18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan pójdzie z nami

~Sunday • 2022-07-02, 09:48
- Nigdzie się nie wybieram.


petru23

2022-07-02, 09:54
Co oni, kuchnię na piętrze mają? Chore...

Kutasiarz

2022-07-02, 10:01
Dziwna sytuacja, chłop idzie w stronę lodówki po koperek, ma już nawet noż żeby go pokroić a ci do niego z tasera strzelają

dżonyłojlker

2022-07-02, 11:57
ku*asiarz napisał/a:

z tasera strzelają



No chyba nie tylko z tasera :szydera:

jkllll485

2022-07-02, 12:12
Na strzelaninę z nożem... Dżizes ja pie**olę co za głąby :mrgreen:

PanKukuruźnik82

2022-07-02, 12:29
Babsku jak zwykle odpie**oliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zj***ne USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.

Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....

Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.

P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.

0rion

2022-07-02, 14:10
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpie**oliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zj***ne USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.
Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....
Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.
P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.



''P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.''

alez oczywiscie. nawet nie musiales tego pisac, przeciez kazdy ci wierzy.

:lol:

owiec_mf

2022-07-02, 14:51
I tak powinno być. Chłop idzie z nożem w kierunku policjanta i dostaje strzał z 9mm. Nie tak jak u nas. Jak policjant strzeli , to znawcy prawa książkowego myślą czy to było zasadne, a na decyzję o użyciu broni masz sekundy. pozdrawiam

vodka81

2022-07-02, 15:34
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpie**oliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zj***ne USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.
Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....
Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.
P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.



No tak, pewnie, przyjechali i go tak od od czapy zastrzelili
Gdyby nie wyskoczył do nich z nożem to nic by się nie stało, policmajstry dobrze wykonali swoją robotę

Amasimar

2022-07-02, 16:14
Tarcze z krzesła chciał zrobić j***niutki

ALIGATORt1000

2022-07-02, 16:15
Wiedzą hamburgery DOSKONALE co ich czeka gdy majac moze w łapach smierdzacych kierują się do policji
Ale idą...bron wyczekiwana w delikwenta
On oni swoje
Ładnie tam ładują nagany propaganda czy kij wie co...albo poprostu upadek społeczeństwa czy upośledzenie ograniczenie i jakis poziom pieniedzy ....jebac
Patologia i tyle ....w dobrych ciuchach...więcej tlenu

vortexture

2022-07-02, 16:46
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpie**oliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zj***ne USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.



Wbrew temu co piszą tu niektórzy to całkiem prawdopodobny scenariusz. Sam facet może być już wykończony ciągłymi awanturami oraz wizją kosztownego rozwodu i szybki zgon może być całkiem ciekawą alternatywą.


safriduo

2022-07-02, 18:42
A mówił ,że się nigdzie nie wybiera. A leci na ostry dyżur lub na łono Abrahama.

AbsolutnyBrakKarku

2022-07-02, 20:08
Piękna sprawa, ostatnio tak miałem chłop bije babę pięściami po plecach, oboje naj***ni niedziela 3 rano na parkingu Orlen, no i chłopu zwracam uwagę, że zaraz będzie poskładany albo połamany do wyboru na ziemi....a ta baba "wypie**alaj" od mojego faceta...