18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiętacie? GTA: Vice City

gryprzykawie • 2015-04-03, 21:43
Jeszcze przed premiera piątki na peceta wzięło mnie na wspominki związane z Vice City. Jak dla mnie to najlepsza odsłona GTA, klimat lat 80 jest niesamowity! A Wy jak uważacie, która część jest Waszą ulubioną? :-P


gryprzykawie

2015-04-04, 11:54
Cytat:

Komentator młodszy od gry, a taki wygadany....


Powiedział człowiek 2 lata młodszy ode mnie. :)

ellsworth napisał/a:

Facet mówi tak, jakby z kartki czytał.


A właśnie nie czytam. ;-) Muszę zmienić sposób nagrywania. Dzięki za uwagę!

piquant

2015-04-04, 12:11
to sobie obejrzyjcie:


BlckSn

2015-04-04, 12:25
Co to za jakaś gimbo moda na wrzucanie tej sp***olonej serii gierek dla niedojebów?

oozyxak0o

2015-04-04, 12:26
@up zamknij mordę, gównie

revelsat

2015-04-04, 13:22
Czwóreczka forever!

GreenBox

2015-04-04, 13:52
Wypie**alać to z tym gimbohejtem. Nie chcesz to nie oglądaj, pajacu. Ziomek coś robi to niech robi, albo konstruktywną krytykę daj, albo zamknij mordę. Nie pozdrawiam. A autorowi powodzenia.

Deejw

2015-04-04, 14:10
gryprzykawie napisał/a:


Ucz to Ty się k***a kultury, kolego. :) Smutas z Ciebie na poziomie! Pozdrawiam



Chłopczyku, to jest Sadistic a nie portal uczący kultury. I tak kulturalnie cie pojechał, jak na standardy tego portalu.

Weź sobie do serca jedno. Jak wrzucasz coś na Sadola, to licz się z tym, że ktoś cie pojedzie.

gryprzykawie

2015-04-04, 15:05
Deejw napisał/a:



Chłopczyku, to jest Sadistic a nie portal uczący kultury. I tak kulturalnie cie pojechał, jak na standardy tego portalu.

Weź sobie do serca jedno. Jak wrzucasz coś na Sadola, to licz się z tym, że ktoś cie pojedzie.


I z tym się liczę, Sadola do tej pory biernie obserwowałem od wielu lat. :-)

comandi

2015-04-04, 15:47
Że o czym opowiesz?? Grand CEW auto??? ......................

gryprzykawie

2015-04-04, 15:50
comandi napisał/a:

Że o czym opowiesz?? Grand CEW auto??? ......................


Przykro mi, każdy słyszy to co chce słyszeć.

contowsky

2015-04-04, 15:55
san andreas rlz :D

Muzz

2015-04-04, 16:41
NafazowanyKoleś napisał/a:




Synku ostatnią częścią GTA w jaką grałem było właśnie Vice City bo byłem jeszcze leszczem i czasami miałem radochę z wypełniania pseudo-gangsterskich questów i tłuczenia paru przechodniów.

Później zacząłem jako tako myśleć i o takich gównach jak GTA V wiem tylko od użyszkodników forów.

Fajnie że miałeś radochę dawno temu, fajnie że masz teraz bo ktoś tam dostanie V na PC. Dzięki temu jednak w moich i nie tylko moich oczach po tego typu komentach pozostawiasz w pamięci obraz mentalnego gimbusa :roll:



Dobrze, tato. Mimo wszystko polecam GTA V - oczywiście jeśli poza tłuczeniem przechodniów i wypełnianiu pseudo-gangsterskich questów lubisz dobry scenariusz i zapadające w pamięć postacie. Co prawda nie jest to The Last of Us, ale też jest całkiem dobrze.
Ciesze się, że zacząłeś myśleć. Lepiej późno niż wcale ;-)
Pozdrawiam z gimnazjum!

Zielonek92

2015-04-04, 16:59
Wszystkie części GTA są zajebiste ! Ale najwięcej grałem w San Andreas :)

Mkbewe-zwany-Diabłem

2015-04-04, 18:16
Musze przyznać że jestem z tych jednostek które nie grały. A co do gier z klimatem to polecam Vietconga ;-)

paweeel123

2015-04-04, 20:22
najlepsza część GTA, niepodważalnie ;-)