18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kszan

2015-06-17, 21:06
Co za idiotyzm xd biedny ciapaczek nie moze isc sie wysadzic w zydowskiej dzielnicy

KolejnaJednostka

2015-06-17, 21:12
I słusznie. Ciapaci u siebie mają autostrady tylko dla muzłumanów. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem żydów, ale oni przynajmniej mają w dupie te wszystkie rezolucje ONZ i poprawność polityczną. Tak samo było jak u nich wybuchały bomby, załatwili to tak, że na każdym rogu ulicy stał pojemnik ze świńskim tłuszczem. Kiedy dochodziło do zamachu, to każdy miał obowiązek polać tym tłuszczem ciało zamachowca. Coś tam się pluły społeczności muzłumańskie i też coś w europie, a Izrael kazał wypie**alać bo to u nich giną ludzie i oni to załatwią łatwo i szybko. Z jakiegoś powodu w nas, białych ludziach powoli zanika duma i chęć do walki i obrony własnych interesów i za bardzo dajemy sobie włazić na głowę. Oby nie było za późno odwrócić tej chorej praktyki dawania się j***ć w dupę w imię poprawności politycznej.

parchaty

2015-06-17, 21:33
Ale ładna ruda w pinglach. :D

biglog

2015-06-17, 21:39
Im wolno być rasistami, a tutaj za pierdoły w internecie kablują pozwami.

Volfodzio

2015-06-17, 21:48
^ Żydzi też mają problem z wieprzowinką, z tym, że mądry żyd zawsze znajdzie jakiś patent na nieobrażenie swojego Jahwe.

stery_srh

2015-06-17, 21:58
KolejnaJednostka napisał/a:

...ale oni przynajmniej mają w dupie te wszystkie rezolucje ONZ i poprawność polityczną...
Z jakiegoś powodu w nas, białych ludziach powoli zanika duma i chęć do walki i obrony własnych interesów i za bardzo dajemy sobie włazić na głowę. Oby nie było za późno odwrócić tej chorej praktyki dawania się j***ć w dupę w imię poprawności politycznej...


Mają w dupie każdego kto nie jest żydem - każdego goja, który w ich definicji jest zrównywany ze zwierzęciem. Uważasz, że olewanie rezolucji ONZ jest OK? A poprawność polityczną, to na dobrą sprawę oni sami tworzą, dlatego mają na nią wyj***ne. Świat tańczy dokładnie tak jak zagrają - wystarczy że pojawią się magiczne słowa: "holokaust", czy "antysemityzm". Do tego trzymają świat finansów za jaja, a takie mamy czasy, że pieniądz = władza (choć to jest akurat prawidłowością od zamierzchłych czasów). Jest takie powiedzenie: "Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza, a nie będę dbał o to kto tworzy prawa" - brzmi to złowrogo, ale taka jest niestety rzeczywistość. Poczytaj sobie o genezie powstania FED w USA i banków centralnych w innych krajach.
Nie wiesz z jakiego powodu zanika u białych ludzi duma i chęć do walki w obronie własnych interesów? No i znowu ta poprawność polityczna, wspierana pie**oleniem o tym, że wszyscy są tacy sami, że tradycje narodowe to wstyd, zacofanie i nietakt, itd... Z jednej strony nie podoba ci się to co się dzieje dookoła nas (i słusznie), ale z drugiej strony wielbisz tych, którzy taki los nam gotują... Jak się nic nie zmieni, to jeszcze trochę, a my też we własnym kraju będziemy takimi wyznaczonymi traktami musieli zapie**alać.

DziadMróz

2015-06-17, 22:38
Nie rozumiem dlaczego ich nie wpuszczają. Przecież muzułmanie są bombowi.

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-06-17, 22:50
Palce świerzbią, ale nic nie napiszę... bo już raz napisałem.

Pamiętacie ten temat o Otwartej Rzeczpospolitej i zgłoszeniach "niestosownych postów" do organów ścigania za mowę nienawiści? Zostałem zgłoszony za post w tym temacie:

http://www.sadistic.pl/ortodoksyjni-zydzi-vt333059.htm

Nie przejmowałem się za bardzo, bo w temacie, w którym była mowa o tych zgłoszeniach, pisaliście też, że raczej niczym to nie grozi. Dostałem wezwanie na komendę. Pani policjantka (z resztą bardzo w porządku babka) powiedziała mi, że to w sprawie tego wpisu, ale też żebym się nie przejmował, bo umorzą. Nie umorzyli... Prokuratura zarzuciła mi obrazę grupy etnicznej pt. Żydzi i propagowanie ustroju faszystowskiego. Czekam na rozprawę, bo nie widzi mi się płacić 1500 PLN za głupi post. Jak będę miał jak udokumentować tę historię (wyroki, postanowienia itp.) to wrzucę na sadola ;)

JA...........or

2015-06-17, 23:02
Hmm, przypomina mi sie taki okras miedzy 1939-1945, chyba wiem z kad czerpia pomysly..

mi...........80

2015-06-18, 09:36
Żyd po łacinie to powinien nazywać się Hipocritus, przejęli "najlepsze" wzory nazistowskich Niemiec.

Jajcarz

2015-06-18, 12:06
Trochę się dziwię niektórym użytkownikom sadola. Z jednej strony jesteście anty muzułmańscy (tak samo jak i ja), a z drugiej jak ktoś robi z nimi porządek to się buntujecie i zaczynacie ich bronić. Gdzieś widziałem statystyki ile bomb z terenu Gazy jest wystrzeliwanych w stronę Izraela i zatrzymywanych przez ich tarczę antyrakietową (nazwę to tarczą, ale pewnie nazywa się to inaczej). Gdyby nie zabezpieczenia ich państwa by już nie było, wiec takie podejście jest jak dla mnie uzasadnione.

mi...........80

2015-06-18, 12:13
Jajcarz napisał/a:

Trochę się dziwię niektórym użytkownikom sadola. Z jednej strony jesteście anty muzułmańscy (tak samo jak i ja), a z drugiej jak ktoś robi z nimi porządek to się buntujecie i zaczynacie ich bronić. Gdzieś widziałem statystyki ile bomb z terenu Gazy jest wystrzeliwanych w stronę Izraela i zatrzymywanych przez ich tarczę antyrakietową (nazwę to tarczą, ale pewnie nazywa się to inaczej). Gdyby nie zabezpieczenia ich państwa by już nie było, wiec takie podejście jest jak dla mnie uzasadnione.



Niezależnie od tego co myślę o niektórych ciapatych, nigdy nie będę bronił tego co odpie**ala państwo Izrael. To jest k***a najgorsze plemię na świecie, to odwieczne pieprzenie że coś jest ich, bo sobie w księgach tak zapisali. Ja nie potrafię zrozumieć popierania Izraela w kwestiach konfliktów, ta nacja rozpie**oli wszystko, z resztą pół świata się już napie**ala w ich interesach.

Vendetti

2015-06-18, 12:15
@stery_srh - Zasada jest prosta - jeśli Żydzi robią coś, co działa, to mając podobny problem należy zastosować ich metodę. Może i stoją za wszystkim, może trzymają świat za jaja, może są hipokrytami... Ale jakoś jednak do tego doszli. Może pora przestać narzekać, a zacząć się uczyć od tych, którzy nam spuszczają wpie**ol, żeby być niedługo w stanie samemu taki wpie**ol spuścić.

A tekst o "wielbieniu" żydów jest bez sensu, gość napisał tylko, że dobrze, że stosują w stosunku do ciapatych zasadę wzajemności pod tytułem "jak wy niewiernym, tak my Wam, niewierni". Coś w tym złego?