18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Poligon w swoim żywiole

phrontch • 2024-03-14, 18:14
Akcja miała miejsce trzy dni temu






Sawix

2024-03-14, 18:42
ścierwo j***ne

Pantaran

2024-03-14, 18:44
Pies zadowolony ogonem macha.

ba...........zu

2024-03-14, 19:09
Co te brudasy mają w głowach: jak bezpańskie psy latają po ulicach i wpie**alają małe dzieci albo wypruwają dorosłym bebechy to nie ma kto z nimi porządku zrobić, a jak sobie jakiś spokojny piesio leży grzecznie przy ludziach, pewnie nawet właścicielach, to się znajdzie jakiś truteń z kijem co go uszkodzi bez powodu i jeszcze zostawi cierpiące zwierzę żeby konało.
Ta nacja to powinna wyginąć :roll:

dżonyłojlker

2024-03-14, 19:13
Sawix napisał/a:

ścierwo j***ne



Po takim pie**olnięciu, pewnie już tak :szydera:

baronturbina

2024-03-14, 19:17
Chodzą słuchy że Poligon był wolontariuszem w Sosnowieckim schronisku dla zwierząt. Nikt nie kochał psów jak on. Panie, którego Niemka świeć nad jego duszą.[*][*][*][*]

StachuJoness

2024-03-14, 19:44
Ktoś tu nie będzie chodzić głodny.

Siriuz

2024-03-14, 19:58
W zasadzie to był jeden z bardziej humanitarnych sposobów uboju zwierząt. Zdecydowanie bardziej humanitarna niż powolne wykrwawianie, które stosuje się przemysłowo.

Robertuss

2024-03-14, 20:07
baronturbina napisał/a:

Chodzą słuchy że Poligon był wolontariuszem w Sosnowieckim schronisku dla zwierząt. Nikt nie kochał psów jak on. Panie, którego Niemka świeć nad jego duszą.[*][*][*][*]



A co z poligonem?? Zdechł??

Baronessa

2024-03-14, 20:18
Wideo pełne zwrotów akcji... Najpierw myślałem, że typ smyrający kundla jebnie mu w ryj z buta, potem myślałem, że drugi typ jebnie pierwszego w łeb. W sumie było blisko....


Siriuz napisał/a:

W zasadzie to był jeden z bardziej humanitarnych sposobów uboju zwierząt. Zdecydowanie bardziej humanitarna niż powolne wykrwawianie, które stosuje się przemysłowo.


W chinach, czy Wietnamie przed zjedzeniem kundla zabija się go wrzucając do gara z wrzącą wodą i przykrywa pokrywą, żeby nie sp***olił z gara. Pamiętam, że był tu kiedyś taki filmik... Zapoda ktoś?


Robertuss napisał/a:

A co z poligonem?? Zdechł??


Kto to poligon? O kim pie**olicie?

Anal_Intruder_69

2024-03-14, 20:37
Sawix napisał/a:

ścierwo j***ne


Też tak uważam. No ale na szczęście gówno dostało pałą, więc jest szansa, że zdechnie.

A Poligona na tym portalu brakuje, nikt tak nie potrafił fajnie wywołać bólu dupska u zoofilów na tym portalu jak on :-P

psotna_cipka

2024-03-14, 21:07
Piękne uderzenie. Wzruszyłam się. Widać, że profesjonalista z kolesia. Szkoda, że nagranie takie krótkie. Dalej pewnie okładał kijem żeby zmiękczyć mięsko. Później do gara i na wolnym ogniu wytapiać smalczyk. Poezja.

Nome

2024-03-14, 21:14
z dwojga złego wolę stado wałęsających się psów niż stado wałęsających się brudasów