18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani nigra nazwała nigrem

GeorgeHarvey1 • 2023-04-18, 08:13

Za co została bęcki

dontdonut

2023-04-18, 16:45
zrobiłbym to samo z każdą osobą na tym portalu która używa n-word!!! nie jesteś afro-amerykaniniem nie używasz tego słowa!!!! PROSTE!!!!!

~VeIture napisał/a:

99% użyc słowa "nigger" w usa jest wypowiadanych/wypisywanych przez osoby które nie są białe.
Niech sami przestaną siebie wzajemnie, oraz wszystkich innych, wyzywać od murzynów to może wtedy biali przestaną raz na ruski rok też tego używać.
Albo wszyscy mogą coś powiedzieć albo nikt. W każdym innym wypadku mamy do czynienia z dyskryminacją osoby która nie może powiedzieć.



ale ty jesteś debilem o matko świeta... a to biali byli niewolnikami czy osoby o innym kolorze skóry?

d-_-bE.Prigozhin61

2023-04-18, 18:45
ALFONZO napisał/a:

Za co została bęcki = ???



Że głosowała na bidena

~Velture

2023-04-18, 22:07
dontdonut napisał/a:

zrobiłbym to samo z każdą osobą na tym portalu która używa n-word!!! nie jesteś afro-amerykaniniem nie używasz tego słowa!!!! PROSTE!!!!!
ale ty jesteś debilem o matko świeta... a to biali byli niewolnikami czy osoby o innym kolorze skóry?



Zacząłbym od lekcji historii kto zapoczątkował niewolnictwo na świecie a potem sobie pogadamy o tym ile razy dziennie murzyn w usa mówi nigger a ile razy biały oraz o tym, że w usa tylko 1.6% populacji posiadało niewolników z czego również czarni a niewolnicy nie byli tylko koloru czarnego.

:roll:

Bul_od_bytu

2023-04-18, 22:57
Nigger zwykło się mawiać na murzyna, który nosił kosze bawełny i zapie**alał na swojego pana. To coś tu to zwykłe szympansy upasione na socjalu, które warte są tyle co worek gówna. Przej***ne tak na co dzień żyć ze zwierzętami, które mają takie same prawa jak ty i jeszcze przywileje

artiee

2023-04-19, 00:01
Nie bardzo rozumiem dlaczego nigry bulwersują się będąc nazywanymi nigrami. Przecież natury nie oszukasz. Ja się nie wk***iam jak ktoś mnie nazwie białasem.

kakalos

2023-04-19, 02:08
dlatego ja wszedzie chodze z gazem nawet po polszy

music0

2023-04-19, 11:48
Bo to nie niger tylko monkey!

paragon0

2023-04-20, 02:09
A mnie wk***ia że próbują mnie zastraszyć żebym przestał używać słów jakie tam sobie chce
NIGGER NIGGER NIGGER

pain666sorrow

2023-04-27, 21:41
Mnie to dziwi że murzyńskie ścierwo sie wk***ia o słowo Nigger... tak sie ubierają, zachowują że słowo Nigger to naprawde jest bezbolesne... Ja bym używał słowa dzikusy, bambusy, cos w tym stylu zeby oddać ich zj***ne zachowanie