18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan William Rich na policję z nożem ruszył

GeorgeHarvey1 • 2022-09-09, 21:42

Ale już nie będzie bo go odwalili. Cedar Rapids, Iowa

kr...........ka

2022-09-10, 01:05
mieszka w kraju w którym można łatwo zdobyć broń z nożem to sobie można chodzić po Polsce

Yatusza

2022-09-10, 01:30
Dla Matki jaka faza nieprzyjemna. :-|

encoder178

2022-09-10, 04:09
kryska napisał/a:

mieszka w kraju w którym można łatwo zdobyć broń z nożem to sobie można chodzić po Polsce



co?

svenio

2022-09-10, 04:25
Amerukos i ich domki

Payan

2022-09-10, 07:15
I to jest dobre. Nie wykonujesz poleceń gliniarzy, dostajesz kulkę.

__Tux__

2022-09-10, 08:52
Payan napisał/a:

I to jest dobre. Nie wykonujesz poleceń gliniarzy, dostajesz kulkę.



U nas też się przyda. Patusy, co nagrywają w dogodnym momencie, zostaliby wytępieni.

Vinyl

2022-09-10, 12:36
Szczerze to nie dano mu nawet szansy na get back, między ustabilizowaniem go do pionu, krzykami get back a strzałem nie było czasu na zmianę równowagi z nogi na nogę, ale oczywiście znalazła się ta chwila na pociągniecie spustu. Emocje policjiantow wzięły górę. Policjant też człowiek i trudno mu było się przełączyć na tryb "mam go pod kontrolą" chwilę po szarpaniem się z nim i zobaczeniem u niego broni.

Ciężko się ogląda takie wprowadzanie prawa. Chciałbym powiedzieć że zachowałbym się bardziej profesjonalnie i utrzymałbym emocje na uwięzi. Praktyka mogłaby pokazać co innego.

Hollo

2022-09-10, 19:52
Vinyl napisał/a:

Szczerze to nie dano mu nawet szansy na get back, między ustabilizowaniem go do pionu, krzykami get back a strzałem nie było czasu na zmianę równowagi z nogi na nogę, ale oczywiście znalazła się ta chwila na pociągniecie spustu. Emocje policjiantow wzięły górę. Policjant też człowiek i trudno mu było się przełączyć na tryb "mam go pod kontrolą" chwilę po szarpaniem się z nim i zobaczeniem u niego broni.
Ciężko się ogląda takie wprowadzanie prawa. Chciałbym powiedzieć że zachowałbym się bardziej profesjonalnie i utrzymałbym emocje na uwięzi. Praktyka mogłaby pokazać co innego.



Nie w USA, tam ułamek sekundy zawachania i to ty leżysz martwy, zastanowić się i podjąć właściwą decyzję to mają czas policjanci w europie.

rafal_etz

2022-09-12, 00:11
Tak sie wyrywa chwasty !!! Brawo !!
W polce powinno byc to samo, nie stosujesz sie do polecen policjanta, kulka w łeb i do piachu

TomaszBarowiec

2022-09-12, 17:46
Kady jak z jakiegoś filmu fabularnego. Zapamiętam ten pomysł. Może się przydać.

Kadry jak z jakiegoś filmu fabularnego. Zapamiętam ten pomysł. Może się przydać.

Kadry jak z jakiegoś filmu fabularnego. Zapamiętam ten pomysł. Może się przydać.