18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

palenie nosem

Hubisa • 2022-10-04, 19:35
menel pali nosem


KaprysLosu

2022-10-04, 23:31
bezdomny pancur z krwi i kości...

0rion

2022-10-04, 23:33
japie**ole zul nie zul nie moge na to patrzec jak mozna drugiej osobie odpie**olic taka ch*jnie tfu j***l to pies :-/

Mosian

2022-10-04, 23:33
surojak napisał/a:

i kur*a bardzo dobrze. Nieznoszę menelstwa. To jest wybór picie w trupa i do nieprzytomności. Mnie tutaj nie czarujcie, że to "choroba" ten nałóg. To jest tylko i wyłącznie ich własny wybór, czy to facet czy to baba bez znaczenia.



Gówniarzu co ty wiesz o życiu o piciu zanim się spostrzeżesz jesteś w sidłach alkoholu, niektórzy szybko idą na dno inni powoli cały czas się maskując. Nie bądź taki pewien że ciebie to nie spotka jeden, dwa złe wybory w życiu i możesz być na dnie oglądać życie przez pryzmat denka butelki.

PanKukuruźnik82

2022-10-04, 23:34
mrdick napisał/a:

albo qtas do twojej japy. wybieram te drugie.



boś ty gatunek pedał, rodzaj ciota. Ha tfu !

rulas

2022-10-04, 23:43
szlugi napisał/a:

wymskneła sie spod kontroli sztuczka z żulem



Wymsknął to ci się qootas z dupska do japy chyba, własnej japy celem sprecyzowania

Halman2

2022-10-05, 00:21
Ja to zawsze żula wspomogę bo to szczęście przynosi. Znęcanie się nad żulem skutkuje ch*jnią w życiu. Nie warto ich gnębić bo wtedy się przejmuje ich niedolę.

Kiedyś dałem żulowi 50 zł, to się k***a oglądał czy nie jest w ukrytej kamerze ;)

Halman2

2022-10-05, 00:24
Ja to zawsze żula wspomogę bo to szczęście przynosi. Znęcanie się nad żulem skutkuje ch*jnią w życiu. Nie warto ich gnębić bo wtedy się przejmuje ich niedolę.

Kiedyś dałem żulowi 50 zł, to się k***a oglądał czy nie jest w ukrytej kamerze ;)

surojak napisał/a:

i kur*a bardzo dobrze. Nieznoszę menelstwa. To jest wybór picie w trupa i do nieprzytomności. Mnie tutaj nie czarujcie, że to "choroba" ten nałóg. To jest tylko i wyłącznie ich własny wybór, czy to facet czy to baba bez znaczenia.



Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Uważaj co mówisz i komu źle życzysz...

mariusz3pl

2022-10-05, 00:41
Patol patolowi patolem (petem)

raistpol

2022-10-05, 03:16
Mosian napisał/a:


Gówniarzu co ty wiesz o życiu o piciu zanim się spostrzeżesz jesteś w sidłach alkoholu, niektórzy szybko idą na dno inni powoli cały czas się maskując. Nie bądź taki pewien że ciebie to nie spotka jeden, dwa złe wybory w życiu i możesz być na dnie oglądać życie przez pryzmat denka butelki.



zamknij mordę alkoholiku. k***a, nigdy nikogo 2 piwa wieczorem nie zabiły. Póki kto młody to dziabnąć coś na weekendzie to też nie problem, ale NIEEEEE, przyszedł pan jaśnie hrabia, od pół litra i 4 piw na wieczór po ranny małpkowopiwkowy klinik i tak do wieczorka.
Nikt ci do ryja nie wlewał alkoholu śmieciu, swoje uzależnienia miarkuj na siebie, a nie pyszczysz do normalnej cześci społeczeństwa, że NIM SIĘ OBEJRZYSZ to będziesz leżał jak ten przecież nie z własnej woli - menelożul bezdomy, i zamiast komety w nosie ch*ja będziesz miał.

k***a, mentalne cwe*e

Cipczan

2022-10-05, 07:51
Brzydzę się przemocą, ale nagrywającemu gnojowi zaj***łbym z laczka.

kreoo1

2022-10-05, 11:06
Gdzie takie streamy lecą?

7wporzondku

2022-10-05, 15:58
raistpol napisał/a:

zamknij mordę alkoholiku. k***a, nigdy nikogo 2 piwa wieczorem nie zabiły. Póki kto młody to dziabnąć coś na weekendzie to też nie problem, ale NIEEEEE, przyszedł pan jaśnie hrabia, od pół litra i 4 piw na wieczór po ranny małpkowopiwkowy klinik i tak do wieczorka.
Nikt ci do ryja nie wlewał alkoholu śmieciu, swoje uzależnienia miarkuj na siebie, a nie pyszczysz do normalnej cześci społeczeństwa, że NIM SIĘ OBEJRZYSZ to będziesz leżał jak ten przecież nie z własnej woli - menelożul bezdomy, i zamiast komety w nosie ch*ja będziesz miał.
k***a, mentalne cwe*e



Dobrze mówisz