18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan krokodyl Odc. 2

Extermis • 2023-01-01, 17:46


Ciekawe ile jeszcze będzie się tak bawił, zanim go opie**olą :lol:

Link do części pierwszej:

Część pierwsza

burn1878

2023-01-01, 18:15
Kibicuję, że trzeci odcinek obejrzę już na hardzie

radek225

2023-01-01, 18:22
burn1878 napisał/a:

Kibicuję, że trzeci odcinek obejrzę już na hardzie



Miałem nadzieję, że Lacoste złapie przebierańca za łydkę i opie**oli, ale gadzi móżdżek jeszcze żywej babskiej torebki myśli, że to jego pobratymiec.

trytodie

2023-01-01, 19:08
Dzięki za podlinkowanie pierwszej części, teraz zastanawiam się które gówno jest większe.

smc

2023-01-01, 19:57
W życiu go nie ojebie.


Gadzi mózg widzi wiekszego od siebie, nie zaryzykuje konfrontacji. Gady są 100% psychopatami, pod9bnie jak niiektórzy ludzie używający gadzi móżdżek. Natura.

radek225

2023-01-01, 20:16
smc napisał/a:

W życiu go nie ojebie.
Gadzi mózg widzi wiekszego od siebie, nie zaryzykuje konfrontacji. Gady są 100% psychopatami, pod9bnie jak niiektórzy ludzie używający gadzi móżdżek. Natura.



Najbardziej pierwotne struktury w ludzkim mózgu to tzw "mózg gadzi", czyli pień mózgu. Kiedy kresomózgowie jest w uśpieniu i nie jesteś świadomy, działa "mózg gadzi", który powoduje, że np. w trakcie lunatykowania człowiek jest agresywny. Dlatego też nie mam pojęcia, po jaką cholerę ludzie trzymają  żółwie, jaszczurki, czy węże w domach. Pies, czy kot, czy większa papuga typu żako kocha swoich właścicieli, przywiązuje się do nich i żywi do nich coś więcej. Nie jesteś dla nich automatem do nakładania jedzenia, tylko jesteś członkiem stada, kimś w kogo można się wtulić, by poczuć się bezpiecznie. Mniejsze gady mają na ciebie wyj***ne, zaś dla większych jesteś potencjalnym posiłkiem.

trytodie

2023-01-01, 21:55
radek225 napisał/a:

Najbardziej pierwotne struktury w ludzkim mózgu to tzw "mózg gadzi", czyli pień mózgu. Kiedy kresomózgowie jest w uśpieniu i nie jesteś świadomy, działa "mózg gadzi", który powoduje, że np. w trakcie lunatykowania człowiek jest agresywny. Dlatego też nie mam pojęcia, po jaką cholerę ludzie trzymają  żółwie, jaszczurki, czy węże w domach. Pies, czy kot, czy większa papuga typu żako kocha swoich właścicieli, przywiązuje się do nich i żywi do nich coś więcej. Nie jesteś dla nich automatem do nakładania jedzenia, tylko jesteś członkiem stada, kimś w kogo można się wtulić, by poczuć się bezpiecznie. Mniejsze gady mają na ciebie wyj***ne, zaś dla większych jesteś potencjalnym posiłkiem.



Dużo bzdur tu czytałem, a to jest kolejna.

TylerPL

2023-01-02, 01:24
Pewnie krokodyle na farmie nie chcą się r*chać i ktoś testuje nowe metody wymuszenia pory godowej. W pierwszym filmiku zachęcał samicę, a w drugim pogania samca do roboty.

kulawiec

2023-01-02, 08:57
radek225 napisał/a:

Dlatego też nie mam pojęcia, po jaką cholerę ludzie trzymają  żółwie, jaszczurki, czy węże w domach.



Prowiant. Zresztą zupa żółwiowa jest bardzo dobra, polecam.