18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paliwo

saves • 2018-08-29, 18:23
Zainspirowany jednym tematem, przypomniałem sobie opowiedzianą lata temu przez wujka historię. W czasach kartek na benzynę (tak, były takie :D ) każdemu było jej mało. Wujek miał znajomka, który zawsze miał jej pod dostatkiem. Nikomu nie mówił skąd ją ma, ale jak ktoś potrzebował na jakiś wyjazd, to szedł do niego. Zdarzyło się, że wujo był w potrzebie. Tamten ochoczo się zgodził i powiedział, że na następny dzień będzie miał. Tylko trzeba osobiście przyjść do niego po odbiór. Wujo poszedł, a gość otworzył mu drzwi z twarzą naznaczoną wielką p*zdą pod okiem. Paliwa nie miał. Wujek zaczął się dopytywać dlaczego nie ma paliwa, skąd rozbita morda itp. W końcu typ się otworzył. Powiedział, że. gdy ktoś zamawiał paliwo, on szedł kilka ulic dalej z miską i śrubokrętem, kładł się pod samochód, dziurawił zbiornik i spuszczał. A skąd p*zda pod okiem? Jego słowami:
Leżę pod samochodem, zaczynam dziurawić zbiornik, a tu nagle ktoś mnie za nogi wyciągnął i bez tłumaczenia wyjechał lampę w ryj. :D
No i skończyła się jego kariera dostawcy paliwa.

Sianoika

2018-08-29, 18:33
Ale gowno, wez już nic nie wrzucaj

ScrappyCoco

2018-08-29, 22:29
Mhhmm... I to tyle? Ok, to ja ci opowiem lepszą historię. Skończyło mi się masło wczoraj więc wybrałem się do sklepu. Wchodzę, a tam tylko roślinne.

szaman1991

2018-08-29, 23:53
Jakim k***a cudem to ma 25 piw? Kto to teraz przebywa na tym sadolu

tomek2302

2018-08-30, 07:50
Kiedyś były korki spustowe paliwa. Jak śruba w misce olejowej.

lm65

2018-08-30, 12:47
To już lepie podłączyć się pod rurę blisko rafinerii.

vulkodlak

2018-08-31, 00:57
U mnie dzieciaki robiły dziurę w baku wkrętarką i zaślepiały śrubką z gumową podkładką. Wpadli dopiero po kilku miesiącach jak babcia balkonówa je wyhaczyła.