saves

2017-02-12, 21:14
Głos ma taki jakby wzywał Czarnego Pana. :D

Badzur

2017-02-13, 04:27
O ch*j chodzi

Wiewór

2017-02-13, 08:03
Normalnie jak górole u nas. Łojcowizny nie odooo nie łooooodooo. ch*j, że odszkodowanie, ch*j, ze blokuje strategiczną inwestycję w kraju.

Aqualinespirit

2017-02-13, 08:46
Ja pie**olę ile ludzi musi siedzieć bezczynnie, bo chłop umie tylko sadzić i on innych rzeczy nie ogarnie, więc pie**oli jaki to on nieszczęśliwy.

Wiechowy

2017-02-13, 15:45
Abraxus napisał/a:

Normalnie jak górole u nas. Łojcowizny nie odooo nie łooooodooo. ch*j, że odszkodowanie, ch*j, ze blokuje strategiczną inwestycję w kraju.



Co ty pie**olisz? Chyba nie znasz ludzi, którym państwo coś zabrało pod "strategiczną inwestycję kraju." Zapraszam na żuławy. Pod budowę S7 na trasie Elbląg - Gdańsk zabrano rolnikom bardzo dużo pól pod uprawę za które większość z nich nie dostało złamanego grosza. Mało tego. Ci który wcześniej pragnęli się rozwijać i wykupili ziemie na kredyt nie mają ani odszkodowań, ani nie mogą czeprać zysków z kupionej ziemi ale kredyty (i szczerze nie jestem pewien ale chyba jakieś podatki też się płaci od ziemi) dalej spłacają. Zrównano z ziemią malutką wioseczkę, domy wyceniono na tak śmieszne kwoty, że ledwo starczało na małe mieszkanko, by żyć w godnych warunkach. Szczerze? Wolałbym dalej stać w korkach, a nie jeździć po "strategicznej inwestycji" która została okupiona ludzkim nieszczęściem.

ellsworth

2017-02-13, 20:54
@up
Albo celowo pie**olisz głupoty, albo jesteś tak naiwny, że uwierzyłeś jak cię ktoś w ch*ja zrobił opowiadając takie brednie.
Zajmuję się zawodowo drogami i sprawy wywłaszczeń pod inwestycje infrastrukturalne to dla mnie codzienność i powiem tak, że nie ma lepszego biznesu niż zostać wywłaszczonym w ten sposób. Wyceny są zawsze powyżej wartości a do tego są jeszcze różne bonusy np. +5% w przypadku wydania nieruchomości w ciągu 30 dni. Nie znam NIKOGO normalnego (bo zjeby, którym wszystkie pieniądze świata byłoby mało zawsze się znajdą) kto by narzekał na kasę jaką państwo daje w takich przypadkach.

Adolf

2017-02-13, 21:47
Tłumaczenie:

Cytat:

Pół życia uprawiałem tu ryż którego ledwo starczało by się wyżywić. A oni mnie wywłaszczyli z moich 100 metrów kwadratowych. Zapłacili za to jakieś marne grosze, bo co to jest roczna pensja robotnika i mieszkanie w mieście. gdzie są prawa człowieka, komisja europejska, KOD i ONZ? Nie ma dla mnie życia w tym antyludzkim państwie.


Gambi

2017-02-14, 04:16
@BlanX i tak właśnie u nas sprzedaje się komunę. Przy pomocy takich jak Ty.

Wiewór

2017-02-14, 08:02
Wiechowy napisał/a:

Co ty pie**olisz? Chyba nie znasz ludzi, którym państwo coś zabrało pod "strategiczną inwestycję kraju."


No popatrz. Moim teściom państwo zabrało ziemię i dom pod S7 w kieleckiem. Za odszkodowanie kupili dom i 10ha we wiosce obok.

Wiechowy

2017-02-14, 14:25
ellsworth napisał/a:

@up
Albo celowo pie**olisz głupoty, albo jesteś tak naiwny, że uwierzyłeś jak cię ktoś w ch*ja zrobił opowiadając takie brednie.



Nawet jeśli masz rację i ktoś zrobił mnie w ch*ja (nie mówię nie) to w każdej plotce znajduje się ziarno prawdy. Usłyszałem to od naprawdę różnych ludzi i nikt nie wyrażał się pozytywnie na ten temat. Jestem bardziej skłonny uwierzyć ludziom z którymi rozmawiałem twarzą w twarz, niż anonimowej osoby która się podaje się za zawodowca w tej dziedzinie.

Abraxus napisał/a:


No popatrz. Moim teściom państwo zabrało ziemię i dom pod S7 w kieleckiem. Za odszkodowanie kupili dom i 10ha we wiosce obok.



Mieszkam na Żuławach nie w Kieleckim. Jeśli tak było, to bardzo dobrze. Wiem jak jest u nas.