18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie co Pan tam robi?

T3RMINATOR • 2021-02-04, 19:34
Koleś sprawdza stan techniczny podwozia ciężarówki.


kuzano

2021-02-04, 23:10
polakwrocek napisał/a:

A tak btw to jak takiemu pomóc zanim przyjedzie straż/karetka ?
Na poważnie pytam. Bo w sumie to nie wiem co trzeba robić.



Jedynie jak mu możesz pomóc to wyciągnąć telefon i nagrywać by dzieci nie popełniły takiego samego błędu jak tatuś :amused:

Ignus

2021-02-04, 23:30
inżynier z Afryki

KaprysLosu

2021-02-04, 23:48
jak j***ny kot, który kryje się pod kołami (albo w sumie nad, ale pod błotnikami) w zimę, bo od silnika ciepło...

medykydem

2021-02-05, 03:33
O masakra.... Uwolnienie go dopiero musiało sprawić mu ból.

AlbertoNihilo

2021-02-05, 05:04
Psi Lord napisał/a:

To tylko nieśmiertelny pieszy, co ma "święte prawo" pierwszeństwa na pasach. Wyjdzie z tego



Pieprzysz głupoty. Nie znasz szczegółów tego wypadku.

Skrzek007

2021-02-05, 07:43
polakwrocek napisał/a:

A tak btw to jak takiemu pomóc zanim przyjedzie straż/karetka ?
Na poważnie pytam. Bo w sumie to nie wiem co trzeba robić.



Nic k***a nie możesz. Co najwyżej dobić. Potrzymać za rękę jak się nie boisz. Opowiedzieć dowcip. Takie walcowanie to masywny krwotok wewnętrzny, tortilla ma max kilka min przed sobą.

bercisko

2021-02-05, 09:54
Zbysław napisał/a:

k***a co tu zrobić teraz



Włączyć wsteczny.

Tomsza

2021-02-05, 14:00
polakwrocek napisał/a:

A tak btw to jak takiemu pomóc zanim przyjedzie straż/karetka ?
Na poważnie pytam. Bo w sumie to nie wiem co trzeba robić.



Nic nie zrobisz i karetka też nic nie zrobi. Ta opona to jedyna rzecz która go trzyma przy życiu. Gość jest rozmazany po asfalcie i jak strażacy podniosą ciężarówkę to ratownicy go nie zdążą zatamować i się wykrwawi. Typ nie wie, że już od chwili nie żyje.

Gwardek

2021-02-05, 18:56
Tomsza napisał/a:

Nic nie zrobisz i karetka też nic nie zrobi. Ta opona to jedyna rzecz która go trzyma przy życiu. Gość jest rozmazany po asfalcie i jak strażacy podniosą ciężarówkę to ratownicy go nie zdążą zatamować i się wykrwawi. Typ nie wie, że już od chwili nie żyje.



W takiej sytuacji chyba jedyne co można zrobić to dać mu telefon, żeby się z rodziną pożegnał... Smutne ale prawdziwe.

dancio1978

2021-02-05, 20:45
nowynick napisał/a:

No zwłaszcza jakby coś podstawili. Pomyślunku trochę

opona powoduje nacisk na tętnice i żyły. jak zwolnią nacisk kolo bardzo szybko zejdzie. Ale i tak raczej tego nie przeżył



syulung

2021-02-05, 20:53
nowynick napisał/a:

Zamiast przebić na szybko oponę filmik nagrywają... k***a brawa dla człowieczeństwa...



No rozumu trochę polecam bo malutki, przebicie takiej opony to tak pół granatu ręcznego, gniotka by poszarpał a sam by zginął albo rany poniosł. Pozdrawiam...