18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan mors

CrazyEdek • 2022-02-08, 19:02
Gówno nie wypłynęło.


croyna

2022-02-08, 21:06
k***a następny

Hajzenberg

2022-02-08, 21:13
Ona mówię devil czy debil?

Zbysław napisał/a:

Fejk frajerzyny



A rodzice Ci powiedzieli już że Twoje narodziny też były fejkiem?

dżonyłojlker

2022-02-08, 21:18
Zbysław napisał/a:

Fejk frajerzyny



Pierwsze co pomyślałem, to, że fejk inspirowany tym https://www.sadistic.pl/t/553588 ale toby znaczyło, że musiała być obok druga dziura, albo jest tam płytko i ma butlę pod wodą, a może po prostu jest tam więcej takich gamoni.

mi...........pl

2022-02-08, 21:29
Następny Apetora poszedł szukać.

Dejdwazlote

2022-02-08, 21:41
ostatnio wysyp tego typu filmów świadczy o tym, że to ch*ja prawda. A ta baba to w panice tak lamentuje, że jej nawet kamera nie dygnie.

korowiow777

2022-02-08, 21:50
Dejdwazlote napisał/a:

ostatnio wysyp tego typu filmów świadczy o tym, że to ch*ja prawda. A ta baba to w panice tak lamentuje, że jej nawet kamera nie dygnie.



Nie ona musiała to nagrywać.

ProVVe

2022-02-08, 22:01
To nie koniecznie jeziorko... Mógł być prąd po skoku i tak go zniosło, a pod woda pokryta lodem mylicie, ze to widac co tam sie dzieje? latwo stracic orientacje i zgubic przerebel tak tez mogl sie utopic ten apetor... Takie akcje w glebine to glupota... Masz kilkadziesiat sekund przy dobrym wietrze powietrza w plucach tak Cie telepie... Probowalem swoich sil w zimnej wodzie i jak widze bajki o plywaniu pod lodem lub w oceanie w filmach gdzie woda ma 3-4 stopnie to az mnie smiech lapie

LaChupacabra

2022-02-08, 22:02
Przyj***ł twarzą o lód, zanim operatorka kamerki zajęczała, stąd można wnioskować że raczej nie fejk.

Zbysław napisał/a:

Fejk frajerzyny




WiesławPaleta

2022-02-08, 22:04
Typowy kacapski cymbał. Jeszcze mniejszą dziurę trzeba było zrobić, to by na pewno wypłynął...Ale spokojnie, spuchnie, to wypłynie na wierzch...

Tak jak ta panna sprzed miesiąca... :szloch:


Policeman

2022-02-08, 22:53
Można powiedzieć, że świat na pewno nie stracił szansy na jakieś znaczące odkrycie w dziedzinie nauki, ale z całą pewnością o jedną potencjalną k***ę napadającą inny kraj mniej.

Gromm

2022-02-08, 22:57
"debil!!! Debil!!! Debil..." No pięknie go woła, nic dziwnego, że chłop się utopił.

robsonx79

2022-02-08, 23:56
ProVVe napisał/a:

To nie koniecznie jeziorko... Mógł być prąd po skoku i tak go zniosło, a pod woda pokryta lodem mylicie, ze to widac co tam sie dzieje? latwo stracic orientacje i zgubic przerebel tak tez mogl sie utopic ten apetor... Takie akcje w glebine to glupota... Masz kilkadziesiat sekund przy dobrym wietrze powietrza w plucach tak Cie telepie... Probowalem swoich sil w zimnej wodzie i jak widze bajki o plywaniu pod lodem lub w oceanie w filmach gdzie woda ma 3-4 stopnie to az mnie smiech lapie



U nas się normalnie pływa w zimie, tylko w cywilizowany sposób - z bojkami i poza strefą lodu. Ale prawdą jest, że każdy ruch w zimnej wodzie zamiast rozgrzać to pozbawia nas ciepła. Generalnie warto przerębel robić na wyrost, większy niż trzeba, i bliżej brzegu. Może i płytko i mniej wygodnie, ale bezpiecznie. Facet na filmie raczej miał doświadczenie - wiedział jak się lodu pozbywać, że się go wpycha pod taflę.

baronturbina

2022-02-09, 00:27
j***ny kretyn. Na wiosnę wypłynie.