18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiętasz rok 1990?

TomdeX • 2013-06-23, 17:06
Po roku 1986 przyszedł czas na przypomnienie sobie roku 1990 :)
Zajebista muzyka, zajebiste filmy - to były czasy...

Dy...........za

2013-06-23, 21:54
Pamiętam ten rok, miałem około -3 lat. Tak czy inaczej, co by bardziej Was (i siebie) dobić, lata 90' były już nie 10, a 20 lat temu :/

DŻEM - Wehikuł czasu


Kolin101

2013-06-23, 22:33
Where the hell is MJ !?!?!?

Dy...........za

2013-06-23, 22:39
Kolin101, w ziemi. Hehehehe. Ale ze mnie dowcipniś.

modyf

2013-06-24, 00:19
Na szczęście, lata 90 dla mnie to raczej:



Szczęśliwie bez NKOTB, MiliVanili itp pierdół :) komercją i bezguściem to waliło na odległość, całkiem niedawno oglądałem jakiś dokument o przemyśle muzycznym, w którym narzekano, że od tego syfu zaczęła się 'śmierć' prawdziwej muzyki; pokazywał jak kreowano KrissKross, którzy nawet nie umieli śpiewać...
Upadek sięgnął wszystkich rodzajów muzyki, ale cieszę się że zamiast tego shitu kojarzą mi się te lata raczej z Bathorym :)

btw. właśnie mi się przypomniało... Kto tutaj kojarzy 'polskie podziemie', wszelkiego rodzaju Ziny, a wśród nich - jeden z lepszych - SADISTIC ZINE ??? (kup lub zgiń ;)

lata '90 to to:

Puszale

2013-06-24, 00:24
Roku 90 nie pamiętam bo się wtedy urodziłem, ale tą wspaniałą muzykę oraz filmy obsłuchałem i obejrzałem wielokrotnie. Piwko

Dy...........za

2013-06-24, 00:50
@up: Tę, nie tą. Tak, przypie**alam się.

A rok 1990 to płyta Cowboys From Hell :D

gryzonko

2013-06-24, 03:42
Dyadya_Sasza napisał/a:

@up: Tę, nie tą. Tak, przypie**alam się.

A rok 1990 to płyta Cowboys From Hell :D



Brakuje Pantery, przydaloby sie Iron maiden ktos napisal.Racja mi tez brakuje, ale w sumie to raczej dowodzi sily tego materialu. Kurcze kojarze z 90 % tego co tu jest , prawie tyle samo lubie. Nawet plastikowa muza tamtych czasow jest 10 razy bardziej pasuje od obecnej. Zalaczylem potem kompilacje z 97 - wkaznik rozpoznawalnosci mi spadl do jakis 50%, kompilacja 2002 - jak skojarzylem 20 % to max. a w tym co kojarzylem bylo niebezpiecznie duzo shitu.
Hu.j z tym w sumie ale to nie za dobrze wrozy naszej cywilizacji :(

szoszana

2013-06-24, 11:25
Jak się nazywa gra z 7:31? I pamiętacie może,było jeszcze kilka podobnych gier

demz

2013-06-24, 13:10
Saalami napisał/a:


Chwalisz się, że jesteś peunoletni ?



Żeś zaj***ł dowcipem. W oczach Sadoli takie typki jak Ty wyglądają tak:


Listek

2013-06-24, 16:18
@borisklinga: Dzisiaj jest od cholery dobrej muzyki, tylko trzeba szukać z dala od mainstreamu ;) . Ale jeżeli ktoś jest zbyt leniwy, to tak, lepiej narzekać na dupstepy i inne Biebery ;) . BTW: Zabrakło:



Schyłek, bo schyłek... ale wciąż lata 90 ;) .

opson

2013-06-24, 21:14
Listek napisał/a:

@borisklinga: Dzisiaj jest od cholery dobrej muzyki, tylko trzeba szukać z dala od mainstreamu ;) . Ale jeżeli ktoś jest zbyt leniwy, to tak, lepiej narzekać na dupstepy i inne Biebery ;) .



Ależ pie**olisz. Używasz modnego słowa mainstream i myślisz , że jesteś fajny. BYć anty mainstream jest coraz bardziej fajne to też o tym sapiesz. Jak się komuś podoba Lady gaga czy inna britney to jest jego zasrana sprawa. Muzyka , filmy , gry to ma być zwykła rozrywka i ma się po prostu podobać i ch*j kogo interesuje , że to wielka wytwórnia to wypuszcza i to tak naprawdę chłam. 99% muzyki alternatywnej jest poprostu ch*jowa dlatego jest niepopularna , a nie dlatego , że to mainstream. Takie gadki zawsze mi odrazu kojarzą się z pie**oleniem użytkowników linuxów , którzy chca przekonać wszystkich , że odkrywanie jak działa system po kilka godzin dziennie jest komukolwiek potrzebne i fajniejsze niż korzystanie ze zwykłego wina, którego teraz daja za friko do każdego niemal kompa.