18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palestyński dzieciak i niefortunna bluza

Brsk3169 • 2024-03-25, 09:06
Życie codzienne w Palestynie



CzarnyAdolf

2024-03-25, 13:21
A później żydki zdziwione, że chcą ich mordować w obozach

hks1920

2024-03-25, 13:23
Ja pie**ole, j***ć zydow ale powinni odj***ć gonna miejscu za te szmate. Kiedyś przypłynie do Europy i on będzie odpie**alal niewiernych

dantee

2024-03-25, 13:27
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Młody dorośnie to pewnie będzie piewcą pokoju i miłości dla Izraelitów.



o ile już go nie odj***li ;)

420710247365

2024-03-25, 13:34
Siriuz napisał/a:

Przecież nawet w Polsce nie można wywiesić rosyjskiej flagi. Kojarzę, że jakiegoś gościa z Chorzowa za to zgarnęli. Z ciekawostek też niedawno mignęła mi informacja, że w UK kobietę wywalili z pracy za to, że na prywatnym profilu napisała, że głosuje na Putina. No więc, taka wspaniała wolność wszędzie.



Mi mignęła informacja że przed agresją rosji na niepodległe państwo Ukraina nikomu nigdzie nie przeszkadzały rosyjskie szmaty ani deklarowane poparcie dla putina. Może jak się napada sąsiadów, ostrzeliwuje miasta rakietami, zabija cywilów i porywa dzieci to są potem jakieś konsekwencje? Hm kto by pomyślał.

Mam pomysł. Napisz na swoich rosyjskich profilach społecznościowych że nie jesteś zwolennikiem putina i nie chcesz żeby był prezydentem i że nie popierasz wojny na Ukrainie. Wtedy się zaraz dowiesz czegoś o wolności i jej braku, od FSB

Antoni79 napisał/a:

W swoim czasie zabroniono nawet posługiwania się rosyjskim mniejszości, będącej 90%-ową większością na terenach zamieszkałych od pokoleń..



Takie rzeczy się zdarzały, na przykład na Prusach Wschodnich po 1945 zabroniono Niemcom z Królewca posługiwania się swoim językiem i mieszkania w swoim mieście i na swojej ziemi zamieszkałej przez nich od 700 lat. Myślę że zbliża się czas aby naprawić ten wielki błąd.

Baronessa

2024-03-25, 13:35
Matka gównojada musi być niezłą idiotką... Pozwalać gówniarzowi nosić szmaty z nadrukiem karabinów, kiedy w kraju są ciągłe wojny, zamieszki i mordują ludzi...

babazwozu napisał/a:

Wg opisu palestyński dzieciak jest w Palestynie więc jeśli chcesz porównywać, to koszulka z flagą Ukrainy noszona na Ukrainie, nie w Rosji.


O czym wy pie**olicie... Nie porównuj noszenia flagi własnego kraju na ciuchach, co jest identyfikowane jako patriotyzm do własnego kraju z noszeniem szmat z nadrukiem karabinów, co wzkazuje jednoznacznie, że lubisz terroryzm i zabijanie...


tatko napisał/a:

k***a, co za pedały. Zamiast odj***ć terrorystę zabrali mu przepoconą koszulkę... Jprd. Nawet wsierdolu nie dostał...


Też uważam, że powinni przynajmniej wyj***ć gówniarzowi porządnego gonga na ryj. Starej szmaciurze również.


CriSStopher napisał/a:

Pitbull - czy u nas będą kastrować wszystkich noszących te ciuchy?


Oby. Szmaty pitbulla noszą pedały identyfikujące się jako fajterzy, głównie 15-letnie, 60-kilogramowe gówniarze oglądające patogale za kieszonkowe od tatusia...

Siriuz

2024-03-25, 14:13
420710247365 napisał/a:

Mam pomysł. Napisz na swoich rosyjskich profilach społecznościowych że nie jesteś zwolennikiem putina i nie chcesz żeby był prezydentem i że nie popierasz wojny na Ukrainie. Wtedy się zaraz dowiesz czegoś o wolności i jej braku, od FSB



To jest polski portal kolego, więc nie licz na to, że każdy z kim rozmawiasz ma profile na rosyjskich portalach. Wystarczy, że Ty masz i opowiadasz nam o swoich doświadczeniach. Cóż, więc wiesz jak to jest u nas. Niczym się nie różni. Idź Wołoszka owce pilnować, żeby Ci ich jakiś rosyjski żołdat nie wystraszył.

Antoni79

2024-03-25, 14:53
420710247365 napisał/a:

Mi mignęła informacja że przed agresją rosji na niepodległe państwo Ukraina nikomu nigdzie nie przeszkadzały rosyjskie szmaty ani deklarowane poparcie dla putina. Może jak się napada sąsiadów, ostrzeliwuje miasta rakietami, zabija cywilów i porywa dzieci to są potem jakieś konsekwencje? Hm kto by pomyślał.
Mam pomysł. Napisz na swoich rosyjskich profilach społecznościowych że nie jesteś zwolennikiem putina i nie chcesz żeby był prezydentem i że nie popierasz wojny na Ukrainie. Wtedy się zaraz dowiesz czegoś o wolności i jej braku, od FSB
Takie rzeczy się zdarzały, na przykład na Prusach Wschodnich po 1945 zabroniono Niemcom z Królewca posługiwania się swoim językiem i mieszkania w swoim mieście i na swojej ziemi zamieszkałej przez nich od 700 lat. Myślę że zbliża się czas aby naprawić ten wielki błąd.



Strażnicy prawomyślności na każdym kroku, żeby nikt nie popełnił myślozbrodni.

Szary_Jeleń

2024-03-25, 15:17

WeZr

2024-03-25, 15:50
nio ale co w zwiąsku ztym ? film z dupy jak jego wrzucający

leonidkacap

2024-03-25, 15:53
zamiast go odstrzelić to teraz mały gnój podrośnie i gdzies bombkę podłoży

Brsk3169

2024-03-25, 15:53
WeZr napisał/a:

nio ale co w zwiąsku ztym ? film z dupy jak jego wrzucający



Analfabeto z dupy to bierzesz do japy

onucek

2024-03-25, 16:10
Biali >>>> Arabowie > Żydzi

Low-

2024-03-25, 16:16
Baronessa napisał/a:

Matka gównojada musi być niezłą idiotką... Pozwalać gówniarzowi nosić szmaty z nadrukiem karabinów, kiedy w kraju są ciągłe wojny, zamieszki i mordują ludzi...
O czym wy pie**olicie... Nie porównuj noszenia flagi własnego kraju na ciuchach, co jest identyfikowane jako patriotyzm do własnego kraju z noszeniem szmat z nadrukiem karabinów, co wzkazuje jednoznacznie, że lubisz terroryzm i zabijanie...
Też uważam, że powinni przynajmniej wyj***ć gówniarzowi porządnego gonga na ryj. Starej szmaciurze również.
Oby. Szmaty pitbulla noszą pedały identyfikujące się jako fajterzy, głównie 15-letnie, 60-kilogramowe gówniarze oglądające patogale za kieszonkowe od tatusia...



p*zdę utkaj frustracie

420710247365

2024-03-25, 16:31
Siriuz napisał/a:

To jest polski portal kolego, więc nie licz na to, że każdy z kim rozmawiasz ma profile na rosyjskich portalach.



Każdy nie ale ty tak bo jesteś kacapskim psem który się nauczył szczekać po polsku. Takich powinno się wywozić na Czukotkę w bydlęcych wagonach jako specprzesiedleńców, dawać siekierę, pudełko zapałek i wysyłać w tajgę żeby tam krzewili cywilizację. Albo od razu na wyspę Nazino, jak w 1933.
Moja strona kończy na tym dyskusję, czytałeś "Dzieci Arbatu" to wiesz o co chodzi.

Siriuz

2024-03-25, 16:38
420710247365 napisał/a:

Każdy nie ale ty tak bo jesteś kacapskim psem który się nauczył szczekać po polsku. Takich powinno się wywozić na Czukotkę w bydlęcych wagonach jako specprzesiedleńców, dawać siekierę, pudełko zapałek i wysyłać w tajgę żeby tam krzewili cywilizację. Albo od razu na wyspę Nazino, jak w 1933.
Moja strona kończy na tym dyskusję, czytałeś "Dzieci Arbatu" to wiesz o co chodzi.



Fajnie, że znowu pokazałeś swoje naziolskie upodobania. Doceniam odwagę.