18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie i Panowie - tak się postępuje z komunistami

Alien_12 • 2013-10-25, 19:15
Szkoda, że dzisiaj skończyłoby się to inaczej :-|

necroboss

2013-10-26, 00:06
"poczem", wyślijcie ten materiał do tej r*chable pani od polskiego z jutuba ;)

pi...........in

2013-10-26, 00:18
Ja pie**olę, a teraz na takim FB jakaś hołota pisze, żeby wprowadzić "Bezwarunkowy Dochód Podstawowy", który mieliby dostawać wszyscy, bez wyjątku. Ciekawe tylko, kto na to zarobi? "A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści."

cz...........00

2013-10-26, 00:23
Jak widać prawicowość szczególnie w polskim wydaniu to pełnia szalejącej głupoty, bagno bezmyślnych oskarżeń i jeszcze głupszych solucji. Trzeba się bać samej prawicy i potęgi ludzkiej głupoty, którą owa prawica ucieleśnia. Teraz jest czas budowania naszej nowej ojczyzny i jej przyszłej potęgi. Prawica w tym przeszkadza jak może, buntując głupszą część społeczeństwa (jak widać po postach prawicowych oszołomów).

croyna

2013-10-26, 00:43
czarek00 napisał/a:

Jak widać prawicowość szczególnie w polskim wydaniu to pełnia szalejącej głupoty, bagno bezmyślnych oskarżeń i jeszcze głupszych solucji. Trzeba się bać samej prawicy i potęgi ludzkiej głupoty, którą owa prawica ucieleśnia. Teraz jest czas budowania naszej nowej ojczyzny i jej przyszłej potęgi. Prawica w tym przeszkadza jak może, buntując głupszą część społeczeństwa (jak widać po postach prawicowych oszołomów).



no to się popisałeś, posypałeś racjonalnymi, rzetelnymi argumentami z rękawa, nie ma co

Aneta18

2013-10-26, 01:02
Nazywaqm sie Jacek Jagiello. Jestem komuchem. Dostalem poltora roku w wiezieniu za napie**olenie narodowcow. Bylo was 8. Pierwszemu wybilem caly przod. Bilem z calej sily czolem. Drugiemu smietnikiem polamalem zebra. Jak drugiemu lamalem zebra to 3ci podbiegl i sie napatoczyl pod ten smietnik. Podobno 4ty tez starcil zeby. Takze ja jestem lewakiem. Ale nie zesralem sie placzac na komendzie, ze mnie napadli... Banda szmaciarstwa w obsranych majtach. Dawaj konfidencie adres na ;priv. Nie udawaj cwe*u kozaka. Wysle ci ulotki, bo nie ustawie sie na na npie**alanie. Wstyd ciebie p*zdo bic.

filip397

2013-10-26, 01:46
A obecnie wahasz się czy możesz się obronić przed napastnikiem, bo jeśli będziesz skuteczny - prawdopodnie pójdziesz siedzieć.

Niestety, czerwonym się udało.

ZOMOROMO

2013-10-26, 07:52
Bez mózgowe dzieci - bez mózgowych rodziców. Wypowiadają się na tematy o których pojęcia nie maja - do nauki mutanty popromienne.

Alien_12

2013-10-26, 12:25
ZOMOROMO napisał/a:

Bez mózgowe dzieci - bez mózgowych rodziców. Wypowiadają się na tematy o których pojęcia nie maja - do nauki mutanty popromienne.


Proponuję zacząć od pisowni przymiotników z przedrostkiem ,,bez-" oraz zasad używania myślników.

pi...........in

2013-10-26, 12:58
ZOMOROMO napisał/a:

Bez mózgowe dzieci - bez mózgowych rodziców. Wypowiadają się na tematy o których pojęcia nie maja - do nauki mutanty popromienne.



ZOMOROMO napisał/a:

Wiek: 48



Twoje dzieci muszą mieć ciekawe dzieciństwo.

Dla kiepskich z matmy - w 1984 miał 19 lat.

SilentBastard

2013-10-27, 10:10
Magik2501 napisał/a:


Fakt, w Polsce za prawicę przyjęło się uważać taki PiS, który ma tyle wspólnego z prawicą, co PO z wolnym rynkiem.



Tak, a za lewicę przyjmuje się SLD i w ogóle "komunistów".
Tak trudno dziś komukolwiek przekazać, że "komunizmu" ani "socjalizmu" w prawdziwym wydaniu nie było w żadnej sowieckiej strefie wpływu, nigdy. Socjalizm pierwotnie, to kontrola pracowników nad produkcją, coś takiego jest bliższe jakiejś demokracji bezpośredniej, syndykalizmowi, a nie żadnemu rozrośniętemu aparatowi państwowemu, jakkolwiek lewicowo by się nie malował.

To dokładnie to samo co z Hamerykańską "demokracją", którą "szerzą" - kolejny historycznie nurt totalnego przeinaczenia faktów. Ani w USA nie ma demokracji tylko plutokracja, ani w ich polityce zagranicznej nie ma oswobodzenia innych krajów, tylko utrzymywanie dyktatorów współpracujących, a obalanie dyktatorów (i demokracji - np. Chile) które chcą być prawdziwie niepodległe.

Cytat:

Takie prawicowe instytucje jak np. Kościół nie narzucają ci niczego (wbrew powszechnej opinii). Możesz postępować tak jak w Kościele nauczają, a możesz olać.



Tak, możesz olać, ale sama instytucja jest zbudowana na bazie dogmatów, z którymi się nie dyskutuje. To jest narzucanie, a przynajmniej staranie się o to, niezależnie od tego jak marny jest efekt. Im silniejsza instytucja, tym więcej narzuci.
Często w statutach naszych prawicowych organizacji jest niejedna wzmianka o Bogu, jedynym prawdziwym Kościele czy wierze całego narodu. Jeśli tego typu organizacje miałyby stworzyć silne państwo, to nie widzę jak miałyby mi NIE narzucać tego co mówią. [/quote]