18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panstwo policyjne

riffa • 2010-06-01, 00:49
Zachowanie policji wobec uczestnika(-ów) marszu wyzwolenia konopii.



więcej informacji oraz filmików tutaj

nkee

2010-06-01, 18:36
A ja nie rozumiem w czym tutaj jest widziany problem. Padły teksty 'j***ć policje' zaczęły sie jakieś zamieszki, policja jest od takich rzeczy, więc zrobili co trzeba. Ludzie mieli przy sobie marihuane, co jest neilegalne, to odpowiedzą za posiadanie. Koniec tematu.

brylus

2010-06-01, 18:52
marsz wyzwolenia mózgów od dresów

Sebun

2010-06-01, 19:04
Echelon napisał/a:



Pal ziółka pal, a później swoje leczenie opłacaj za swoje pieniądze a nie za podatników.


W takim razie zdelegalizujmy też alkohol i wyroby tytoniowe, żebyśmy nie musieli płacić za leczenie nałogowców! Następnie kawę, która także zawiera psychoaktywne substancje.


Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy wiedzę o narkotykach czerpią z TVP INFO.

Ec...........on

2010-06-01, 19:14
Sebun napisał/a:


W takim razie zdelegalizujmy też alkohol i wyroby tytoniowe, żebyśmy nie musieli płacić za leczenie nałogowców! Następnie kawę, która także zawiera psychoaktywne substancje.


Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy wiedzę o narkotykach czerpią z TVP INFO.




Nie chodzi o zdelegalizowanie. Chodzi o coś innego.
Podam Ci przykład- rak płuc- najczęściej wywołany paleniem tytoniu. W szpitalach gdzie go się leczy osoby które są chore na raka płuc... jarają pety dalej- a z naszych podatków idzie forsa na ich leczenie.

I gdzie tu sens? Niech sami opłacają to wszystko. Tak samo leczenie ćpunów itp.

I nie k***a TVP INFO tylko medycyna :idzwch*j:

Sebun

2010-06-01, 19:46
Osobiście opowiadam się za prywatyzacją służby zdrowia, ale z ekonomicznego punktu widzenia im szybciej ludzie starzy, których dotykają schorzenia spowodowane nałogami się wykończą tym krócej trzeba będzie im wypłacać emerytury i renty, a więc w budżecie zostanie więcej pieniędzy.

kristo89

2010-06-01, 19:50
jak już napisano "sadzić, palić, zalegalizować" jeśli by zalegalizowano konopie i w końcu byłby dostęp do normalnego stuffu a nie takiego 30 razy nasączanego i poprawianego gówna które można dostać na ulicy to na pewno było by to mniej szkodliwe niż to co większość z was pali czy pije na co dzień
nawet co do wspomnianej już kawy... jeśli ją sobie codziennie popijacie (dam sobie lewą stopę uciąć że nie jedną) to przyjmijcie do wiadomości że jest ona dla was bardziej szkodliwa niż gibonik z czystego ziółka, no ale jeśli chcecie żeby leczono z waszych podatków ludzi trujących się gównem od bezmózgich dilerów dodających tam wszystko co się da to dalej bądźcie przeciwni legalizacji

po drugie pokłady waszej agresji są na strasznie ch*jowym poziomie, jest demokracja każdy może robić sobie co chce, policja też robiła swoje i nie uważam że jest to złe, to nie ich wina lecz systemu i tego sk***iałego rządu!

riodoro1

2010-06-01, 19:54
tu nie chodzi o palenie tylko o to że ludzie wyszli sobie pokrzyczeć (do czego mają k***A prawo) a policja zaczęła ich napie**alać (nie jestem JP, uważam to za największy syf w polsce) ale czasami policja przesadza.

triball

2010-06-01, 20:00
Ciekawe taki cwaniak spod znaku "JP na 100%", jak autor filmiku, odważyłby się na ulicach Nowego Jorku, Londynu czy Moskwy krzyczeć do wąsów "ch*j wam w dupę, k***y!". I ciekawe czy by się zdziwił, jak dostałby pałą przez łeb i wylądowałby na dołku. Tak dla edukacji, z murzyńskimi fajami pod jedną celą...

a1s2d3

2010-06-01, 20:21
Poznajcie dobre serce policji-pobili ale przecież mogli(a nawet powinni) zabić!

Preston666

2010-06-01, 21:03
k***a mać, żyjemy w wolnym kraju. Co to komu przeszkadza że marycha może być zalegalizowana? Niech jest, będzie to z korzyścią dla państwa i dla wszystkich którzy chcą zapalić.
Ale to się nie stanie za szybko- kurewska mafia sprzedaje gówna a rząd przyjmuje do rozj***nych kieszeni mnóstwo kasy, która trafia do nich od ćpunów. I gdzie tu sens ?

CKM88

2010-06-01, 21:45
Napie**alac cpunów nie bedzie drugiej holandi;)

ozi402

2010-06-01, 21:57
takie ćpaki to utrapienie jeden taki mieszka nad mną to szczeka i wyje jak wilk :D

kaczy350

2010-06-01, 22:05
Najbardziej rozj***ło mnie okrzyki "jesteśmy bezbronni" a sam przy okazji prze mordę z różnymi wyzwiskami.

kidlex

2010-06-01, 22:09
Echelon napisał/a:




Znaczy, że nie możesz rozmawiać sam ze sobą. Pal ziółka pal, a później swoje leczenie opłacaj za swoje pieniądze a nie za podatników. I nie pie**ol, że marycha nie szkodzi!
Obrazek





Byleby tylko mniej takich jak Ty. ;]

TajemniczyZbir

2010-06-01, 22:18
I znowu poraża mnie czysta głupota w wypowiedziach wielu osób ... Dla ludzi, którzy nie byli przy takich sytuacjach i mają klapki na oczach - uważają, że osoby idące w w/w marszu to tylko i wyłącznie osoby, które uznają zasadę JP. Nigdy nie byliście w podobnych sytuacjach i nie doświadczyliście nadużywania władzy przez organy Policji. A prawda jest taka, że ludzie poszli tylko i wyłącznie w dobrej wierze. A jeżeli homoseksualiści wychodzą na różne parady to jest wszystko w porządku? Ich nie bije Policja, a również swoje zdanie chcą wyrazić.
A co do samej legalizacji to jestem jak najbardziej za tym (sam już nie popalam, gdyż nie mogę na to pozwolić sobie, tak samo jak i z tego powodu nie brałem udziału w Marszu wyzwolenia), ale wbrew pozorom państwo znacznie więcej by skorzystało na tym:
1. Nie byłby pieniądze przeznaczane na karanie "narkomanów" i skazywanie ich, a tym bardziej pozostawianie brudów w papierach, którzy jeśli już coś to robią tylko i wyłącznie sobie krzywdę, a nie komuś (komu chciałoby się wszczynać burdy pod wpływem marihuany? Pokażcie mi ...)
2. Nie zarabiałyby osoby, które teraz się tym zajmują,a złapanie paru osób nic nie da, za duża kasa jest na tym, inni się tym zajmą, pieniądze szły by dla państwa po opodatkowaniu.
3. Po co wydawać na osoby lubiące palić? Nie lepiej przeznaczyć to dla biedne dzieci lub pomoc dla powodzian?

P.s Myślicie, że dlaczego Arnold Schwarzenegger, będąc teraz gubernatorem ma zamiar zalegalizować marihuanę (o ile już tego nie zrobił - niestety nie jestem na bieżąco więc przepraszam, jeśli się mylę)? Stan Kalifornii będzie w stanie zarobić około 1,3 mld dolarów amerykańskich w skali roku.
Niestety dalej w większości Polaków widzę osoby co nie są otwarte na nowe możliwości, tylko widzą to co chcą widzieć... I właśnie przez takich ludzi ten kraj jest teraz taki jaki jest, co mam nadzieję, że się poprawi ...
Pozdrawiam