18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani podnosi rękę na policjanta

Don_Beck • 2020-05-30, 10:13
Każdy wiedział jak się to skończy tylko nie ona


Halman

2020-05-30, 10:15
tyle energii się marnuje bezproduktywnie a bawełna mogła by być tania jak barszcz... :szloch:

kr...........81

2020-05-30, 10:18
pie**olone czarne zwierzęta powinny siedzieć w dżungli i nie mieć żadnych praw nawet do życia

Wiewór

2020-05-30, 11:40
Niestety czarny policjant to nie można zacząć akcji Black life matters czytaj szabrowania sklepów i podpalania cudzych aut

Asuritta

2020-05-30, 12:07
I TO JEST RÓWNOUPRAWNIENIE !

ORAZ

BRAK SZACUNKU ... Do policji przydało by się pozbyć policji na miech z sklepów i firm gdzie murzyni są, gdy okradną ich lub zabiją i zgwałcą zrozumieją po co jest policja i co dzięki niej się nie dzieje ! Bo te murzyny byle pretekst chcą by kraść gwałcić mordować !

Noside

2020-05-30, 12:18
Mnie to zawsze bawi. Zaszła czynna napaść na policjanta i oczywiście wyskoczył z dupy czarny rycerz, żeby bronić bezkarności tej nadętej rodzynki. Uczcie ludzi konsekwencji, bo zapomnieli, że takie słowo istnieje.

Szelma

2020-05-30, 12:22
Wiewór napisał/a:

Niestety czarny policjant to nie można zacząć akcji Black life matters czytaj szabrowania sklepów i podpalania cudzych aut



Dokładnie teraz będą sie wozic jeden czarny i jeden biały i do takich sytuacji będzie pierwszy czarny z pierwszeństwem do uderzenia czy interwencji a nawet zabójstwa aby tylko uchronić kolegow policjantów od rasizmu :D

cysiu87

2020-05-30, 12:32
znów obrońca czarnecki leci z pomocą zrobi awanturę o babę co lała policjanta a nie widział zachowania prosiaka potem puszczają gówna w TV że protesty są o taką czy inna akcje zabicia afromurzyna a ciemni okradają sklepy pod tym pretekstem. Ja jebie ... jak mnie to wk***ia.

BanujNasNieMichalka

2020-05-30, 12:52
Widzicie, oni potrafią wyjść chociaż na ulicę I CAŁY ŚWIAT patrzy, a wy potraficie tylko komentarz na kwejku napisać.

OPS, na sadolu. W sumie jeden ch*j.

Magik2501

2020-05-30, 13:10
Rannhide napisał/a:

Widzicie, oni potrafią wyjść chociaż na ulicę I CAŁY ŚWIAT patrzy, a wy potraficie tylko komentarz na kwejku napisać.
OPS, na sadolu. W sumie jeden ch*j.



Każdej nocy w Polsce wychodzi wielu takich osobników na ulicę. Okradają sklepy, napadają ludzi, robią włamy do domów. Może trudno w to uwierzyć, ale w Polsce też mamy złodziei. Na pewno mniej niż w USA, ale twój argument jest niewątpliwie inwalidą.

Pitok

2020-05-30, 13:49
No i to jest j***ny absurd.... Bał się jej oddać aby nie być pozwanym o rasizm... Czarny jej musiał zaj***ć i wtedy już jest ok.

Ta...........ku

2020-05-30, 16:11
O japie**ole! Ten asfalt chyba jest ze stali, że wytrzymał takie pie**olnięcie

polakwrocek

2020-05-30, 16:12
Murzyn ją pie**olną. Więc lewaki się nie przyczepia.