18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PaliKot i zaszyfrowana informacja

Tomaszu • 2010-01-19, 12:18
Nawet nie próbuję zrozumieć o co tak naprawde mu chodziło :P



W

2010-01-19, 20:51
ostoyyya napisał/a:

No akurat ja wszystko zrozumiałem co on mówi. Chopej skończył filozofię ja jestem na trzecim roku.


Skońzył filozofię i powienien mieć świadomość, że zostanie zrozumiany jedynie przez garstkę absolwentów/studentów tego kiernku. Ponadto budowanie tak wielokrotnie złożonych zdań w wypowiedziach ustnych nie jest stylisztycznie poprawne - słuchacz nie może skupić się na początku wypowiedzi, co znacznie utrudnia odczyt jej przekazu.

ostoyyya napisał/a:

Jedynie nie kojarzę zasady hermeneutyki . Uważam, że jest to bardzo mądra wypowiedź.



Tak się składa, że Palikot zmobilizował mnie to sięgnięcia po słownik i encyklopedię i po, co prawda krótkich, ale relatywnie wnikliwych studiach nad wszystkimi użytymi przez posła wyrażeniami, obawiam się, iż coś takiego jak hermeneutyka ontologiczna może nie istnieć, zatem watpliwe jest sformułowanie jej zasad.
Zastanawia mnie także, czy można zapewniać egzystencjalnie...

Ogólnie mimo 'przetłumaczenia' sobie wypowiedzi Palikota, dochodzę do wniosku, że pełne zrozumienie jej jest możliwe dopiero po zaznajomieniu się ze wszytskimi kierunkami teorii poznania.

Widzom wieczornych wiadomości przekazał mniej więcej tyle: znam dużo mądrych słów, więcj jestem zajebisty! a do tego fajnie, że umiem w nie wpleść nazwę swojej partii

belladonnaa

2010-01-19, 23:44
ten gosc mnie rozpie**ala na lopatki, ilekroc slysze go badz tez widze w tv .

Un...........wn

2010-01-20, 18:07
Prawie jak Lem

nicramnet

2010-01-21, 15:10
Tłumaczenie:
Zmniejszam wyobrażenia przekraczające mój umysł, koncentruję się na fundamentalnej analizie wrażeń zmysłowych, w celu zrozumienia otoczenia. Postanawiam pozostać wierny zasadom postrzegania świata takim jakim on się jawi, rozumienia i przyswajania rzeczywistości i swoim istnieniem zapewniam Państwa całą mocą moich przeżyć nie ograniczonych tylko i wyłącznie do uczuć w sferach duchowych, że wszystko to co nie służy Platformie Obywatelskiej obce jest mi i należy do innej rzeczywistości.
Ufff.... :)

xenoxen

2010-01-22, 10:25
lol... moim zdaniem on mowi do ludu - do wyborcow - wiec po kiego... mowic takim jezykiem ktory jest niezrozumiały.. jak dla mnie selfowned aka. samobój.

mblbn

2010-01-25, 11:08
W napisał/a:


Ponadto budowanie tak wielokrotnie złożonych zdań w wypowiedziach ustnych nie jest stylisztycznie poprawne - słuchacz nie może skupić się na początku wypowiedzi, co znacznie utrudnia odczyt jej przekazu.


pisał magisterke z Kanta, więc można mu wybaczyć podążanie za idolem, który pisał zdania na 2 strony :mrgreen:

he...........01

2010-09-09, 15:10
Ja się z Wami nie dogadam. Jestem ze wsi i za ch*ja nie wiem, co Wy tutaj pitolicie :lol: Ale śmiesznie brzmi