18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan domu na drabinie

CrazyEdek • 2023-12-25, 13:39
Grawitacji nie oszukasz.


turor

2023-12-25, 14:32
Złota rączka. Wszystko w domu naprawi :D

Andrzejas

2023-12-25, 15:22
U nas, jak blachę zafelcują na krawędzi dachu, to jedynie spadające nań drzewo może ją odkształcić.
W USA domki DIY ze sklepu papierniczego nie mają takich funkcji. Tam wystarczy, że cztery osoby naraz spojrzą się w jeden punkt i siła ich spojrzeń powoduje zagięcia i samozapłon!
Facet prawie pionowo tą drabinę postawił. Wchodził powoli i ostrożnie, a i tak krawędź dachu, o którą ją oparł, się zgięła.
...i ja kiedyś myślałem, że niedorzecznym jest, aby jakiś wilk jednym dmuchnięciem z płuc potrafił zniszczyć cały dom świnkom.
Stawiam tezę, że nasze Niewiadowy charakteryzują się większą wytrzymałością, niż większość amerykańskich domów.

bercisko

2023-12-25, 15:41
Niedługo w związku są bo babka się przejęła. Moja stara tylko by prychnęła "głupi zjeb" i miała w swojej 100kg piździe co mi jest.

smc

2023-12-25, 17:34
Fajnie jest mieć taką babę, co wskoczy za facetem w ogień. Zazdroszczę mu, mógłbym tak spadać codziennie...

darek1234

2023-12-25, 18:13
smc napisał/a:

Fajnie jest mieć taką babę, co wskoczy za facetem w ogień. Zazdroszczę mu, mógłbym tak spadać codziennie...



Aż tęsknota człowieka ogarnia...

onucek

2023-12-25, 19:10
bercisko napisał/a:

Niedługo w związku są bo babka się przejęła. Moja stara tylko by prychnęła "głupi zjeb" i miała w swojej 100kg piździe co mi jest.



Aj. To jest prawdziwa miłość!

piterzaut

2023-12-25, 21:14
Grawitacji nie oszukasz.
To na pewno. ale jest jeszcze kilka uwag ( jestę ekspertę) . po pierwsze primo drabina była za mało wysunięta nad krawędź dachu - była zwyczajnie za krótka, widać że opierała się tylko końcówkami. Każde lekkie ugięcie drabiny ( zwłaszcza takiej drabiny z elementami łączeniowymi) wynikające z ciężaru użytkownika powoduje finalne jej skrócenie. No i mamy efekt jak powyżej. ( aaaaa!!!, mmmmm!!!, fuck, itd.)
Po drugie drabina przystawna wymaga asekuracji, np. druga osoba trzymająca drabinę, przystawienie jakiegoś balastu , przywiązanie drabiny. Metod jest mnóstwo.
Kto robił jako budowlaniec, albo serwisant to wie o czym mówię .
Poza tym widać że drabina zrobiona z chinezjum czy innego guwnolitum.

kris1978

2023-12-25, 21:21
smc napisał/a:

Fajnie jest mieć taką babę, co wskoczy za facetem w ogień. Zazdroszczę mu, mógłbym tak spadać codziennie...



Tylko pamiętaj o nagraniu. I żeby później wrzucić na sadola

PsikutaBezS

2023-12-25, 21:57
Drabina się "złożyła" , co wy ślepi jesteście??? :)

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-12-25, 22:48
PsikutaBezS napisał/a:

Drabina się "złożyła" , co wy ślepi jesteście???



dokładnie

Dayron

2023-12-26, 00:15
Taka baba skarb. W Polsce wyglądałoby to nieco inaczej...