18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan doktor dermatolog

~_Yarko_ • 2021-09-24, 14:54
Muzułmanki chyba już więcej nie zbada.


Kurde26

2021-09-24, 19:50
Pracowałem kiedyś z podobnym pojebem. Też muzułmanin. Kiedyś nie zjawił się w pracy a miał klucze od magazynu i takiej niby szatni. Miałem do niego numer więc zadzwoniłem na stacjonarny (to było prawi 20 lat temu). Odebrała żona, pogadałem z nią chwilę, powiedziała że zaspał do roboty, pewnie wkrótce się zjawi. Na koniec zmiany w szatni siedzimy, gadamy, ktoś tam bierze prysznic, ktoś tam robi kawę i zaczyna się rozmowa na temat tego że trzeba dorobić drugi komplet kluczy. Mówię mu że nie rozwaliliśmy tych zamków tylko dlatego że miałem ten numer i gadałem z jego żoną. Chciałem być miły i powiedziałem że ma bardzo miły głos i pewnie jest bardzo ładna. Trzech typów go trzymało bo chciał mnie zaj***ć. Nie wiem co się stało z żoną w domu, ale typo więcej do roboty nie przyszedł bo go stary wyj***ł.

notak

2021-09-24, 20:16
Sajlenthill napisał/a:

Kolejny z gimbazy myśli, że jest fajny jak opowie rodzinną historię.. Gdzie stary sadol...



nie pie**ol, ale jak napisał prawdziwy rok urodzenia, to młodzieżą już nie jest,
ale widzę, że ty zgorzkniały jesteś,
zrób coś ze sobą

ytrewqqwerty

2021-09-24, 20:36
Jokerd napisał/a:

Dermatolog to nie lekarz od krost na p*zdzie dzieci.
A dostal wpie**ol bo glupia c**a przyszla do skornego, a szmaty z glowy nie chciala sciagnac wiec nie dostala recepty..



Ale wiesz, ze dermatologie sie robi z wenerelogia? taka specjalizacja łączona

Marcin360360

2021-09-24, 21:09
Kurde26 napisał/a:

Pracowałem kiedyś z podobnym pojebem. Też muzułmanin. Kiedyś nie zjawił się w pracy a miał klucze od magazynu i takiej niby szatni. Miałem do niego numer więc zadzwoniłem na stacjonarny (to było prawi 20 lat temu). Odebrała żona, pogadałem z nią chwilę, powiedziała że zaspał do roboty, pewnie wkrótce się zjawi. Na koniec zmiany w szatni siedzimy, gadamy, ktoś tam bierze prysznic, ktoś tam robi kawę i zaczyna się rozmowa na temat tego że trzeba dorobić drugi komplet kluczy. Mówię mu że nie rozwaliliśmy tych zamków tylko dlatego że miałem ten numer i gadałem z jego żoną. Chciałem być miły i powiedziałem że ma bardzo miły głos i pewnie jest bardzo ładna. Trzech typów go trzymało bo chciał mnie zaj***ć. Nie wiem co się stało z żoną w domu, ale typo więcej do roboty nie przyszedł bo go stary wyj***ł.



Z brudasami jak z małpami mozesz tresoqac a instynk i tak da górę. Moja wypowiedz joe jest rasistowsko tylko ich zachowanie jest poniżej zachowania człowieka.

MarekJarek1

2021-09-25, 08:05
Jokerd napisał/a:

Dermatolog to nie lekarz od krost na p*zdzie dzieci.
A dostal wpie**ol bo glupia c**a przyszla do skornego, a szmaty z glowy nie chciala sciagnac wiec nie dostala recepty..



Dermatolodzy akurat zajmują się też chorobami wenerycznymi, więc całkiem możliwe, że miała te krosty na piździe.
I całkiem możliwe, że to od jej starego, który r*chał wspomnianą już wcześniej kozę ;)

beeveer

2021-09-27, 15:44
i po takiej akcji przychodnia każe muzułmanom wypie**alać, a te śwnie podniosą wrzask, że dyskryminacja. a w ogóle mógł jej przepisać coś żeby zdechła, najlepiej ze swoim kozojebcą w parze.