18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan sie zastrzelił...

Halman • 2019-12-22, 09:13

jeśli ktoś nie wykonuje jasnych poleceń i uważa ze jest szybszy od kuli to popełnia samobójstwo...

bloodwar

2019-12-22, 09:21
Murica - strzelasz sześć strzałów prosto w kolesia którego jedynym przewinieniem było to, że uciekał i powoli wykrwawia się na chodniku a jedyna nagana od przełożonego jest za to, że przecież miałeś 13 nabojów w magazynku to powinieneś był wykorzystać je wszystkie.

r061071

2019-12-22, 10:29
gdyby jełop oglądał sadistica pewnie by wiedział co go spotka

OliverSucks

2019-12-22, 10:38
Tak jak w wielu przypadkach jestem zdania że użycie broni palnej jest wymagane , tak w wielu jest to po prostu idiotyczne. biegnie na mnie koleś ze śrubokrętem, lepiej wypie**ole mu magazynek w łeb.

Nie można by skorzystać z tego?



[

sard

2019-12-22, 12:13
U Nas taki policjant miałby już dożywocie, plus rodzinę właśnie dojeżdżaliby by Sebixy Dresonisy JPII na 100% przy poklasku okolicznej tłuszczy.

kabaszma

2019-12-22, 14:26
gaz - mógłby nie zadziałać
taser - mógłby nie zadziałać
pałka - kto by się chciał pie**olić
pistolet - szybko i skutecznie

Mimo wszystko powinny być jakieś wyrzutnie siatek jak w predatorze xD

w93

2019-12-22, 14:28
bloodwar napisał/a:

Murica - strzelasz sześć strzałów prosto w kolesia którego jedynym przewinieniem było to, że uciekał i powoli wykrwawia się na chodniku a jedyna nagana od przełożonego jest za to, że przecież miałeś 13 nabojów w magazynku to powinieneś był wykorzystać je wszystkie.



I tu sie mylisz. Wrzucam całość


mrokussw

2019-12-22, 15:41
Co wy za glupoty pie**olicie, gosciu biegnie z jakimś narzędziem na policjanta, nie słucha się komend i teraz ja mam ryzykować swoje życie i próbować go unieszkodliwic bez broni? A co jak ma klamkę za pazuchą? Trochę wam tvny i pisy łeb spaczyły. Skoro policjant każe się wam kłaść to się kładziecie, mają kamerki na mundurach więc już coraz rzadziej zdarzają się pomyłki. Użycie broni jak najbardziej adekwatne do sytuacji

luxpiotr

2019-12-22, 15:53
OliverSucks napisał/a:

Tak jak w wielu przypadkach jestem zdania że użycie broni palnej jest wymagane , tak w wielu jest to po prostu idiotyczne. biegnie na mnie koleś ze śrubokrętem, lepiej wypie**ole mu magazynek w łeb.
Nie można by skorzystać z tego?
[



Może mongolska albo murzyńska policja ma coś takiego na wyposażeniu :facepalm: W USA stawia się na skuteczność.

Masiu9

2019-12-22, 17:32
I bardzo dobrze, w Polsce policjanci też powinni mieć prawo do użycia broni. Żeby nie było takich sytuacji jak niedawno z zaśnięciem dzieciaka który uciekał. Policjant będzie miał proces za wyrwanie chwasta.

bloodwar

2019-12-22, 20:29
W USA i tak mają problem z narastającą przestępczością i brutalnością przestępców a ponieważ w większości stanów nie ma już kary śmierci więc jedynym czego się przestępcy boją bardziej niż 6-10 lat odsiadki to śmierć przy zatrzymaniu. Dlatego potrzebne są przypadki zastrzelenia przy zatrzymaniu, jest to środek odstraszający. Wszystkim może się wydawać, że celem policji jest zatrzymanie przestępcy i postawienie go przed sprawiedliwym sądem ale to nie do końca prawda, celem policji jest zapobieganie przestępstwom. Przestępca inaczej się zachowuje gdy wie, że grozi mu przypadkowa kulka za byle co np. trzymanie śrubokręta albo uderzenie policjanta a inaczej się zachowuje gdy wie, że może odj***ć najgorsze gówno a jedyne co mu może grozić to wystrzelenie siatki w twoją stronę albo kulek na łańcuchu czy gazu. Dlatego np. w USA stosuje się zasadę "zero negocjacji z terrorystami" bo jakby pokazali jednym, że rząd można nastraszyć i dostać za to okup to po chwili by mieli setki porwań dla okupu i coraz dziwniejsze wymagania terrorystów - nie tylko standardowo walizki kasy i helikoptera ale np. ujawnienie dokumentów o UFO, zrzeknięcie się urzędu przez prezydenta czy akcję w stylu pierwszego odcinka Black Mirror, wiedząc że procedura wymaga spełnienia żądań by mogli domagać się WSZYSTKIEGO a tak z góry wiedzą, że żądania nie zostaną prawdopodobnie spełnione . Tak samo z zatrzymaniami, każdy kto i tak już idzie na dożywocie by próbował zranić/zabić tak wielu policjantów jak się da zanim by został zatrzymany wiedząc, że nic mu nie grozi bo policja nie będzie strzelać

dominator76

2019-12-27, 00:50
za to u nas policjant który skasował debila na motorze który uciekał przed kontrolą stanie przed sądem za zabójstwo taki piękny mój kraj...