18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie premierze...

krzyks • 2017-05-29, 11:48
...znaj pan swoje miejsce w szeregu :ciasteczkowy2:



Premier Czarnogóry tak na marginesie :kawa:

do...........ka

2017-05-29, 13:54
Velture napisał/a:


Burak jak burak i można mówić o nim wiele ale brutalna prawda jest taka, że na koniec dnia ilość cyfr na jego rachunku bankowym jest większa niż ilość cyfr w naszych numerach telefonów komórkowych.



Zazwyczaj mająt, złote sedesy i własne akty na niedźwiedzim futrze biorą się z subtelnego odsuwania innych i poprawiania garnituru.
Gałgan i menda.
Poza tym, może pamiętacie, jak on tak mógł Papieża Naszego Argentyńczyka łaskotać po dłoni, jak zwykłą ladacznicę?

Bakejaja

2017-05-29, 14:12
Up_dobra.wróżka..."Poza tym, może pamiętacie, jak on tak mógł Papieża Naszego Argentyńczyka łaskotać po dłoni, jak zwykłą ladacznicę?" Czy ty k***a jesteś jakiś przyj***ny i zdałniony??? :shock:

do...........ka

2017-05-29, 14:46
Bakejaja napisał/a:

Czy ty k***a jesteś jakiś przyj***ny i zdałniony??? :shock:


Wiocha, wiochą, ale wiarę w ludzi straciłam dopiero przy Twoim poście :oops:

sruba7

2017-05-29, 15:04
Lubie go za arogancje w końcu ma ku temu zaplecze, BRAWO TRUMP

Policeman

2017-05-29, 15:05
Z jednej strony, kiedy jest to NATO, to Trump jest tam szefem wszystkich szefów. Jakaś k***a czarnogóra, która nie ma armii prawie, ch*ja znaczy, nie wysyła kontyngentów na misje, a jak wyśle to 2 gaciowych max. I czarnogóra siedzi sobie w NATO i pie**oli na zgromadzeniach co trzeba robić etc. Nic dziwnego, że Trump ma wyj***ne na te kukły.

Inna sprawa, że zachował się jak cham i burak i jeszcze ta mina i gest z marynarką, totalne upokorzenie, potraktował go jak brudnego śmiecia na ulicy.

Ma...........ke

2017-05-29, 15:12
Moi drodzy, będzie mniej sarkastycznie lecz, politycy to nie ludzie "od 8 do 16" to są maszyny, które mają prowadzić grę, walkę o władze. Trumph dobrze o tym wie, zawsze musi być pierwszy i musi podkreślić majestat głowy najwspanialszego kraju na ziemi U-es-A(ej).
Lewackie media będą o tym głośno trąbiły, że burak, że niewychowanie. Setki milionów będą wiedziały, że to gość który reprezentuje państwo to nie człowiek, on sam jest Majestatem(państwem).

manson__

2017-05-29, 15:51
qwerq221 napisał/a:

heheh k***a to było ekstra :D ale jakby naszą Beatkę tak potraktował to bym się k***ił i to bardzo. za to tuska może tak popychać :D


Przecież rząd r*cha wszystkich na co dzień. Mało Ci?

vl...........00

2017-05-29, 16:21
Panowie pod monopolowym potrafią wyższy poziom reprezentować niż ta nieszczęsna zgraja.

farah398

2017-05-29, 16:24
Niech ktoś wrzuci jak pokazał faka premierowi Italii :)

krz2

2017-05-29, 16:31
Przecież oni się po przyjacielsku uściskali, łapiąc się za plecy nawzajem. Kamera pod tym kątem ledwo to uchwyciła, musicie się przyjrzeć.

kenzol

2017-05-29, 16:45
nowynick napisał/a:

:roll:

na premiera Czarnogóry to wszyscy mogą i mają wyj***ne, wie ktoś (tak bez wikipedii) jak gość się w ogóle nazywa?


Ja nie znam żadnego Czarnogórca.

brylant1412

2017-05-29, 16:47
pokażał europie kto rządzi światem

tycho

2017-05-29, 17:21
brylant1412 napisał/a:

pokażał europie kto rządzi światem


Aż mi się słabo zrobiło. Spuszczacie się nad tym żydkiem jakby on rzeczywiście coś znaczył. Każdy USrAelski prezydent to marionetka którą sterują ludzie faktycznie trzymający władze. Trampek już z niejednej swojej decyzji się wycofywał bo pewnie dostał opie**ol kto mu w ogóle pozwolil sie odzywać. Popchnąć jeszcze mniej znaczącego premiera czarnogóry tyle może Trampek, a jak zacznie za dużo fikać to dostanie kulke na jakimś wiecu i zastąpi się go nowym mapetem.

lapps

2017-05-29, 17:40
tycho napisał/a:


Aż mi się słabo zrobiło. Spuszczacie się nad tym żydkiem jakby on rzeczywiście coś znaczył. Każdy USrAelski prezydent to marionetka którą sterują ludzie faktycznie trzymający władze. Trampek już z niejednej swojej decyzji się wycofywał bo pewnie dostał opie**ol kto mu w ogóle pozwolil sie odzywać. Popchnąć jeszcze mniej znaczącego premiera czarnogóry tyle może Trampek, a jak zacznie za dużo fikać to dostanie kulke na jakimś wiecu i zastąpi się go nowym mapetem.



kennedy nie zgodzil sie byc marionetka, ale za to wycofali jego kandydature

kenzol

2017-05-29, 21:27
Ciekawe czy Putinowi zrobiłby tak samo :-)