18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Młot

~Velture • 2017-12-29, 03:22
Nie wróżę mu kariery w budowlance :krejzi:

Przynajmniej dobrze, że koledzy mu pomogli a nie jak u nas co się śmieją pół dnia zamiast wytłumaczyć.


kolosasz

2017-12-29, 13:12
Scenka ta kojarzy mi się z polską miłością do ojczyzny.
Dać Polakom ojczyznę i patriotyzm a ci zrobią z tego racowisko,
ksenofobie, islamofobie i kult bandytów, których polscy patrioci nazywają "żołnierzami wyklętymi". :mrgreen:

voo_doo

2017-12-29, 13:14
grze7 napisał/a:




Transformator na zasadzie indukcji? Większej głupoty dawno nie słyszałem. Co najwyżej cewka ale z racji tego że jest to uzwojenie bifilarne to pola magnetyczne się znoszą i nie ma mowy o chociażby cewce.



Zapomniałeś dodać źródła swojego sparafrazowanego cytatu z forum sep

qwerq221

2017-12-29, 16:46
Z jednej strony są ludzie, którzy chcą strasznie zaistnieć w internecie nawet na siłę robiąc z siebie debila a z drugiej strony są kretyni, którzy łykają wszystko jak pelikany. Może być również tak, że każdy wie, że to jest udawane, ale specjalnie udaje, że mu się to podoba tym samym bardziej zachęcając tych lubiących z siebie robić debilów do jeszcze większego wygłupiania się. I koło się zamyka. Ja nie wiem kogo to bawi albo nawet po co ktoś miałby udawać, że lubi oglądać takie udawane gówno.

kenzol

2017-12-29, 17:07
Zrobiłby sobie niezłe bicki gdyby mu nie powiedzieli.

tranzystor

2017-12-29, 18:44
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Z Parlamentu Europejskiego - z Brukseli.



Saryusz Wolskiego w końcu wywalili?

ellsworth

2017-12-29, 20:34
ToPrzeciezJa napisał/a:

k***unia mam trochę dystans do takich filmików, rozumiem w jakimś ciapalandzie czy innej hivryce, ale czuję, że to jednak fake, że gość mógłby być tak głupi. I nie, niechciałbym się zdziwić


A ty myślisz że kto tam robi na tych budowach? To jest zbieranina największych debili jakich wydała ludzkość. Ociężałość umysłowa nie pozwalająca zająć się czymkolwiek bardziej wymagajacym, mózgi przeżarte przez alkohol, nieraz mają nawet problem żeby poskładać do kupy zdanie a to jest k***a poziom małego dziecka! Daj małemu dzieciakowi takie narzędzie zobaczymy czy będzie umiało się nim posłużyć. Na takim poziomie są budowlańcy!

esso1510i

2017-12-30, 14:41
Pan na drabinie nazywa się Marek a ci dwaj obok to Holendrzy i próbują mu wytłumaczyć że ma nacisnąć guzik i docisnąć a nie uderzać.