topic

Panienka w pubie

571
piwo
meszamorum  @ 2011-12-14, 18:05
Sexowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy.
''Chciałbyś postawić mi parę drinków?'' - wyszeptała mrugając.
''Oczywiście'' - odpowiedziałem i poszedłem z nią do pobliskiego pubu.
Po wspólnym wypiciu 5 drinków w ciagu 20 minut lekko ja szturchnąłem:
''Założę się, że jesteś typem dziewczyny, co używa mężczyzn, by się upić i nigdy nie daje niczego w zamian, co nie?'' - spytałem.
''Tu mnie masz'' - odrzekła roześmiana.
Heh, nie dzisiaj! - pomyślałem, bawiąc się trzymanym w dłoni pustym opakowaniu po Rohypnolu...

:loldev:

Mymłon 

2011-12-14, 19:27 [link]
później mina jej zrzedła

~Fakerę 

10
2011-12-14, 21:12 [link]
Trafiła kosa na kamień, nie ma nic za darmo koleżanko ;)

BrunerOvned 

31
2011-12-14, 21:31 [link]
meszamorum napisał/a:
Sexowna młoda dziewczyna ....
:loldev:

misiu 

1
2011-12-14, 22:03 [link]
klasyka podrywu w barze ;) .

mientki 

1
2011-12-14, 22:14 [link]
@BrunerOvned

Do "tego czegoś" ze zdjęcia to już r*chający owe coś powinien sobie zaaplikować Rohypnol..

BongMan 

1
2011-12-14, 22:23 [link]
@BrunerOvned
W kawale była mowa o dziewczynie a nie o wielorybie.

modzgi 

2011-12-14, 23:22 [link]
Jest na allegro?????

BlueChampion 

2011-12-15, 00:20 [link]
czy wieloryb jest na allegro? szczerze mowiac nie wiem, ale mozesz sprawdzic. jakbys chcial sobie jakiegos wielorybka zamowic, to mi tez zamow dwa albo trzy...

przemyslaw105 

2011-12-15, 07:14 [link]
Tylko nie licz, że ci w jednej paczce wyślą.

hedd 

2011-12-15, 08:35 [link]
Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu por*cham...

decode21 

1
2011-12-15, 08:55 [link]
hedd napisał/a:
Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu por*cham...

Pierwsze musiałbyś odważyć się zaproponować jej drinka, co już stawia cię na przegranej pozycji! Poza tym za taki numer straciłbyś swoją parówkę z jajkami!

hedd 

2011-12-15, 09:02 [link]
up: "Seksowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy. Chciałbyś postawić mi parę drinków?"

~golip 

2011-12-15, 10:50 [link]
Cytat:
Flunitrazepam (Flunitrazepamum) (ATC: N05 CD03) – lek z rodziny benzodiazepin sprzedawany pod nazwą Rohypnol. Działa podobnie do innych leków z tej grupy, ale wyróżnia się aktywnością: jest 7-10 razy silniejszy niż diazepam (Relanium). Po połączeniu z alkoholem powoduje trwającą kilka godzin amnezję. Ta właściwość flunitrazepamu sprawia, że bywa on używany jako pigułka gwałtu.

W Polsce lek ten znajduje się na wykazie środków psychotropowych w grupie III-P. W USA flunitrazepam zaklasyfikowany jest jako substancja o dużym potencjale nadużycia i braku zastosowań medycznych. Alkohol osłabia działanie flunitrazepamu. Dawki powyżej 3 mg nie wykazują silniejszego działania niż 1 lub 2 mg.

Do 2006 roku preparat był w Polsce zarejestrowany i dostępny w aptekach pod nazwą handlową: Rohypnol tabl. 0,001 g x 10 szt.. Obecnie preparat jest wyrejestrowany i dostępny wyłącznie w trybie importu docelowego.

Cytat:

Także nie jest dostępny w aptece i nie por*chasz

BrunerOvned 

2011-12-15, 10:58 [link]
hedd napisał/a:

hedd napisał/a:
up: "Seksowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy. Chciałbyś postawić mi parę drinków?"

Widzę, że offtop leci jak nic :) Hedd, drążysz temat... dawaj Chłopie maila, prześlę Ci foto tej laski! Będziesz ją miał na własny użytek do fap time'u - może być tylko Twoja :mrgreen:
   Popularne tagi
skrzynka  parkiet  wanna  hotdog  okładka  apple  fallus  pojebana  grzybica  narośl  bekon  warga  kawaleria  paraolimpiada  brzydota  czerwony  dhl  gangbang  koryto  kalectwo  lata  rośliny  rabin  wiewiórki  jestem  przecięcie  peja  niemowlę  stado  piramidy  taser
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]