18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan leopard spałowany...

Halman • 2024-04-10, 07:47

musiał być bardzo głodny skoro się za hindusów chwycił...

SoHiGH

2024-04-10, 13:11
widac ze juz tyle razy brudasow uj***l ze nie biegl tylko szedl odurzony

szpidi

2024-04-10, 13:27
na szczęście ambulans dotarł bardzo szybko, widać w ostatnich sekundach po prawej.

ProVVe

2024-04-10, 13:29
Zaszedł po jakiegos psa pewnie, nawet agresywmy nie jest do brudasów i co robi brudas? Z zaskoczenia kijem. Te gwałcace robactwo tak mnie brzydzi

trytodie

2024-04-10, 13:52
Dlaczego Pan Leopard? Halman, więcej sensu w opisach bo będą ujemne piwa !

Arashi91

2024-04-10, 14:05
tajfunkanalia napisał/a:

j***ne ścierwo , a kotka szkoda. Jak ich oglądam to tracę wiarę w istnienie Boga.



To jest normalne życie, a nie europejska utopia. Nie wszędzie człowiek przetworzył i kontroluje naturę. Są kraje, gdzie lew/leopard czy inny wilk potrafi wejść do wioski i dziecko opie**olić na śniadanie i nie jest to "incydent", a powszechny problem. My tego nie rozumiemy bo dziką naturę znamy tylko z filmów disneya. Nawet po środku dzikiej puszczy w Polsce można czuć się bezpiecznie. Jednak Europa w tym względzie to anomalia w skali Świata bo drapieżniki mają małą i łatwo kontrolowalną populację.

Bul_od_bytu

2024-04-10, 14:22
Arashi91 napisał/a:

To jest normalne życie, a nie europejska utopia. Nie wszędzie człowiek przetworzył i kontroluje naturę. Są kraje, gdzie lew/leopard czy inny wilk potrafi wejść do wioski i dziecko opie**olić na śniadanie i nie jest to "incydent", a powszechny problem. My tego nie rozumiemy bo dziką naturę znamy tylko z filmów disneya. Nawet po środku dzikiej puszczy w Polsce można czuć się bezpiecznie. Jednak Europa w tym względzie to anomalia w skali Świata bo drapieżniki mają małą i łatwo kontrolowalną populację.



Popatrz na scenerię. Tam dalej używają drewnianych kół, a nad łożyskiem wciąż trwają prace rozwojowe bo ktoś notorycznie kradnie albo zjada kulki.
Chyba za rzadko wychodzisz z piwnicy po zmroku bo byś wiedział, że w niektórych rejonach PL stada wilków krążą po terenach wiosek. O atakach na ludzi na razie cisza, a ty pieprzysz kocopoły jak jakaś nawiedzona z Pytania na śniadanie :D

Jakbyś spotkał w lesie łosia to byś szybko napełnił gacie balastem bo już miałem okazję poznać takiego co myślał podobnie jak ty, a skończyło się na powrocie do domu bez majtów

baran1996

2024-04-10, 15:04
Dzikusy pie**olone ..i to gówno do Polski przyjeżdża

majeńka

2024-04-10, 17:45
tajfunkanalia napisał/a:

j***ne ścierwo , a kotka szkoda. Jak ich oglądam to tracę wiarę w istnienie Boga.

A ja mam nadzieję że Thor i Brahma zgodnie ich upie**olą.

smc

2024-04-10, 21:04
Przynajmniej zginął robiąc to, co kocha...

Juzwa

2024-04-10, 21:21
Leopardów jest zdecydowanie mniej niż hindusów, więc szkoda, że go zaj***li.

Keiko73

2024-04-10, 22:30
Debile, on chciał sie tylko pobawić.

mauser

2024-04-11, 01:01
j***ne bambusy zajechały tygryska :cry:

lusiaa

2024-04-11, 01:06
szkoda kota