18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie, ja go nie widział

PIs • 2023-06-09, 17:35
Cytat:

Kierujący Kawasaki 40 letni mieszkaniec gminy Dobrzyń nad Wisłą i pasażerka jednośladu trafili do szpitala. Kobieta doznała poważnych obrażeń. Policja ustaliła, że oboje kierujący byli trzeźwi




CharlesMrudock

2023-06-09, 17:45
Sorry Winnetou, ale tu ewidentnie kierowca samochodu zj***ł. Nawet z tej perspektywy widać było, że było ich widać.

dżonyłojlker

2023-06-09, 17:49
Ten na czerwonym p*zdocyklu będzie wracać do domu tak ostrożnie jak nigdy wcześniej 8-)

Paszczaku

2023-06-09, 18:01
Jakby kierowca renówki przycisnał to pewnie by zdążył . no ale tam nie ma czym przycisnąć . rzadkie przypadki że moc jednak pomaga .

RobsoN

2023-06-09, 18:14
No to kierownik puszki narobił sobie bigosu, jeśli pasażerka ma uraz kręgosłupa, to będzie wysokie odszkodowanie a nawet dożywotnia renta z konta sprawcy. Niestety znam taki przypadek.

Sadek90

2023-06-09, 18:34
Paszczaku napisał/a:

Jakby kierowca renówki przycisnał to pewnie by zdążył . no ale tam nie ma czym przycisnąć . rzadkie przypadki że moc jednak pomaga .



Jak masz czym, to przyciśnij na takim zakręcie. Tylko koniecznie to dla nas nagraj :)

Orbitalasd

2023-06-09, 18:36
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ten na czerwonym p*zdocyklu będzie wracać do domu tak ostrożnie jak nigdy wcześniej



Najlepiej po chodniku albo ścieżce rowerowej

Arashi91

2023-06-09, 19:26
To fajny przykład tego jakim zjebem trzeba być, żeby jeździć na motorze. Nie mają znaczenia umiejętności i sprzęt. Polacy nie potrafią jeździć niczym, notorycznie wymuszają pierwszeństwo i tylko auto daje radę nas chronić. Moją koleżankę zabił kierowca, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym - jechała wolno ok35-40 km/h wg. policji. Niestety upadła tak niefortunnie, że złamała kręgosłup i jedno z uszkodzeń odcięło dopływ krwi do mózgu. U nas po prostu nie ma warunków na jazdę maszynami, które w żaden sposób nas nie chronią, bo to, że jakiś ch*j wyjedzie prosto pod koła to tylko kwestia czasu. Ja niemal codziennie mam akcję, że jadę rondem autem i jakaś p*zda wpie**ala mi się pod koła nawet nie skręcając tego zj***nego ryja, żeby sprawdzić czy coś jedzie tym rondem. To samo piesi, wpie**olą się pod ciężarówkę - bo mają pierwszeństwo. ch*j, że zginą, ale mają pierwszeństwo. Ktoś kto wyjeżdża na polskie ulice na motorze jest po prostu sp***olony bo ufa, że inny Polak go nie zabije, a chyba w gorszym miejscu zaufania umieścić się nie da.

neo001

2023-06-09, 19:43
Arashi91 napisał/a:

To fajny przykład tego jakim zjebem trzeba być, żeby jeździć na motorze. Nie mają znaczenia umiejętności i sprzęt. Polacy nie potrafią jeździć niczym, notorycznie wymuszają pierwszeństwo i tylko auto daje radę nas chronić. Moją koleżankę zabił kierowca, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym - jechała wolno ok35-40 km/h wg. policji. Niestety upadła tak niefortunnie, że złamała kręgosłup i jedno z uszkodzeń odcięło dopływ krwi do mózgu. U nas po prostu nie ma warunków na jazdę maszynami, które w żaden sposób nas nie chronią, bo to, że jakiś ch*j wyjedzie prosto pod koła to tylko kwestia czasu. Ja niemal codziennie mam akcję, że jadę rondem autem i jakaś p*zda wpie**ala mi się pod koła nawet nie skręcając tego zj***nego ryja, żeby sprawdzić czy coś jedzie tym rondem. To samo piesi, wpie**olą się pod ciężarówkę - bo mają pierwszeństwo. ch*j, że zginą, ale mają pierwszeństwo. Ktoś kto wyjeżdża na polskie ulice na motorze jest po prostu sp***olony bo ufa, że inny Polak go nie zabije, a chyba w gorszym miejscu zaufania umieścić się nie da.



Ale się zesrałaś. Z domu od rodziców nie wychodź nawet po bułki do piekarni :lol:

ColinFarelka

2023-06-09, 19:57
Ja czekam na filmy z widlarzami, na pasach ni h*ja ,nawet nie hamują przed przejściem.

CzarnyAdolf

2023-06-09, 20:09
Najważniejsze, że nic się nie stało kierowcy Renault .

Raider

2023-06-09, 20:15
Dobrze tym k***om na motorku zapie**alają że nic nie zdążysz zrobić

Pawehan

2023-06-09, 20:26
Te jednośladowe gówna powinny mieć zakaz poruszania się po publicznych drogach

Wiewór

2023-06-09, 20:31
Paszczaku napisał/a:

Jakby kierowca renówki przycisnał to pewnie by zdążył . no ale tam nie ma czym przycisnąć . rzadkie przypadki że moc jednak pomaga .



Prościej było ustąpić pierwszeństwa.

Ralfeusz

2023-06-09, 20:37
Sadek90 napisał/a:

Jak masz czym, to przyciśnij na takim zakręcie. Tylko koniecznie to dla nas nagraj



Masz szczęście, że zapomniałem co chciałem napisać.

Chlorokauczuk i piwo zrobiło robotę.