18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Jamontey O. Neal do policji strzelał

GeorgeHarvey1 • 2022-10-24, 23:15

Ale już nie będzie bo go zastrzelili. Dwóch oficerów rannych.Decatur, Illinois

Honoratka1401

2022-10-25, 09:07
Czy on tam coś w trakcie się przedstawiał? Było słychać dindu?

FeeGiee

2022-10-25, 09:17
Jakoś dziwnie przyjemnie mi się to oglądało. Za bardzo się wczułem

Hedonistyczny

2022-10-25, 11:00
Zrobili przysługę całemu swiatu narażając swoje życie.
Press F for recpect

woki

2022-10-25, 11:05
Szczerze uważam, że to nie murzyni (a przynajmniej nie tylko), ni nie wszech dostępna broń. Problemem jest to że tam ludzie są po prostu dla siebie często dupkami. Nie wiem skąd bierze się taka mentalność, może to fałszywa pewność siebie spowodowana giwerą, może to nadużywanie narkotyków, a może po prostu zwykły debilizm ludzki. Parafrazując klasyka: Niech giną!

JednorękiBandyta

2022-10-25, 11:10
Bambrych napisał/a:

Mega. Truchło leży a oni strzelają do końca. Pewnie muszą zużyć amunicję albo co.



Dostajesz kulkę padasz, w takich sytuacjach nie kalkuluje się ilości kulek strzelasz aby na 100% dezaktywować napastnika lepiej dać więcej ołowiu niż mieć potem na sumieniu kumpla albo samemu zginąć bo jakimś cudem udało mu się na ostatnim wdechu jeszcze raz nacisnąć na spust. I zastanawiaj się resztę życia czy jakbym się nie zawahał przy tym kolejnym strzale może mój ziomek by żył... Wiadomo zawsze można pocieszyć wdowę :D

neo001

2022-10-25, 14:29
baronturbina napisał/a:

Nie mamo!



Co za tępy dzieciak z Ciebie. Nie podoba się? Spoko, gówno nas twoja opinia interesuje, a teraz w Twoim stylu - leć do mamusi się wypłakać.

zipi

2022-10-25, 14:32
jak jeszcze kamer policja nie miała to mozna było spekulować bo w sumie dziwne ze tyle czarnych gineło, ale teraz? wszystko jak na tacy każdy policjant ma kamere, w samochodzie 4 kamery., JEDEN na 10000 zostanie odj***ny nie słusznie czy uduszony (ten akurat został odj***ny słusznie) i nagle całe lewactwo dostaje szału i mowi ze wszyscy zostali zabici z premedytacją i trzeba zdelegalizować całą Policję xD banda chorych sk***ysynów.

Kadewua

2022-10-25, 15:19
Jakby oglądali sadistica to by wiedzieli, że policjanci w ameryce zastrzeliwują na śmierć... sadistic powinien być obowiązkowy w szkołach, szczególnie w tych czornych jak dupa diabła szkołach

baronturbina

2022-10-25, 15:43
neo001 napisał/a:

Co za tępy dzieciak z Ciebie. Nie podoba się? Spoko, gówno nas twoja opinia interesuje, a teraz w Twoim stylu - leć do mamusi się wypłakać.


Nie tato!

atax

2022-10-25, 17:09
baronturbina napisał/a:

@Jessie miałeś kiedyś pistoletami ręcach? Wrzucasz te kamerki a czy zdajesz sobie sprawę ze taki policjant w USA, ma prawdziwą bronię w dlonię?



A ty w zyciu miales książkę w "ręcach"? Wez ją w "dlonię" i rusz psie glowa nie tylko, gdy wpie**alasz w nią bialego szczura.

michu225

2022-10-25, 18:42
baronturbina napisał/a:

@Jessie miałeś kiedyś pistoletami ręcach? Wrzucasz te kamerki a czy zdajesz sobie sprawę ze taki policjant w USA, ma prawdziwą bronię w dlonię?



Tobie radzę prawdziwą słownikę kupić

Bebej

2022-10-25, 22:02
Widziałem wiele podobnych fimów. Po każdej takiej akcji gość waży ok dwa kilogramy więcej.

mazga50

2022-10-27, 16:00
Ołowica - śmiertelna choroba wywołana brakiem mózgu.

PiDżej

2022-10-28, 14:52
Cosik przydługie to muvi. Nie mogłem doczekać się jedynie słusznego finału