18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie papryczki chili

CrazyEdek • 2022-11-18, 18:39
Widać działa.


chodziarz

2022-11-19, 01:05
Kapsaicyna oddziaływuje na receptory bólu ale to wszystko, za parę godzin mu minie i znowu będzie mógł jarać papryczki.

kulawiec

2022-11-19, 01:09
Nic mu nie będzie. Za 40 minut capsaicyna przestanie piec.
Zostanie silne podrażnienie płuc spowodowane kaszlem i napływem krwi. Może przez jakiś czas z tego powodu kaszleć.
Ewentualnie ma większe szanse na infekcje. Ale nic bardzo groźnego.

Inna sprawa, że boli zajebiście, będzie się męczył mocno, kiedyś suszyłem w piekarniku NewCaroline, przez kilka godzin nikt do domu nie wchodził, bo tak j***ło, w płucach i oczach.

__Tux__

2022-11-19, 10:06
Ja kiedyś niechcący strąciłem buteleczkę z sosem piekielnym. Jaki ja głupi byłem, że złapałem szmatę bezpośrednio w łapska i tak wycierałem podłogę. Od samego wdychania oparów szczypały płuca. Sprzątnąłem i jak gdyby nigdy nic poszedłem oglądać skoki. Efekt przyszedł 15 minut później. Czułem jakbym włożył dłonie we wrzątek. Męczyłem się tak ze 12 godzin.
Rada na przyszłość - mieć w chałupie mentol.

Leatherface

2022-11-19, 10:41
Papryczka habanero to ostra k***a, wystarczy dotknąć czubkiem języka żeby mordę sponiewierało.

Ca...........ah

2022-11-19, 16:55
Ciekawe czy dostał obrzęku płuc ...albo chociaż krtani ? tak to w sumie nuda .

kapadocja

2022-11-19, 18:27
saves napisał/a:

Wciągnął dym do płuc, płynem płucze żołądek. To musi zadziałać.





Po prostu naoglądał się za dużo reklam o mądrym syropku, który nie trafia do żołądka, a do płucek, bo tam jest najbardziej potrzebny

__Tux__

2022-11-19, 19:29
kapadocja napisał/a:

Po prostu naoglądał się za dużo reklam o mądrym syropku, który nie trafia do żołądka, a do płucek, bo tam jest najbardziej potrzebny



A skąd wiesz, że nie trafia do płuc? Byłeś? Widziałeś? ;)

analnydestraktor69

2022-11-21, 10:17
saves napisał/a:

Wciągnął dym do płuc, płynem płucze żołądek. To musi zadziałać.



nie płucze żołądka tylko gardło amebo umysłowa. widac ze znawca chciał zabłysnąć a ch*ja wie.