18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie, nie podchodź pan tak blisko

~_Yarko_ • 2020-03-27, 14:20
Wkurzona babcia na pracownika holenderskiego marketu.


~Angel

2020-03-27, 14:39
Wchodząc do sklepu i w każdym zakładzie pracy takie środki ostrożności powinni wprowadzić:


jebau

2020-03-27, 14:48
I bardzo dobrze starej k***ie. Myślała, że z racji wieku jest nietykalna?

Swinkwizytor

2020-03-27, 15:04
Nie korona a 30 kg mp 75

Chociaż jak sie blizej przyjrzeć to raczej 10 kg ziemi uniwersalnej ;)

silwerbalk

2020-03-27, 15:06
No i prawidłowo że jej wyj***ł po ch*j z butem wychodziła do niego.....,, Ale ona jest staruszka nie wolno,, ch*ja tam a nie wolno jak dymisz to zwarz na konsekwencje

T0B1

2020-03-27, 16:40
Nie dziwię się staruszce, dla niej korona może być wyrokiem śmierci: ale nieeee, ja się nie boje - jam być duży samiec alfa, ja silny, mnie korona nie zabije, albo nie zarażę bo nie kicham. Mundrala j***ny.

koras24

2020-03-27, 16:43
T0B1 napisał/a:

Nie dziwię się staruszce, dla niej korona może być wyrokiem śmierci: ale nieeee, ja się nie boje - jam być duży samiec alfa, ja silny, mnie korona nie zabije, albo nie zarażę bo nie kicham. Mundrala j***ny.



A to on przyszedł do tej baby do domu czy ona do jego miejsca pracy ?

Policeman

2020-03-27, 16:43
@up up nie wiem co ty pie**olisz, ale pewnie jesteś jednym z tych, co wychodzą w papierowej maseczce, która nie tylko chłonie wilgoć, ale wręcz zbiera wszystkie zarazki z powietrza. Każdy pół-inteligent dzisiaj oczywiście obejrzał 3 filmiki lekarzy specjalistów, przeczytał broszurki i stał się nagle ekspertem wirusologii.

T0B1

2020-03-27, 17:13
koras24 napisał/a:

A to on przyszedł do tej baby do domu czy ona do jego miejsca pracy ?



Zacznę może od tego, że mam wątpliwości czy gość jest pracownikiem czy klientem - dziwnie ubrany jak na pracownika, znosi rzeczy akurat pod kasę i bez wachania wyj***ł klientce - w polskich sklepach nigdy z czymś takim się nie spotkałem.
Kto do kogo przyszedł - jakie to ma znaczenie? Babcia ma się w domu zabunkrować i zdechnąć w nim z głodu?

Policeman napisał/a:

@up up nie wiem co ty pie**olisz, ale pewnie jesteś jednym z tych, co wychodzą w papierowej maseczce, która nie tylko chłonie wilgoć, ale wręcz zbiera wszystkie zarazki z powietrza. Każdy pół-inteligent dzisiaj oczywiście obejrzał 3 filmiki lekarzy specjalistów, przeczytał broszurki i stał się nagle ekspertem wirusologii.



Tylko czapeczka z pazłotka - co moje preferencje mają do faktów? Faktem natomiast jest to, że mamy pandemię, faktem jest, że wirus rozprzestrzenia się szybciej niż rośnie inflacja w Wenezueli, faktem jest, że śmiertelność wśród osób starszych jest wysoka. Ale ch*j, nie jestem wirusologiem to się nie mogę wypowiadać, bo przecież pandemia nie ma z matematyką nic wspólnego :homer:

Swinkwizytor

2020-03-27, 17:19
Jestem młody wiec mam to w dupie i wszystkich co pie**olą jaka to poważna sytuacja a ja jestem nieodpowiedzialny tez mam w dupie.

Lolekmko11

2020-03-27, 17:28
Jebac stare baby workiem ziemi :mrgreen:

tarcer123

2020-03-27, 18:05
Ja powiem tak. Skoro są zasady 1.5 metra ode mnie to powinno sie tego przestrzegac. Przecież ten szczypiorek mógl załadowac sobie te wory po odejściu babci od kasy. Babcia tez dobra. Sam bym ją rzucił tym worem. Po prostu efekt 2 prostaków widzimy na filmiku.

Gram11

2020-03-27, 19:06
tarcer123 napisał/a:

Ja powiem tak. Skoro są zasady 1.5 metra ode mnie to powinno sie tego przestrzegac. Przecież ten szczypiorek mógl załadowac sobie te wory po odejściu babci od kasy. Babcia tez dobra. Sam bym ją rzucił tym worem. Po prostu efekt 2 prostaków widzimy na filmiku.



I to lubie
Sam bys rzucil worem jak napisales czyli sam siebie wyjasniles z tym efektem prostaka
Mistrz