18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palestyna: młodzi żydzi atakują chrześcijańskich turystów

PiotrusCinek88 • 2023-09-14, 11:06


Dlatego wrzucało się ich do pieca.

35i

2023-09-14, 12:12
Ajot napisał/a:

Bardzo delikatnie je żydzi potraktowali, wyraźnie żeby przegonić, a nie ukarać. Gdyby weszły na teren meczetu w czasie Ramadanu to wyleciałyby stamtąd na kopach po wcześniejszym obiciu.



Co nie zmienia faktu, że zachowują się jak bydło, że nie wspomnę o wycieczkach do Auschwitz.

Ajot

2023-09-14, 12:15
35i napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że zachowują się jak bydło, że nie wspomnę o wycieczkach do Auschwitz.



To prawda, naród wybrany przez Jahwe często zachowuje się u siebie i za granicą jak bydło, zresztą podobnie jak pewien naród wybrany przez Matkę Boską.

przemekkaro

2023-09-14, 12:30
Każda religia jest mniej lub bardziej poj***na. Szkoda ze z babkami nie było dorosłego faceta i żeby każdemu małemu pekaesowi wypłacił z liścia.

RobsoN

2023-09-14, 12:31
Ajot napisał/a:

Bardzo delikatnie je żydzi potraktowali, wyraźnie żeby przegonić, a nie ukarać. Gdyby weszły na teren meczetu w czasie Ramadanu to wyleciałyby stamtąd na kopach po wcześniejszym obiciu.



Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem… stwierdzam jedno, wszystkie kłótnie, konflikty, wojny są przez religie. Świat byłby o wiele lepszy, bez tej j***nej ciemnoty i zacofania.

Gazownik

2023-09-14, 12:35
Kiedyś, gdzieś otoczyła mnie banda młodych Izraelczyków. Od słowa do słowa i mała eskalacja. Ale oni są uczeni w szkołach, tak przypuszczam, że to Polacy zabijali Żydów. Dlatego maja wycieczki do auschwitz, ale zakaz rozmowy z Polakami. Akurat tym wytłumaczyłem, że jedni pomagali, a i znaleźli się tacy co donosili na nich. Nigdy nie wiesz jak się zachowasz jak będzie wojna i wymierzony karabin w Twoja głowę

kolosasz

2023-09-14, 12:36
Czasy się zmieniają a pan ciągle jest w komisjach - jak mawiał w takich sytuacjach polski filozof Franc Maurer

Arathnmor

2023-09-14, 12:42
RobsoN napisał/a:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem… stwierdzam jedno, wszystkie kłótnie, konflikty, wojny są przez religie. Świat byłby o wiele lepszy, bez tej j***nej ciemnoty i zacofania.



Największe ludobójstwa przypisuje się głównie ateistom. Do religii trzeba dorzucić wypaczone ideologie które szukają sobie wrogów i mają gdzieś życie ludzkie.

NeinNeinNeiN

2023-09-14, 13:53
Ajot napisał/a:

Bo poza świętami żydowskimi można Zwiedzać teren Świątyni Jerozlimskiej, łącznie ze Ścianą Płaczu.
W czasie świat tego nie można robić i o tym spokojnie Żydzi mówią turystom. Większość turystów potrafi to uszanować, ale jak widać dwie głupie baby nie.


I to usprawiedliwia żeby pluć na drugiego człowieka? Bić go i kopać? Wyzywać? Ludzie którzy na codzień podnoszą jak ich przodkowie byli opluwani i poniżani robią dokładnie to samo. Faryzeusze.

russian-roulette

2023-09-14, 14:12
Jedni i drudzy siebie warci. pie**olone religie

Jedni i drudzy siebie warci. pie**olone religie i pie**oleni bogowie. Niewidzialne stwory

Wejn

2023-09-14, 14:46
I komu Adolf przeszkadzał,pie**olone małpy

Hades2613

2023-09-14, 15:06
Piece jeszcze ciepłe ?

Heliar

2023-09-14, 15:11
Ajot napisał/a:

Bardzo delikatnie je żydzi potraktowali, wyraźnie żeby przegonić, a nie ukarać. Gdyby weszły na teren meczetu w czasie Ramadanu to wyleciałyby stamtąd na kopach po wcześniejszym obiciu.



Czy ty jesteś popie**olony? Delikatnie to się mówi i wyprasza, każdy normalny na umyśle człowiek, wywalił by wychowawczego gówniakowi, ale to są żydy, powiesz coś to antysemita.

Polak1988

2023-09-14, 15:26
Karta antysemityzmu wygrywa z kartą piekła kobiety.Temar wałkowany setki razy,zamykam temat.