18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani opowiada i spotkaniu z negroidem

GeorgeHarvey1 • 2022-10-14, 10:58

Nie mogło się inaczej skończyć

Cipczan

2022-10-14, 11:11
Tłumaczę:
"Jak pierwszy raz zrobiłam mu laskę to było OK. Za drugim razem dałam mu dupy, to nazwał mnie białą księżniczką. Trzeciego dnia powiedziałam mu, że jestem daltonistką i myślałam, że jest biały. Nie wiem dlaczego tak się zachował."

John-Flopp

2022-10-14, 11:18
Już nie raz to powtarzałem i powiem ponownie. Skoro w kraju jest taki problem z małpami/murzynami/zwierzętami to KAŻDY kasjer powinien mieć przy sobie przynajmniej paralizator/gaz pieprzowy nie mówiąc po prostu o broni. Bez wyjątków. Małpa zaczyna odpie**alać? Masz monitoring? To robisz k***a z niego sito i tyle a nie potem z siebie ofiarę jak wiesz że to jest dzikie nieokiełznane zwierzę.

baronturbina

2022-10-14, 11:30
@GeorgeHarvey1
Jessie P. Czemu nie wrócisz do starego konta tylko tarło odstawiasz?
Pani faktycznie przeżyła chwilę grozy, wątłej kobiecie,nie uda się powstrzymać ataku rozwścieczonego zwierzęcia.

dżonyłojlker

2022-10-14, 12:14
PanKukuruźnik82 napisał/a:

To jest plan...



filmik sprzed 6. lat, nie mieli wtedy jeszcze chyba tęczowego sufitu i podłogi


PanKukuruźnik82

2022-10-14, 12:20
HenrykS. napisał/a:

filmik sprzed 6. lat, nie mieli wtedy jeszcze chyba tęczowego sufitu i podłogi.



Właśnie o ten Plan Kalergiego mi chodziło. Dobrze że nie śpisz Bracie.
W zime wszystko w Europie i Polsce pie**olnie... Bądź przygotowany.

dogip

2022-10-14, 13:01
Drugie oko jest jeszcze ok. Niech szuka kolejnego, który wyrówna gębę. Nic nie będzie się rzucało w oczy.

panar3

2022-10-14, 13:36
A ta k***a, Merkelowa, która wbrew układowi z Shengen wpuściła tu hołotę, zakupiła sobie rancho w zeszłym tygodniu i dom w Urugwaju, gdzie weterani z kilku armii są wspaniale opłacani za to by ochraniać białych przed murzynami. W Europie ch*jnia, a "elyta" ma to w piździe.

perun14

2022-10-14, 13:38
Tak to jest twoja wina głupia p*zdo, zachciało się 10calowego ku*asa to teraz cierp

krasnal_hałabała

2022-10-14, 13:41
Cipczan napisał/a:

Tłumaczę:
"Jak pierwszy raz zrobiłam mu laskę to było OK. Za drugim razem dałam mu dupy, to nazwał mnie białą księżniczką. Trzeciego dnia powiedziałam mu, że jestem daltonistką i myślałam, że jest biały. Nie wiem dlaczego tak się zachował."



A tam, k***a, nie znasz się.

Wiewór

2022-10-14, 15:39
To ten Mokebe jakis cywilizowany albo litościwi bo normalnie podrzynają gardła albo obcinają głowy maczetami

Ca...........ah

2022-10-14, 16:33
ch*j mnie to obchodzi. nie interesują mnie białe szmaty prujące się z gównoidami .