18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan opiekun.

T3RMINATOR • 2020-07-31, 13:51
W najlepszym wypadku pan opiekun dołączy do podoopiecznego i też będzie śmigał na wózku.

Halman

2020-07-31, 14:34
dalej będą jeździć razem na spacery... na wózkach :)

Adae

2020-07-31, 16:54
Ja jebie, ale poj***ne. Gosciu stwierdzil, ze pomoze ciamajdzie pod gorke i mu wszechswiat odplacil rozpie**olem.

Ciekawe, czy panbuk pomyslal "Ty k***a ch*ju bedziesz inwalidzie pokazywal ze mozesz biegac?!"

panzerwafel

2020-07-31, 17:16
Adae napisał/a:

Ja jebie, ale poj***ne. Gosciu stwierdzil, ze pomoze ciamajdzie pod gorke i mu wszechswiat odplacil rozpie**olem.
Ciekawe, czy panbuk pomyslal "Ty k***a ch*ju bedziesz inwalidzie pokazywal ze mozesz biegac?!"



I to tylko pokazuje że Boga nie ma a Chrześcijaństwo(głównie katolicyzm i prawosławie, protestanci o wiele mniej...) to religia dla niewolników. Na temat allachistów się nie wypowiem

Mietek7567

2020-07-31, 17:24
panzerwafel napisał/a:

I to tylko pokazuje że Boga nie ma a Chrześcijaństwo(głównie katolicyzm i prawosławie, protestanci o wiele mniej...) to religia dla niewolników. Na temat allachistów się nie wypowiem



Tyle rzeczy można się na sadisticu dowiedzieć. Nawet poznać nową teorię własnej wiary. :)

sadefro

2020-07-31, 17:52
myslałem że to z serii jakiś napadów w ameryce płd i ten koleś wstanie dziwne że siedział dalej na tym wózku chyba wczuł się w tą robote

Haylash

2020-07-31, 18:42
Moja 89 letnia babcia ma szybszy refleks od tego kierowcy.

chorym

2020-07-31, 23:50
Haylash napisał/a:

Moja 89 letnia babcia ma szybszy refleks od tego kierowcy.



potwierdzam, ledwo co zapukam a szczena juz wyjeta

orwell14

2020-08-03, 07:19
Kierowcą musiał być:

1) Stary zgred, który od 20 lat powinien nie mieć uprawnień,
2) Głupia p*zda nie potrafiącą jeździć, przy każdej niespodziewanej sytuacji panikująca "oh maj Gosz, co ja mam zrobić, co ja mam zrobić"
3) Debil piszący smsy lub scrollujacy po fejsiku w czasie jazdy.

Najechać na kogoś jadąc 5 kmh, trzeba być konkretnym zjebem.