18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panowie czyściciele

CrazyEdek • 2022-02-27, 10:46
+200 do człowieczeństwa oczywiście dla tych panów.


Sadol7678

2022-02-27, 18:00
Miło dla odmiany zobaczyć tu coś takiego. Mam nadzieję że ten kto to zrobił trafi na dział chard i pod filmem z jego udziałem będzie przynajmniej 500piw :-x

ruddie

2022-02-27, 18:20
I po ch*j? To tylko koty, coś niewiele lepszego od szczekających zasrańców.

cypherus

2022-02-27, 18:54
nie jestem fanem śiersciuchów,ale zeby takie cos odjebac to trza być pie**olnietym

lolaxxdd

2022-02-27, 19:05
oby stał po kolana w jedzeniu i nie mógł jeść

Skromny.Sadysta

2022-02-27, 20:42
Znalazły się p*zdeczki co kochają koteczki chyba pomyliliście portale

Pietruchm

2022-02-27, 20:48
ALFONZO napisał/a:

według mnie ustawka. bo ile niby by koty wytrzymały w zamkniętym worku foliowym? w moment zabrakło by tlenu. a filmik wskazuje, że chociaż dzień kociska musiały tam przeleżeć. udusiłyby się od razu.



Myśle, że Ktoś miał na tyle oleju w głowie, że wrzucił je max godzinę przed odbiorem żeby się sąsiedzi nie zorientowali, że mu śmietnik coś dziwinie miałczy...

Swoją drogą mam nadzieje, że wezwali gliny i dorwali sk***iela który to zrobił...

LaChupacabra

2022-02-27, 21:12
ALFONZO napisał/a:

według mnie ustawka. bo ile niby by koty wytrzymały w zamkniętym worku foliowym? w moment zabrakło by tlenu. a filmik wskazuje, że chociaż dzień kociska musiały tam przeleżeć. udusiłyby się od razu.



Widać otworki w folii.

kulawiec

2022-02-27, 21:51
Ustawka, sami wsadzili do torby na chwilę i potem ratowali.
Psów szkoda, małe, to miękkie i delikatne, nie suche i nie łykowate.

janlew

2022-02-27, 22:11
Haha, zoofile jak zwykle mordowali by ludzi, bo ktoś jakieś szkodniki w worku wyj***ł. Od tysięcy lat się tak robiło. Nagle wielka zbrodnia, i więzienie nawet jak ktoś głowę karpiowi urżnie. Poj***ło was ze szczętem i tyle. Daliście sprać sobie mózgi tą chorą miłością do zwierząt.

CrazyEdek napisał/a:

+200 do człowieczeństwa oczywiście dla tych panów.


Miarą człowieczeństwa jest to jak traktujesz innych ludzi, a nie to czy pająka w kiblu ubijasz czy wypuszczasz na trawkę. Najlepsze że ci sami jebnięci obrońcy kotków, kaczuszek, owadów i ch*j wie jeszcze czego, ludzi by skrobali ile wlezie.

NataliaW

2022-02-27, 22:19
janlew napisał/a:

Haha, zoofile jak zwykle mordowali by ludzi, bo ktoś jakieś szkodniki w worku wyj***ł. Od tysięcy lat się tak robiło. Nagle wielka zbrodnia, i więzienie nawet jak ktoś głowę karpiowi urżnie. Poj***ło was ze szczętem i tyle. Daliście sprać sobie mózgi tą chorą miłością do zwierząt.
Miarą człowieczeństwa jest to jak traktujesz innych ludzi, a nie to czy pająka w kiblu ubijasz czy wypuszczasz na trawkę. Najlepsze że ci sami jebnięci obrońcy kotków, kaczuszek, owadów i ch*j wie jeszcze czego, ludzi by skrobali ile wlezie.



Wielu ludzi powinno się kastrować, morderców, gwałcicieli, ludzi poniżej pewnego IQ, downow itd. no i jeśli dorosła locha nie umie j***ć się tak żeby nie zajść w niechciana ciążę i chcę usunąć, to powinna mieć do tego prawo, ale odrazu z zabiegiem sterylizacji. Mówię tu o wpelni zdrowym płodzie.

janlew

2022-02-27, 22:31
NataliaW napisał/a:

Wielu ludzi powinno się kastrować, morderców, gwałcicieli, ludzi poniżej pewnego IQ, downow itd. no i jeśli dorosła locha nie umie j***ć się tak żeby nie zajść w niechciana ciążę i chcę usunąć, to powinna mieć do tego prawo, ale odrazu z zabiegiem sterylizacji. Mówię tu o wpelni zdrowym płodzie.


Twoje poglądy to jakiś czysty doktor Mengele, czy inny tego typu artysta. Nie wiem czy to poglądy faszystowskie, nazistowskie czy bolszewickie, bo gubię się w odmianach dawnej lewicy, ale k***a...
Ludzi kastrować za IQ? Spoko
Zabijać nie urodzone jeszcze dzieci? Spoko
Ktoś pozbył się pchlarza czy innego szkodnika. Tragedia i zbrodnia...

...przypomnę jeszcze tylko że Hitler również był miłośnikiem psów i wegetarianinem. I równie swobodnie podchodził do życia ludzi.

loloija

2022-02-28, 13:48
xXx5226 napisał/a:

Ten co to zrobił nadaje się tylko jako jako karma dla psów.



karme dla psow masz w glowie jak nie widzisz ze to jest fake. gosciu ma na swoim kanale same sciemnione filmiki jak "ratuje biedne zwierzatka"

Sarmatian

2022-03-01, 00:31
Znalazłem tak zapakowanego jeża w śmietniku. Wywiozłem do lasu.

ADIaifam

2022-03-01, 01:00
Hmm urodziły ci się koty jesteś śmieciarzem co ty by zrobić aby ich się pozbyć oraz zostać człowiekiem

CrazyEdek

2022-03-02, 22:14
janlew napisał/a:

Miarą człowieczeństwa jest to jak traktujesz innych ludzi, a nie to czy pająka w kiblu ubijasz czy wypuszczasz na trawkę. Najlepsze że ci sami jebnięci obrońcy kotków, kaczuszek, owadów i ch*j wie jeszcze czego, ludzi by skrobali ile wlezie.



Najlepsze jest to, że te same jebnięte kotki, kaczuszki, owadyi ch*j wie jeszcze czego życzysz, żeby nie one, to byś zdechł :hitler: