18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan nie lubi piwa

huncfot130 • 2021-09-02, 20:56
I dał tego wyraz



Jak było to do pieca

pitteroo

2021-09-02, 21:00
Może to była Warka stronk ostatnio na etykiecie wyczytałem że w skład tego gówna wchodzi kukurydza ;/ na ch*j w piwie kukurydza ?

PabllosSantoDaSilva

2021-09-02, 21:13
Już niebawem restrykcyjni imigranci będą tak znakować każdy alkohol jako nieczysty, niedozwolony przez Allaha.

sothis

2021-09-02, 21:37
pitteroo napisał/a:

Może to była Warka stronk ostatnio na etykiecie wyczytałem że w skład tego gówna wchodzi kukurydza ;/ na ch*j w piwie kukurydza ?



Chyba białka podnosi, co pozwala lepiej budować pianę. Nie wiem o ile cukier podnosi, ale podnosi. Może więc jest tańsza niż jęczmień lub pszenica a pozwala na któreś z powyższych?
A może jakieś walory smakowe nadaje :)

MarekJarek1

2021-09-02, 21:51
sothis napisał/a:

Chyba białka podnosi, co pozwala lepiej budować pianę. (...)
A może jakieś walory smakowe nadaje



Jest dokładnie odwrotnie. Kukurydza psuje piwo. Gdyby coś poprawiała, to by ją wszyscy dodawali i byłaby "tradycyjnym" dodatkiem.
Kukurydza jest tania a kukurydza najniższej jakości jest jeszcze tańsza i na rynku jest jej pod dostatkiem. To wypełniacz stosowany w tanich sikaczach, żeby można było zaoszczędzić na słodzie.

McQurwa

2021-09-02, 21:53
Niemiec srający na swoją gospodarkę

Juzwa

2021-09-02, 22:03
Typowy buc z plecaczkiem. Uprzedzając ból ch*ja niektórych, taki debil zawsze trafia się w tramwaju czy autobusie. Nie dość, że jest spasiony jak k***a wieprz, to jeszcze plecaczka nie jest w stanie zdjąć w tramwaju. Jak widać na filmiku, klasyczny debil.

sothis

2021-09-02, 22:06
MarekJarek1 napisał/a:

Jest dokładnie odwrotnie. Kukurydza psuje piwo. Gdyby coś poprawiała, to by ją wszyscy dodawali i byłaby "tradycyjnym" dodatkiem.
Kukurydza jest tania a kukurydza najniższej jakości jest jeszcze tańsza i na rynku jest jej pod dostatkiem. To wypełniacz stosowany w tanich sikaczach, żeby można było zaoszczędzić na słodzie.



Jeśli odnosisz się do artykułu z 2013, tego pierwszego z wyników googla, to nie jestem pewien czy zawiera prawdziwe informacje.

frybez

2021-09-02, 22:20
pitteroo napisał/a:

Może to była Warka stronk ostatnio na etykiecie wyczytałem że w skład tego gówna wchodzi kukurydza ;/ na ch*j w piwie kukurydza ?



surowiec niesłodowany, tańszy niż słód jęczmienny

baronturbina

2021-09-02, 23:43
Hitler był by dumny z tego jak rzesza skończyła.

zbynekmaslanka

2021-09-02, 23:49
k***a jak się zastanowić to strach kupować bułki w samoobsługowym. Cholera wie czy nie macał ich taki pojeb jak na załączonym obrazku

marcino_zly

2021-09-03, 00:03
Szukał szukał i znalazł to gówno które wypił no i zwrócił kaucję za butelki.
Dziś to nie jest piwo.
Tfu

Mzimu

2021-09-03, 00:47
Wieprza poznać po tym, że sra gdzie stoi.

KebabRemover

2021-09-03, 04:04
najlepsze jest to ze właścicielka grażyna żeby nie mieć straty towaru kazała to piwo opłukać i komuś je opie**olono jeszcze xD