18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiętaj o hamulcu ręcznym

fantastico • 2016-11-04, 02:58
Opis ponoć pokemoniasty cokolwiek to znaczy (a kopiowałem go jedząc kuraka i nie chciałem plamić klawiatury także poszedł na żywca) i został usunięty ten film. Poprawiam więc się z opisem i filmik przedstawia zjechanie samochodu na skutek wypadnięcia biegu i zapomnienia zaciągnięcia hamulca ręcznego. Samochód dachował, pan we frustracji i zniechęceniu dał sobie spokój z pogonią


Hauskomandor

2016-11-04, 12:15
@fantastico , "filmik przedstawia zjechanie samochodu na skutek wypadnięcia biegu i zapomnienia zaciągnięcia hamulca ręcznego" rozpie**alają mnie te Twoje opisy i nie mówię tylko o tym filmie...

AN...........or

2016-11-04, 12:27
Ja pamiętam zawsze o hamulcu ręcznym, gdy leże w łóżku wieczorem.

Zadi_

2016-11-04, 12:32
Bieg wypadł serio? Może po prostu zostawił na luzie?

la...........ux

2016-11-04, 12:37
Zadi_ napisał/a:

Bieg wypadł serio? Może po prostu zostawił na luzie?



Jakby zostawił na luzie to auto zaczęłoby zjeżdżać od razu po ściągnięciu nogi z hamulca, ewentualnie jakby zaczął wysiadać i wprawił auto w ruch

Tassadar

2016-11-04, 15:05
larelijux napisał/a:



Jakby zostawił na luzie to auto zaczęłoby zjeżdżać od razu po ściągnięciu nogi z hamulca, ewentualnie jakby zaczął wysiadać i wprawił auto w ruch


Tyle lat jeżdżę samochodem, nigdy mi bieg nie wypadł. To auto nie wygląda na kalszaka tylko coś porządniejszego. Tym bardziej ch*ja tam bieg nie wypadł tylko zatrzymał się w śniegu, trochę dołek zrobił się pod kołami a pod wpływem naporu po czasie auto zaczęło się zsuwać. Gamoń ani hamulca ani biegu nie wrzucił

solltys

2016-11-04, 15:14
k***a jak czytam tego pajaca napletostico to mam ochotę go k***a znaleźć i mu ryj rozj***ć za wk***ianie ludzi, a gimby mu przyklaskują i najchętniej by mu rowa wylizały. Ja jebie .. Tak mam ból dupy bo prze tego pajaca odechciewa mi się wchodzić na sadistica a jego zj***nych wrzut nawet nie odpalam.