18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani ekspert od narkotyków

timelife0 • 2012-09-27, 13:08
Pani ekspert która uratuje nasze dzieci od narkomani

Lensen

2012-09-27, 16:41
Pewnie powie, że wóda z mety też jest w tabletkach i jest bardzo popularna.

MIhau_

2012-09-27, 16:46
Hahaha Bogatynia, skads znam ta miejscowosc ;)

gbn71

2012-09-27, 16:52
I może jeszcze ten pustak bierze wypłatę z publicznych pieniędzy?

sronto

2012-09-27, 17:43
No panowie i daliście ciała. nie mówie, że pani ekspert popisała się wiedzą, ale główny składnik tabletek mitsubishi (potocznie extasy) to właśnie mdma o którym mowa. Teraz możecie sobie strzelić po liściu.

MudPie

2012-09-27, 17:48
prof. Matolewicz napisał/a:

Dlaczego sprawami społecznymi zajmują się ludzie oderwani od tego społeczeństwa?


To jest najbardziej wk***iające w tym kraju. W zasadzie w każdej dziedzinie ma do gadania ktoś kto nie ma o danej rzeczy pojęcia.
Za młodu uważałem, że polityk to osoba wykształcona, znająca się na tym co robi, lepsza od szarych ludków, której zależy na dobrze kraju i ich obywatelach, a w rzeczywistości okazuje się, że znaczna część ludzi ma 100 razy lepsze pojęcie niż oni, a zależy im tylko na korycie aby się nachapać, i w dupie mają ludzi. W dupie mają to że sp***olą sprawę bo później kto inny będzie musiał się tą kwestią zajmować, a ich to wali bo są ustawieni do końca życia. Bym pieprzną jakąś bombę w ten sejm, zabiło by wszystkich i może dopiero wtedy coś by się dało polepszyć, nawet tymczasowo, ale zawsze.
Sytacja w Polsce jest do dupy, ale inaczej się żyje ma się inne nastawienie kiedy wiesz, że w sejmie siedzą ludzie którym zależy na tym aby w Polsce było dobrze, zależy im na ludziach, i na ich pracy a nie kasie. Wtedy i Ty widząc to, starasz się aby w kraju było lepiej. Politycy są od motywowania społeczeństwa i są dla społeczeństwa, a nie na odwrót.

broda81

2012-09-27, 18:11
Sronto, jeśli dla ciebie metaamfa i mdma to ten sam składnik, to powinienes pracować tam gdzie ta panie "ekspert"

bl...........ed

2012-09-27, 18:27
sronto napisał/a:

No panowie i daliście ciała. nie mówie, że pani ekspert popisała się wiedzą, ale główny składnik tabletek mitsubishi (potocznie extasy) to właśnie mdma o którym mowa. Teraz możecie sobie strzelić po liściu.



nie wiem czy za chwilę sam sobie nie strzelisz tego liścia.

odsyłam do wiecznie wiernej cioteczki wiki coby sobie poczytać.
a w skrócie: MDMA - 3,4-Metylenodioksymetamfetamina
metamfetamina - N-metyloamfetamina, (rac)-N-metylo-1-fenylopropylo-2-amina.

a poza tym zasadniczo różnią się w działaniu.

Emtecc

2012-09-27, 18:46
Karny ch*jec dla sronto i pani ekspert!

kurczasty

2012-09-27, 19:24
Najsmutniejsze jest to, że nie jedna osoba po wpływem potrafiłaby się wysłowić o wiele lepiej i bardziej sensownie niż ta "ekspert".

Na głupotę testów nie ma od razu ją widać.

Lumpy1

2012-09-27, 19:35
SaNcHo122 napisał/a:

Zajebisty Ekspert....... mówi o "Metaamfetaminie" bo jak przypuszczam w Bogatyni "tabletki" tego czegoś produkują na jakiejś Mecie



Tak masz rację metaamfetamina.
kolejny znawca wrócił z gimbazy z edukacyjnej ostatnij lekcji z pdż sp***oliłeś czy chciałeś ch*jowy przebłysk tu pokazać?

TelewiZorro

2012-09-27, 20:06
zapewne jej podopieczni wstrzykują sobie marichuanę

Tomikchomik1

2012-09-27, 20:17
Jestem za legalizacją częściową. Marycha tak, ale powyżej 16 roku życia. A przyłapani na jaraniu, ci co mają mniej itd, kary takie jak dotychczas. I tak młodzież w naszym kraju to banda k*** i debili, więc jeszcze określenia "młodociany ćpun" by brakowało...

dlubacz2

2012-09-27, 22:12
Chodziło jej o speed. Ale co miała powiedzieć? "Popularny jest speed i inne dragi". A, że gada dziwnie, to pewnie tak samo byśmy się wypowiadali przed występem w TV

SaNcHo122

2012-09-27, 23:28
sronto napisał/a:

No panowie i daliście ciała. nie mówie, że pani ekspert popisała się wiedzą, ale główny składnik tabletek mitsubishi (potocznie extasy) to właśnie mdma o którym mowa. Teraz możecie sobie strzelić po liściu.



No stary według mnie to Ty dałeś ciała... MDMA to pochodna Metamfetaminy tak jak pochodną Amfetaminy jest Metamfetamina ale nie znaczy to, jest to samo. Po za tym Pani w tym filmiku jest tempą sztuką bo nazywa to Metaamfetaminą i jak widzę słownik na sadisticu też uznaję słowo 'Metaamferamina' co jest błędem... a po za tym tego typu narkotyku w czystej postaci zażywa naprawdę niewiele ludzi....

Lumpy1 napisał/a:



Tak masz rację metaamfetamina.
kolejny znawca wrócił z gimbazy z edukacyjnej ostatnij lekcji z pdż sp***oliłeś czy chciałeś ch*jowy przebłysk tu pokazać?



Ty parówkoi... ja zaliczyłem gimbazę i to jakiś czas temu...a Ty chyba nadal nie odnalazłeś się w normalnym świecie a gimbaza by Ci się przydała i nauczyli by Cię tam tłuku że napisałem to słowo w cudzysłowie... po to żeby wyśmiać to co mówi Pani ekspert...po za tym chyba nie rozumiesz połowy wypowiedzi ludzi na tym forum i nie doczytujesz do końca zdania ale to pewnie dlatego, że intelektualnie to nawet gimbaza Cię przerasta....

Dałbym Ci karnego ku*asa.... ale prędzej włożyłbym jakiegokolwiek ku*asa w gówno niż zbliżyłbym go do Ciebie bo jeszcze się podniecisz......