18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan gangster zgubił telefon

Pener • 2012-03-22, 11:34
ktoś go znalazł i wrzucił jego zawartość do sieci :amused:




reszta w komentarzach

spiepszaj_dzbanie

2012-03-23, 07:40
Nie, wcale go nie znajdą po tablicy rejestracyjnej.

gadom

2012-03-23, 11:28
Niby taki chiński, a w japonkach hasa... :-P

du...........a8

2012-03-23, 15:17
jak dla mnie, to on kwalifikuje się na odstrzał

Wojti

2012-03-23, 16:32
Zgubił telefon a drugie i trzecie zdjęcie typowe z datownikiem dla aparatów cyfrowych samsung :D <facepalm>

do............!

2012-03-23, 16:56
Ja bym się bardziej martwił nie o tego gangstera tylko o tego, kto te fotki w neta wrzucił, oby go nie znaleźli :roll:

Pener

2012-03-23, 17:00
Wojti napisał/a:

Zgubił telefon a drugie i trzecie zdjęcie typowe z datownikiem dla aparatów cyfrowych samsung :D <facepalm>


a plików na karcie pamięci nie mógł przechowywać?

marna

2012-03-23, 21:13
"Internet, poza wszystkim innym, co nam dał, pozwalił nam zobaczyć, jak żyją inni. Inni to nie tylko gwiazdy i najbogatsi ludzie świata. Tym razem do sieci trafiło kilkanaście prywatnych zdjęć, które zgrano z komórki chińskiego przestępcy zajmującego się handlem narkotykami, wymuszeniami i praniem brudnych pieniędzy. Pechowy gangster zgubił telefon... To nie był dla niego szczęśliwy dzień. Możliwe nawet, że jeden z jego ostatnich.

Część fotografii ukazuje mroczną stronę jego życia i sposób, w jaki zarabia na widoczne tu luksusy. Widać na nich, jak gangsterzy biją i terroryzują dłużników. Znacznie więcej jest jednak "sweet fotek" wytatuowanego przestępcy, który szpanuje za kółkiem Porsche Cayenne lub siedząc na kanapie obok sterty pieniędzy.

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć jak mogłaby wyglądać galeria zdjęć profilowych na Facebooku chińskiego gangstera.

Zabawne, jak rzeczywistość okazuje się być bliska obrazkom pokazywanym w komediach. Gdyby pokazali to samo w "Kac Vegas 3 w Szanghaju", pomyślelibyśmy pewnie, że to przerysowana i śmieszna postać. A tak naprawdę nie ma się z czego śmiać."

http://www.pudelek.pl/artykul/39079/zdjecia_z_telefonu_chinskiego_gangstera_mocne/

;)

Pener

2012-03-24, 11:28
szylwka napisał/a:

jeżeli pudelek jest dla Ciebie wiarygodnym źródłem informacji, o serdecznie gratuluję... :glowawmur:


a nie jest?
pudelek jest zajebisty ;)

4x4offroad

2012-04-05, 19:54
defkid123 napisał/a:

Myślałem, że daty i czas na zdjęciu pokazuje tylko zwykły aparat, a nie telefon komórkowy.

kiedys miałem sony ericsson-a k800i , i data była