18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pałowanie zielonych

Sinus • 2017-11-23, 18:11
Eko terroryści próbują przerwać polowanie.
Brytyjka uświadamia im, że tylko ona może dotykać swojego konia


b0r000

2017-11-23, 20:09
Wygląda to jak by sadystka trafiła na masochistę
Ta wiedziała jak przypie**olić z pejcza (czy jak to tam się zwie)
A ten przyjmował uderzenia aż miło :amused:

Apolityczny

2017-11-23, 20:28
I bardzo dobrze, powinno się tak pałować wszystkich fanatyków!

berciq92 napisał/a:

Ho ho ho, tak to jest, każdy z nas stulejarzy chciałby żeby dotykała nam konia a jej konia dotykać broń boże nie wolno.

k***a ciekawe czy zdają sobie sprawę jakby wyglądała dzika przyroda bez myśliwych - gdyby nagle hordy dzików się panoszyły po placach zabaw, lisy wybiły większość ptaków, a sarny zjadały większość upraw.


Właśnie nie i dlatego nie można nazywać tego ścierwa ekologami. Ekolog wie jakimi prawami rządzi się natura, a zindoktrynowana wege szumowina myśli, że natura to jest bajka, w której zwierzęta się kochają a człowiek gra rolę wyłącznie antagonistyczną.

natking

2017-11-23, 20:29
Mam dylemat, nie wiem kogo bardziej nienawidzę: tych bezmózgich "ekologów", czy zapijaczonych pedałów ze strzelbami.

Akki11

2017-11-23, 20:33
Teraz już rozumiem potęgę konnicy w średniowieczu. j***ła go, aż miło było popatrzeć. A w stójce pewnie Małysz by ją poskładał :amused:

~DMT

2017-11-23, 20:39
PhantomMask napisał/a:


Może podaj nazwę stajni, świat jeździecki jest dość hermetyczny...



Skoro taki hermetyczny, dam Ci wskazówkę, nazwy nie podam... ośmiokrotny mistrz świata w Weście, Pół Polak- pół australijczyk... Skoro już się tak zbulwersowałeś, powinieneś wiedzieć o kim mówię... :kawa:

Zapomniałeś o jednej, takiej bardzo ważnej rzeczy: W Weście, jak w żadnej innej metodzie treningu, konia kłuje się ostrogami na potęgę, dopóki się nie nauczy, czego od niego chcemy... "kostki cukru" możesz sobie wsadzić w dupę i zamieszać...

Aleo

2017-11-23, 21:03
Żeby się nie zesrała o tego konia

PhantomMask

2017-11-23, 21:04
MaszAyahuaskę napisał/a:



Skoro taki hermetyczny, dam Ci wskazówkę, nazwy nie podam... ośmiokrotny mistrz świata w Weście, Pół Polak- pół australijczyk... Skoro już się tak zbulwersowałeś, powinieneś wiedzieć o kim mówię... :kawa:

Zapomniałeś o jednej, takiej bardzo ważnej rzeczy: W Weście, jak w żadnej innej metodzie treningu, konia kłuje się ostrogami na potęgę, dopóki się nie nauczy, czego od niego chcemy... "kostki cukru" możesz sobie wsadzić w dupę i zamieszać...


Ostróg w wescie używa się ze względu na fendery w siodle które uniemożliwiają kontakt z koniem poprzez łydkę....ostrogami też nie dźga się konia na "potęgę"...nie wiem co ci w dupę wkładali ale to nie jest przedmiotem rozmowy...cukier dla konia jest mega nie zdrowy ;-)

matek87

2017-11-23, 21:13
Nie ma walenia konia, mojego;-)

niger_luna

2017-11-23, 21:38
@berciq92 Co Ty pie**olisz?
W Anglii polowanie to pic na wode. Bogacze zakladaja najdrozsze ubrania i wsiadaja na konie, za ktore zaplacili a ktorych nie znaja. Nastepnie wypuszcza sie wyhodowanego w klatce lisa, ktorego zapachem szczuje sie psy. Jezdzcy podazaja za psami i probuja odnalezc lisa. Najczesciej nawet nie udaje im sie do niego dostac, bo ten zostaje rozszarpany przez kundle. Szkoda mi tylko konia, ktorego skopala i wyszarpala za pysk. Tak to wlasnie dziala. Sarny nie zjadalyby upraw a dziki i lisy nie paletalyby sie w poblizu domostw gdyby Anglicy nie wybili ich naturalnych wrogow- wilkow i lisow (dzis nie ma ani jednej sztuki zyjacej na wolnosci)

PhantomMask

2017-11-23, 21:43
niger_luna napisał/a:

@berciq92 Co Ty pie**olisz?
W Anglii polowanie to pic na wode. Bogacze zakladaja najdrozsze ubrania i wsiadaja na konie, za ktore zaplacili a ktorych nie znaja. Nastepnie wypuszcza sie wyhodowanego w klatce lisa, ktorego zapachem szczuje sie psy. Jezdzcy podazaja za psami i probuja odnalezc lisa. Najczesciej nawet nie udaje im sie do niego dostac, bo ten zostaje rozszarpany przez kundle. Szkoda mi tylko konia, ktorego skopala i wyszarpala za pysk. Tak to wlasnie dziala. Sarny nie zjadalyby upraw a dziki i lisy nie paletalyby sie w poblizu domostw gdyby Anglicy nie wybili ich naturalnych wrogow- wilkow i lisow (dzis nie ma ani jednej sztuki zyjacej na wolnosci)


Ale to jest wina braku kontroli nad tamtejszą gospodarką leśną, list tak sam jest szkodnikiem który zagraża ptactwu : bażantom, kuropatwom etc. niestety tam gdzie jest człowiek przyroda nie jest w stanie sama się regulować. Gość z 2:09 za takie skopanie, pomijam że w ręce trzyma palcat u mnie na jeździe zsiadłby z konia i prowadzał go przez 20 minut po ujeżdżalni :mrgreen: Szarpanie na wielokrążku też bez komentarza...

avalanch

2017-11-24, 00:05
Gonić k***ów :D

Wiewór

2017-11-24, 07:45
Jak w feudalnej Anglii. Plebs zbuntowany przybieżył na włości pańskie i ruszył co żyw na panią dobrodziejkę a ta się odgania od chamów szpicrutą :-D

Janóż

2017-11-24, 08:10
hahaha. zieloni, to pewnie antyglobaliści też, a kurtki the north face sie pasą :)

poligon6

2017-11-24, 09:34
Na naparzanie zielonego lewaka zawsze piwko.