18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan szczery

sylwusiex • 2016-01-08, 15:31


Jest szczery, a w telewizji na żywo to się docenia :mrgreen:

smyndryl

2016-01-09, 19:15
„Co za sens umierać na szpitalnej sali, gdzie słychać tylko jęki i rzężenie śmiertelnie chorych? Czy nie lepiej wydać ucztę za te dwadzieścia siedem tysięcy, a potem zażyć truciznę i przenieść się na tamten świat przy dźwiękach strun, wśród oszołomionych winem pięknych kobiet i wesołych przyjaciół?"

Jakbym wygrał grube miliony, to za namową Wolanda, zrobiłbym balangę życia i z życiem swoim bym na niej skończył. Miejsce na Balu Stu Królów pewne po wieczność.

Naubliżałbym przy okazji Światłu i Ciemności, to może bym się i do świty Messera załapał, nawet w roli Behemota, mnie by to pasiło.

Titelitury

2016-01-09, 20:38
cys23 napisał/a:

@up

To tylko fajnie brzmi. Pracowałem z klientką, której starzy wygrali ileś tam milionów i rozdali swoim dzieciom. Ona miała łeb na karku, bo zainwestowała w nieruchomości i hajs się jej teraz miesięcznie przelewa z wynajmów, jej siostra zrobiła jakiś biznes a brat pomyślał, że fajnie było by się naćpać i iść na dz**ki. Zaczęło się od jednego melanżu, dzisiaj robi na kolei i wynajmuje jakąś dziurę w ciapackiej dzielnicy.

Druga sprawa, że jak wygrasz tyle hajsu to pierwsze co powinieneś zrobić to przeprowadzić się i nikomu nie mówić, bo ludzie to k***y.



Mądra ona była i jest ale ty jesteś debil bo się z nią nie ożeniłeś, ja bym się z nią ożenił a później po pięciu latach otrułbym ją i zgarnął co najmniej połowę jak nie cały majątek, jeśli miałaby męża sfingowałbym wypadek i zrobił to co pisałem wcześniej.

Zielonek92

2016-01-10, 01:03
Wk***ia takie coś. O k***a powiedział o dz**kach i narkotykach i już "Nie takiej odpowiedzi oczekiwała" Głupia suka