18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panowie okupanci uspakajają palestyńca...

Halman • 2022-09-27, 10:37

jeb starego potylicą o schody i idziemy dalej...


nowynick

2022-09-27, 10:51
dajmy na to, że ruscy wygrają wojnę i zaczną okupację. Przecież tam będzie taki burdel i chaos, że Izrael to przy tym pikuś a CIA regularnie bojownikom będzie podrzucać broń i materiały wybuchowe. To ma szanse powodzenia jak Afganistan. Na ch*j komu ta wojna?

~tedwaha

2022-09-27, 10:54
mi to wygląda jak by się sam w tył rzucił, ch*j że okupanci, ba, ch*j nawet że żydzi jak arabów piorą :D

dżonyłojlker

2022-09-27, 10:58
nowynick napisał/a:

Na ch*j komu ta wojna?



Nie wiadomo, aj waj :lol:

Robcio1207

2022-09-27, 10:59
Jak Ty tak zrobisz, to w najlepszym wypadku dostaniesz za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jak oni to zrobią, to nikt nie usłyszy nic...

pablohasan

2022-09-27, 11:14
j***ć wszystkich jednakowo. Najważniejsze aby konflikty działy się z dala od nas i nie dotykały nas gospodarczo. A że jakis pejs popchnął starego araba to mnie ch*j obchodzi. Nawet dobrze bo jest co na sadolu obejrzeć.

JednorękiBandyta

2022-09-27, 11:32
nowynick napisał/a:

dajmy na to, że ruscy wygrają wojnę i zaczną okupację. Przecież tam będzie taki burdel i chaos, że Izrael to przy tym pikuś a CIA regularnie bojownikom będzie podrzucać broń i materiały wybuchowe. To ma szanse powodzenia jak Afganistan. Na ch*j komu ta wojna?



Ja nie wiem skąd na tej stronie biorą się tacy odklejeni ludzie od rzeczywistości, by nie widzieć tego że to nie jest Ukraina... A to nie ruscy ale okey z piwnicy pewnie nie wychodzicie to i trudno wam się kojarzy :) Nie pisze tego złośliwie ale zaskakują mnie czasami tutaj takie komentarze z dupy jakby się nawet filmiku nie odpalało.

wlazidup-Krzysztof

2022-09-27, 11:37
Żydzi i Arabowie mogliby się wytłuc nawzajem ale niestety USrael trzyma z Arabami i to za pieniądze Żydów Arabowie tak się rozbudowali w Emiratach i Arabii Saudyjskiej. Rosja jest jaka jest ale jest przeciwko jednym i drugim a Polska wypina się przed Żydkami z USA

Halman

2022-09-27, 12:35
arturmarzec napisał/a:

a ty masz flage okupantow


a co, ukraince ci kibel blokują w lokalu socjalnym?

SupremeLeader

2022-09-27, 13:48
JednorękiBandyta napisał/a:

Ja nie wiem skąd na tej stronie biorą się tacy odklejeni ludzie od rzeczywistości, by nie widzieć tego że to nie jest Ukraina... A to nie ruscy ale okey z piwnicy pewnie nie wychodzicie to i trudno wam się kojarzy Nie pisze tego złośliwie ale zaskakują mnie czasami tutaj takie komentarze z dupy jakby się nawet filmiku nie odpalało.



Dokładnie, żółtek mógł nie siadać za kierownicę jak nie wie jak się prowadzi.

Juzwa

2022-09-27, 14:15
JednorękiBandyta napisał/a:

Ja nie wiem skąd na tej stronie biorą się tacy odklejeni ludzie od rzeczywistości, by nie widzieć tego że to nie jest Ukraina... A to nie ruscy ale okey z piwnicy pewnie nie wychodzicie to i trudno wam się kojarzy Nie pisze tego złośliwie ale zaskakują mnie czasami tutaj takie komentarze z dupy jakby się nawet filmiku nie odpalało.



Może nie zauważyłeś, że temat o Ukrainie ma wyłączone komentarze. No to się ludziska produkują w innych tematach. Czy to jest aż takie trudne do pojęcia?

pigmey

2022-09-27, 16:03
Jacy okupanci? Izrael to ziemia Żydów, a jak się Arabom nie podoba to won do siebie.

orello

2022-09-27, 16:13
chyc o schody palestyńczyk potylicą k***a bęc :lol:

pigmey napisał/a:

Jacy okupanci? Izrael to ziemia Żydów, a jak się Arabom nie podoba to won do siebie.



Israel to ziemia zydów ? ale ty jestes przygłupawy

:lol:

żydzi pochodzą z terenów ówczesnej ukrainy części polski i rosji

TomSonWAWA

2022-09-27, 17:38
Halman w końcu pod swoją flaga.