18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Chavez chyba chciał umrzeć...

Jesse.Pinkman • 2021-09-08, 18:52
...bo według opisu sam zadzwonił na policję i po ataku z nożem na funkcjonariuszy zakończył życie w szpitalu.

dadar123

2021-09-08, 19:12
Czyli krótko i na temat: chcesz popełnić samobójstwo w USA? Zadzwoń na policję, zrób kilka kroków w ich stronę, biegiem i z nożem w łapie. Następnie otrzymasz zawartość 3 magazynków z ołowiem z trzech stron świata. W czwartą odejdzie twoja dusza

SirMajkel

2021-09-08, 19:57
i co teraz przerzucisz caly YT police activity na sadola? to juz podchodzi pod spam.

Jesse.Pinkman

2021-09-08, 20:00
SirMajkel napisał/a:

i co teraz przerzucisz caly YT police activity na sadola? to juz podchodzi pod spam.


Jak sralman wrzuca byle gówna to nie płaczesz. W ch*ju mam opinię jakiegoś k***a randoma z wygwizdowa górnego.

angel_punx

2021-09-08, 20:26
Lubię filmiki z tego kanału, ale w ch*ju mnie drze jak policjant, zwłaszcz biały mówi do podejrzanego, zwłaszcza czarnego "bro". Popie**oliło już ich w tej Ameryce z brania przykładu z kultury (lub jej braku) czarnych.

Yena

2021-09-08, 21:15
dadar123 napisał/a:

Czyli krótko i na temat: chcesz popełnić samobójstwo w USA? Zadzwoń na policję, zrób kilka kroków w ich stronę, biegiem i z nożem w łapie. Następnie otrzymasz zawartość 3 magazynków z ołowiem z trzech stron świata. W czwartą odejdzie twoja dusza



Ta i do tego to jest u nich bardzo popularne. Jest ukuty cały termin '' suicide by cop'' tu trochę info o tym https://en.wikipedia.org/wiki/Suicide_by_cop
Mnie szkoda tych gliniarzy, bo kretyn jeden z drugim chcą odejść z hukiem i obciążają traumą sumienia innych.

Banik0

2021-09-08, 23:25
SirMajkel napisał/a:

i co teraz przerzucisz caly YT police activity na sadola? to juz podchodzi pod spam.



Dla mnie takie filmiki są najciekawsze i autor niech wrzuca je tutaj jak najbardziej, a Ty mordka na kłódkę :)

EjaCOOLat

2021-09-08, 23:52
Yena napisał/a:

Mnie szkoda tych gliniarzy, bo kretyn jeden z drugim chcą odejść z hukiem i obciążają traumą sumienia innych.



Jaka trauma, ty chyba śmieszna jesteś Karyna. To nie polaczkowo dolne, gdzie psiarnia zabije jakiegoś ćpuna i wielka afera na cały kraj. To USA. Tam zabijanie cywili przez policję jest na porządku dziennym, a ludzie wstępują do policji, bo jest adrenalina podczas roboty i można sobie legalnie postrzelać do ludzi, czerpiąc z tego przyjemność i nadużywając kompetencji, tak jak na powyższym filmiku i wielu innych tego typu z Ameryczki...

Yena

2021-09-09, 01:37
EjaCOOLat napisał/a:

Jaka trauma, ty chyba śmieszna jesteś Karyna. To nie polaczkowo dolne, gdzie psiarnia zabije jakiegoś ćpuna i wielka afera na cały kraj. To USA. Tam zabijanie cywili przez policję jest na porządku dziennym, a ludzie wstępują do policji, bo jest adrenalina podczas roboty i można sobie legalnie postrzelać do ludzi, czerpiąc z tego przyjemność i nadużywając kompetencji, tak jak na powyższym filmiku i wielu innych tego typu z Ameryczki...



Słuchaj Seba, ja rozumiem że brakuje Ci inteligencji, masz kłopoty z czytaniem i kompletnie nie znasz angielskiego. To już Ci tłumaczę, podałam linka z terminem suicide by cop czyli samobójstwo przez glinę, termin ukuty przez bezrobotnych gołodupców, kryminalistów, którzy po popełnieniu zbrodni wolą się zabić niż dać się złapać lub po prostu kretynów którzy chcą się zabić prowokując funkcjonariuszy. Pomysł takiego zakończenia marnego i tak życia zaczerpnęli z procedur jakie mają policjanci w Stanach i bardzo dobrze bo nikt się tam nie pie**oli z utrzymywaniem z podatków śmieci. Ogólnie mamy coś takiego jak prawo, taki zbiór zasad których trzeba przestrzegać, a jak się tego nie robi to wtedy policja strzela. No ale pewnie tego nie pojmiesz, żaden patus nie jest w stanie pojąć tej powszechnie znanej wiedzy. Rozumiem że żal Ci tej patoli, masz dla pobratymców przysłowiowy soft spot, ale tyle masz z nimi wspólnego, że na widok policji leci Ci coś brązowego i ciepłego do majtek. :sraczka:

EjaCOOLat

2021-09-09, 01:50
Yena napisał/a:

Słuchaj Seba, ja rozumiem że brakuje Ci inteligencji, masz kłopoty z czytaniem i kompletnie nie znasz angielskiego. To już Ci tłumaczę, podałam linka z terminem suicide by cop czyli samobójstwo przez glinę, termin ukuty przez bezrobotnych gołodupców, kryminalistów, którzy po popełnieniu zbrodni wolą się zabić niż dać się złapać lub po prostu kretynów którzy chcą się zabić prowokując funkcjonariuszy. Pomysł takiego zakończenia marnego i tak życia zaczerpneli z procedur jakie mają tam policjanci w Stanach i bardzo dobrze bo nikt się tam nie pie**oli z utrzymywaniem z podatków śmieci. Ja rozumiem że żal Ci tej patoli, masz dla pobratymców przysłowiowy soft spot, ale tyle masz z nimi wspólnego, że na widok policji leci Ci coś brązowego i ciepłego do majtek.



Uhahah... Ale mi gimbusiaro doj***łaś, aż ci kisiel w majtach poleciał z podniety...

Yena

2021-09-09, 01:57
EjaCOOLat napisał/a:

Uhahah... Ale mi gimbusiaro doj***łaś, aż ci kisiel w majtach poleciał z podniety...



Ej dobrze patrzę, wiek 91? Nie umiałeś sobie podliczyć żeby wyszła pełna liczba do 18? A teraz spać bo mama Cię nakryje. Nie wyśpisz się i nie zrobisz wrażenia na kolegach w szkole jak pojechałeś na Sadolu :wyj***ne:

alucard321

2021-09-09, 10:17
Jesse.Pinkman napisał/a:

Jak sralman wrzuca byle gówna to nie płaczesz. W ch*ju mam opinię jakiegoś k***a randoma z wygwizdowa górnego.



Gość ma rację. Halman może i wrzucą każde gówno, ale za to z różnych kategorii. Ty uczepiłeś się tego Police activity jak kleszcz końskiej dupy i przerzucasz jak leci. Poszukaj też jakiś innych materiałów, bo to na serio nudne się zrobiło. Każdy jeden filmik z PA można streścić w ten sposób:
- Rzuć broń!
- Ni ch*ja!
- Rzuć broń!
- sp***alaj!
Bam bam bam bam bam bam bam!
- Tutaj 41-176 potrzebny ambulans.
Do tego jeszcze Z tych ich bodycam przeważnie gówno widać.

SirMajkel

2021-09-09, 10:57
Jesse.Pinkman napisał/a:

Jak sralman wrzuca byle gówna to nie płaczesz. W ch*ju mam opinię jakiegoś k***a randoma z wygwizdowa górnego.



gdybyś przynajmniej wybierał te ciekawsze a Ty po prostu lecisz jak spammer ze wszystkim i w dodatku jesteś patusem, chamem i prostakiem.

Jesse.Pinkman

2021-09-09, 11:01
alucard321 napisał/a:

Gość ma rację. Halman może i wrzucą każde gówno, ale za to z różnych kategorii. Ty uczepiłeś się tego Police activity jak kleszcz końskiej dupy i przerzucasz jak leci. Poszukaj też jakiś innych materiałów, bo to na serio nudne się zrobiło. Do tego jeszcze Z tych ich bodycam przeważnie gówno widać.


SirMajkel napisał/a:

gdybyś przynajmniej wybierał te ciekawsze a Ty po prostu lecisz jak spammer ze wszystkim i w dodatku jesteś patusem, chamem i prostakiem.


Wszystkie zażalenia kierować na maila yebie.mnie.to@sad.pl

Pereze87

2021-09-09, 12:36
Hehe pikna sprawa ..tylko ruszył na nich i dostał z 15 kulek . To jest wolnosc . :mrgreen: