18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Glockmajster

~Velture • 2018-01-04, 19:35
Na oko stawiam, że gdzieś w kraju ociekającym hamburgerami 8-)


przeme13

2018-01-04, 20:26
Pewnie wyszło za 157 razem i do tego nie zbyt zgrabnie :)

jbone

2018-01-04, 20:51
naogladał sie za duzo czernej wiezy tego nowego filmu gdzie gościu rewolwer przeładowuje w locie

Raflik

2018-01-04, 21:44
Przymierzał się do tego strzału jak islamista na koze

lukasz9119

2018-01-04, 22:48
I na ch*j mu taka sztuczka? W prawdziwym starciu już dawno załapałby kulkę...

Mr.9mm

2018-01-04, 23:54
Widać ludzie na tym portalu zapomnieli co to zabawa :lol:

Musashi_Miyamoto

2018-01-05, 00:50
lukasz9119 napisał/a:

I na ch*j mu taka sztuczka? W prawdziwym starciu już dawno załapałby kulkę...



Zapewniam Cię ze próżno poszukiwać na Świecie nacji takiej jak amerykanie w umiejętnościach posługiwania się bronią...

Ciężko też było by znaleźć tak zaawansowane w swoim fachu oraz tak potężnie liczne "rezerwy" jakimi dysponuje USA. Sama Armia Zawodowa USA to 1 500 000 Wojsk ale takich rezerw Świat nie widział. Poczytaj sobie o Gwardii Narodowej USA. Ale to tylko mały ułamek. Mnóstwo jest organizacji paramilitarnych wiele z nich będzie posiadało moc uderzeniową typowej armii Europejskiej. Ten kraj jest nie do zdobycia drogą lądową albo ktoś idzie na grubo i napie**ala Głowicami albo nogi na tamtej ziemi nie postawi... Tyle że uderzenia Głowicami w USA to jak naciśnięcie guzika którym sam się rozjebiesz bo Główne uderzenie Nuklearne USA jest rozlokowane na Okrętach Podwodnych które ch*j wie gdzie są ale one Cię znajdą...

Aha... Potencjalni Wrogowie czyli np uznawana "oficjalnie" za Wroga NR1 USA, Rosja posiada 800 tyś przymusowych poborowych co wojny nigdy w życiu na oczy nie widzieli.

Co tu dużo pisać... Jest jak jest >> https://www.youtube.com/watch?v=3DWNhGYInjM&t=67s

Silikonowy

2018-01-05, 01:23
Musashi_Miyamoto napisał/a:



Zapewniam Cię ze próżno poszukiwać na Świecie nacji takiej jak amerykanie w umiejętnościach posługiwania się bronią...

Ciężko też było by znaleźć tak zaawansowane w swoim fachu oraz tak potężnie liczne "rezerwy" jakimi dysponuje USA. Sama Armia Zawodowa USA to 1 500 000 Wojsk ale takich rezerw Świat nie widział. Poczytaj sobie o Gwardii Narodowej USA. Ale to tylko mały ułamek. Mnóstwo jest organizacji paramilitarnych wiele z nich będzie posiadało moc uderzeniową typowej armii Europejskiej. Ten kraj jest nie do zdobycia drogą lądową albo ktoś idzie na grubo i napie**ala Głowicami albo nogi na tamtej ziemi nie postawi... Tyle że uderzenia Głowicami w USA to jak naciśnięcie guzika którym sam się rozjebiesz bo Główne uderzenie Nuklearne USA jest rozlokowane na Okrętach Podwodnych które ch*j wie gdzie są ale one Cię znajdą...

Aha... Potencjalni Wrogowie czyli np uznawana "oficjalnie" za Wroga NR1 USA, Rosja posiada 800 tyś przymusowych poborowych co wojny nigdy w życiu na oczy nie widzieli.

Co tu dużo pisać... Jest jak jest >> https://www.youtube.com/watch?v=3DWNhGYInjM&t=67s




Przypomniało mi się Metro 2034 :wodka:

jachybowy

2018-01-05, 13:39
O fuck dobry wariacik :D

daviden

2018-01-05, 22:05
Pytanko do specjalistów. Nigdy wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale teraz widzę na filmiku, że po wystrzale broń znów była "otwarta"? a przy strzelaniu z pełnym magazynkiem chyba wraca do pierwotnej zamkniętej pozycji tak? Jakiś mechanizm za to odpowiada czy można tak ustawić broń?
Sorry za łopatologiczne tłumaczenie ale nie mam pojęcia o działaniu broni :P

Siberian_Meat_Grinder

2018-01-05, 22:27
@up:

tak w wielkim skrócie - zamek blokowany jest w tylnym położeniu dlatego (broń z podpiętym magazynkiem i po wystrzeleniu ostatniego naboju), by po wymianie magazynka nie było konieczne ponowne jej przeładowanie, a jedynie "zrzucenie" go jednym palcem dźwignią zwalniania zamka. Kolejnym plusem jest to, że pozostający w tylnym położeniu zamek informuje cię, że właśnie się wystrzelałeś. Natomiast zamek w tylnym położeniu blokowany jest przez takie coś, co się nazywa zaczep, który to z kolei jest wypychany przez podajnik magazynka. Po prostu gdy broń pobierze z magazynka ostatni nabój, podajnik znajduje się w konkretnym położeniu wypychając zaczep, który "łapie" zamek i utrzymuje go w tylnym położeniu.

Lee225

2018-01-05, 22:36
Kurewsko podoba mi się Glock.

daviden

2018-01-05, 22:46
Siberian_Meat_Grinder - ogarnąłem, dzięki wielkie :)

sereja3

2018-01-07, 17:38
Po co tłumik jak słyszą 3 okoliczne wiochy?