18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Perez postrzelony przez policję...

Jesse.Pinkman • 2022-01-28, 11:06
...a mógł grzecznie siedzieć w domku. Według źródła 24-latek w krytycznym stanie trafił do szpitala. Źródło.

Oryginalny opis:
spoiler

baronturbina

2022-01-28, 13:49
To i tak że tylko jeden odj***ny, bo ich tam trochę było w srodku.

Devill11

2022-01-28, 17:10
Cała wataha się zleciała.

torbap

2022-01-28, 20:40
Szczerze mowiac to w USA Policja to sobie Wild Wild West robi, poj***ni. Odj***li faceta za to ze probowal uciekac autem. Co gdybym siedzial w tym aucie jako pasazer, nie mial z tym nic wspolnego, nie wiedzial ze kierowca jest jakis bandyta, a dostal bym kulke ? Nie dziwie sie ze murzyny w zemscie zabijaja tam policjantow. Gdyby ktos mi tak odj***l brata ktory by byl tam pasazerem to zemsta stala by sie celem mojego zycia.

Arun

2022-01-29, 03:23
torbap napisał/a:

w USA Policja to sobie Wild Wild West robi, poj***ni. Odj***li faceta za to ze probowal uciekac autem.



Nie za uciekanie tylko za kradzież auta i strzelanie do policji przy zatrzymaniu.


torbap napisał/a:

Co gdybym siedzial w tym aucie jako pasazer, nie mial z tym nic wspolnego, nie wiedzial ze kierowca jest jakis bandyta, a dostal bym kulke ?



To by miał pecha?


torbap napisał/a:

Nie dziwie sie ze murzyny w zemscie zabijaja tam policjantow. Gdyby ktos mi tak odj***l brata ktory by byl tam pasazerem to zemsta stala by sie celem mojego zycia.



Nie dziwne tylko dla j***nych murzynów takich jak ty, jesteś taką j***ną leniwą świnią że nawet nie chciało ci się wejść w podany link zanim cokolwiek napisałeś. Na jakim ty świecie żyjesz murzynu? kraść, strzelać a później mieć pretensję że ma się wygląda jak sito

Herold_Wojny

2022-01-31, 17:49
torbap napisał/a:

Szczerze mowiac to w USA Policja to sobie Wild Wild West robi, poj***ni. Odj***li faceta za to ze probowal uciekac autem. Co gdybym siedzial w tym aucie jako pasazer, nie mial z tym nic wspolnego, nie wiedzial ze kierowca jest jakis bandyta, a dostal bym kulke ? Nie dziwie sie ze murzyny w zemscie zabijaja tam policjantow. Gdyby ktos mi tak odj***l brata ktory by byl tam pasazerem to zemsta stala by sie celem mojego zycia.



Nie robią sobie żadnego Wild West, tylko właśnie ludzie tam mają za dobrze i im odpie**ala. Skąd się bierze w ludziach to współczucie dla kryminalistów? W rodzinie macie takich? USA do reszty powaliło, bo tam z ćpuna i bandyty zrobili świętego.